Προς το περιεχόμενο

Συλλεκτικές εκδόσεις


pictorino

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Yobaby είπε

Υπάρχει δυνατότητα να παραγγείλω τη συλλεκτική του AC Mirage εκτός από το UBI store (απ' ότι έχω δει έχει φάει ban η Ελλάδα) από κάποιο άλλο site? Ή μόνο ebay ....

Βαλε το παρον τοπικ με ειδοποιηση. Ετσι μπηκα και ειδα τις προπαραγγελιες του πλαισιου. Λογικα θα βαλουν και αλλοι

edit: Ειδα το εχεις κανει. Ισως να βαλεις να σου ερχονται μαιλ? Ή να εχεις το νου σου να μπαινεις

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 822
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε αυτές που φέρανε ελληνικά site, υπήρχε μέσα συλλεκτική έκδοση για PC? ή μονο για PS και XBOX φέρανε?
Ρωτάω να δω μπας και υπάρχει κάποιος που δεν θέλει για PC ή θέλει να τη δώσει :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H collector's edition του God of War Ragnarok υπάρχει επίσης στα Sony Centers. Germanos και Sony Centers θέλουν προπληρωμή.

https://sonycenters.gr/playstation/paixnidia/sony-god-of-war-ragnarok-collectors-edition/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, marius.t είπε

στο amazon.uk άνοιξαν οι προπαραγγελίες για το Fire Emblem Engage : Divine Edition

Από Amazon UK πληρώνεις και 24% ΦΠΑ κατά τον εκτελωνισμό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Charismo είπε

Από Amazon UK πληρώνεις και 24% ΦΠΑ κατά τον εκτελωνισμό?

Πληρώνεις στο τέλος ότι σου λέει. (αλλαγή ισοτιμίας και επιπλέον ΦΠΑ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 21/9/2022 στις 9:54 ΠΜ, CarbonFibre είπε

H collector's edition του God of War Ragnarok υπάρχει επίσης στα Sony Centers. Germanos και Sony Centers θέλουν προπληρωμή.

https://sonycenters.gr/playstation/paixnidia/sony-god-of-war-ragnarok-collectors-edition/

Μολις με πηραν κιολας να μου πουν για την προκαταβολη για παραγγελια απο τις 18 Ιουλιου. Θα παρω αυριο τηλ Public, αν ειμαι οκ στην εκει παραγγελια, θα ριξω χ στο sony center. Εχουν και 10 ευρω μεταφορικα εξτρα

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Μολις με πηραν κιολας να μου πουν για την προκαταβολη για παραγγελια απο τις 18 Ιουλιου. Θα παρω αυριο τηλ Public, αν ειμαι οκ στην εκει παραγγελια, θα ριξω χ στο sony center. Εχουν και 10 ευρω μεταφορικα εξτρα

Και μένα με πήραν . Τους έριξα άκυρο για την collectors. Μόνο για Jotnar δίνω προκαταβολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, CarbonFibre είπε

Και μένα με πήραν . Τους έριξα άκυρο για την collectors. Μόνο για Jotnar δίνω προκαταβολή.

Ναι, το κοβω ιδια μοιρα με HFW που την βρισκεις ακομα στο σκρουτζ, σε μειωμενη τιμη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος ενδιαφέρεται για την collector's του ragnarok ας με ενημερώσει γτ έχω παραγγείλει από δύο καταστήματα (public κ sony center). Δεν πρόκειται να ζητήσω καπέλα.. όσο έχει θα πουληθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να ρωτήσω κάτι γιατί δεν έχω ξαναπάρει physical PS4/PS5 game χωρίς δισκάκι μέσα. Έχω προπαραγγείλει την Jötnar edition του Ragnarök η οποία λέει έχει voucher μέσα για κατέβασμα του game.

Το θέμα μου είναι ότι εγώ έχω PS4. Αν το εξαργυρώσω στο account μου και στο μέλλον αγοράσω PS5, θα μπορώ να κατεβάσω την PS5 έκδοση ή θα μου ζητάει επιπλέον χρήματα για αναβάθμιση; Έχουν αναφέρει κάτι σχετικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, Malthador είπε

Να ρωτήσω κάτι γιατί δεν έχω ξαναπάρει physical PS4/PS5 game χωρίς δισκάκι μέσα. Έχω προπαραγγείλει την Jötnar edition του Ragnarök η οποία λέει έχει voucher μέσα για κατέβασμα του game.

Το θέμα μου είναι ότι εγώ έχω PS4. Αν το εξαργυρώσω στο account μου και στο μέλλον αγοράσω PS5, θα μπορώ να κατεβάσω την PS5 έκδοση ή θα μου ζητάει επιπλέον χρήματα για αναβάθμιση; Έχουν αναφέρει κάτι σχετικό;

Δέκα ευρώ κοστίζει το upgrade από ps4 σε ps5 αλλά εφόσον περιέχει κωδικό και για τα δύο δεν έχεις θέμα τα κατεβάζεις δωρεάν. Αν δε γίνομαι αδιάκριτος από ποιο κατάστημα βρήκες jotnar;

Επεξ/σία από Fincharos
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
4 minutes ago, Fincharos said:

Δέκα ευρώ κοστίζει το upgrade από ps4 σε ps5 αλλά εφόσον περιέχει κωδικό και για τα δύο δεν έχεις θέμα τα κατεβάζεις δωρεάν. Αν δε γίνομαι αδιάκριτος από ποιο κατάστημα βρήκες jotnar;

Από Κωτσόβολο, στις 14/9 έβαλα προπαραγγελία που τις ξανάνοιξε. Δεν έχουν επικοινωνήσει μαζί μου για την ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...