Προς το περιεχόμενο

Συλλεκτικές εκδόσεις


pictorino

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, CarbonFibre είπε

Νομίζω μας δουλεύει το Public με τις Jotnar. 

Τί να πω. Κρατάμε την ελπίδα.

Πρέπει να ευθύνεται σε μεγάλο βαθμό και η κακή επικοινωνία της Sony Hellas.

Δεν μπορεί να έλεγε το Public αρχικά πως δεν θα φέρει καθόλου και να ξαναανεβάζει Jotnar. Όπως και να έχει ο ενθουσιασμός μας είναι συγκρατημένος. Τα έχουμε δει όλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 822
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι τυχαίο ότι έγιναν ξανά διαθέσιμες την ίδια μέρα οι συλλεκτικες του stalker 2, bayonetta, Gow ragnarok, gotham knights; Μήπως είναι κάποιο συστημικό λάθος; 

Επεξ/σία από Fincharos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Charismo είπε

Δεν μπορεί να έλεγε το Public αρχικά πως δεν θα φέρει καθόλου και να ξαναανεβάζει Jotnar. 

Καλά να μη φερει καθόλου το θεωρώ αδύνατο. Υπάρχουν παραγγελίες όπως η δική σου κι άλλων ατόμων που από τον Ιούλιο δεν έχουν ακυρωθεί. Εδώ προχθές που μίλησα με console club μου είπαν ότι θα φέρουν 4 jotnar 6 συλλεκτικές. Δε γίνεται να φέρουν αυτοί και το public καμία.

Τουλάχιστον την προηγούμενη φορά μας είχαν αφήσει να χαρούμε 5-6 μέρες τώρα σε λίγες ώρες επεσε άκυρο 

Screenshot_20221014-103055.jpg

Επεξ/σία από Fincharos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Socratis_g είπε

Too good to be true. Εριξε πάλι άκυρα το public.

 

4 ώρες πριν, Fincharos είπε

 

Τουλάχιστον την προηγούμενη φορά μας είχαν αφήσει να χαρούμε 5-6 μέρες τώρα σε λίγες ώρες επεσε άκυρο 

 

image.png.bedb6fd8768ea9e7c3c79faaf26b1a78.png

 

Ειναι ομως κανενας αλλος με 2 παραγγελιες στο Public για την collectors? Μου την αλλαξαν τον Αυγουστο απο jotnar, και δεν ξερω αν θα στειλουν οντως 2 collectors ή για καποιο λογο εχει σπασει η παραγγελια (?). Δεν νομιζω οτι στελνεται κατι χωρια γενικα.

image.png.6da89288435aa6c041b10bf1453a4aa9.png

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι μου έρχεται να ακυρώσω όποια παραγγελία έχω κάνει για συλλεκτική god of war και να πάνε να πνιγούνε. Εχει καταντήσει αηδία πλέον το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, CarbonFibre είπε

Έτσι μου έρχεται να ακυρώσω όποια παραγγελία έχω κάνει για συλλεκτική god of war και να πάνε να πνιγούνε. Εχει καταντήσει αηδία πλέον το θέμα.

Βασικά κι εγώ το έχω πάρει απόφαση πως αν δεν έρθει η Jotnar από Public, δεν θα προχωρήσω άμεσα στην απόκτηση συλλεκτικής (Πιθανότατα και καθόλου). Θα παίξω κανένα Xenoblade Chronicles 3 από backlog και θα αγοράσω δισκάκι όταν πέσει η τιμή.

Τραγική η διαχείριση τους. Θέλεις της Sony? Θέλει των resellers? Όπως και να έχει δεν θα σκάσω κιόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, CarbonFibre είπε

Εχει καταντήσει αηδία πλέον το θέμα.

 

1 ώρα πριν, Charismo είπε

Τραγική η διαχείριση τους. Θέλεις της Sony? Θέλει των resellers? Όπως και να έχει δεν θα σκάσω κιόλας.

Γενικά είναι άσχημη εποχή για συλλέκτες αυτή η γενιά. Και με regalla τα ίδια χάλια, firefly edition δε μας ήρθε ποτέ. Τέρμα anti consumer αντιμετώπιση από τη Sony που είτε σε αναγκάζει να είσαι από Αμερική είτε να πληρώνεις scalpers. Βρισκόμαστε στο σκοτάδι για ένα παιχνίδι που βγαίνει σε λιγότερο από μήνα. Παρακαλάμε να τους δώσουμε λεφτά και μας λένε όχι. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, SabotazNic είπε

 

image.png.bedb6fd8768ea9e7c3c79faaf26b1a78.png

 

Ειναι ομως κανενας αλλος με 2 παραγγελιες στο Public για την collectors? Μου την αλλαξαν τον Αυγουστο απο jotnar, και δεν ξερω αν θα στειλουν οντως 2 collectors ή για καποιο λογο εχει σπασει η παραγγελια (?). Δεν νομιζω οτι στελνεται κατι χωρια γενικα.

image.png.6da89288435aa6c041b10bf1453a4aa9.png

Δεν πανε καλα

ευτυχως δεν ειναι no reply το mail τους

image.png.f690a087a41bb6e98753373dcfa73950.png

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
43 λεπτά πριν, gust είπε

Πάλι δεν το πρόλαβα..... :(

Ενεργοποίησε την ειδοποίηση όποτε γίνεται post στο θέμα και έχε ένα tab συνεχεια ανοιχτό με insomnia.

Επεξ/σία από CarbonFibre
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για ακόμα μια φορά το Public έστειλε μέιλ ότι «φάνηκε κατά λάθος διαθέσιμο» και ακύρωσε την παραγγελία.

Θα το τραβήξω αυτή την φορά γιατί υπάρχει και ένα όριο κάπου.

  • Like 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...