Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! v.4


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 hours ago, blackhill66 said:

χαριζω 4 μητρικες(αγνωστη λειτουργικη κατασταση) ,δεν στελνω οποιος τις παρει ερχεται πειραια(καλλιπολη),αν ειναι αρκετοι οι ενδιαφερομενοι θα κανω κληρωση ευχαριστω

3333333.gif

Η Gigabyte (κάτω δεξιά) ποιο μοντέλο είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 ώρες πριν, blackhill66 είπε

χαριζω 4 μητρικες(αγνωστη λειτουργικη κατασταση) ,δεν στελνω οποιος τις παρει ερχεται πειραια(καλλιπολη),αν ειναι αρκετοι οι ενδιαφερομενοι θα κανω κληρωση ευχαριστω

3333333.gif

Καλησπέρα.

Με ενδιαφέρει η πράσινη κυρίως για την ψύκτρα της. Ποιος είναι ο κατασκευαστής; Μήπως HP;

Φιλικά,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι εντός εγγύησης;

(Δεν ενδιαφέρομαι, αλλά κάποια που μου είχαν λήξει δεν τύπωναν ούτε μετά από τρεις καθαρισμούς κεφαλής)

Επεξ/σία από Τέρης Α.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/3/2021 στις 9:44 ΠΜ, panagiotisdan είπε

Καλημέρα σας και από μένα.

 

Όποιος τα θέλει να μου στείλει P.M.

Το αφεντικό τρελάθηκε, δωρεάν πλέον τα γυαλιά στην ανωτέρω αγγελία. 

Δεν έχω τηλεόραση LG 3D αλλά πρόσφατα ένας καλός φίλος πήρε μία.

Επειδή δεν νομίζω να έχει ταινιες 3D θα τα ήθελα να του τα δώσω αλλά μόνο σε περίπτωση που δεν τα ζητήσει άλλο μέλος.

Δεν βιάζομαι καθόλου.

Στέλνω και pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίνεται ενα scanner της ΗΡ μοντέλο G4010. Τελευταία φορά ήταν λειτουργικός απλά είχε χαλάσει το τροφοδοτικό του όπου είναι στα 24V. Εκείνος που το είχε δεν πήρε άλλο τροφοδοτικό επειδή είχε ήδη πολυμηχάνημα. Είναι με Usb σύνδεση και έχει υποδοχή για φιλμ και αρνητικά. Δεν ξέρω για drivers ποια υπάρχουν και ποια έκδοση. Εκδήλωση εδώ και Π.Μ. Θα απαντήσω μόνο στα μηνύματα γιατί δεν μπορώ να παρακολουθώ συνέχεια το νήμα.

Περιοχή Γαλάτσι

IMG_20210311_140019.jpg

IMG_20210311_140128.jpg

IMG_20210311_140050.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, 360city είπε

Δίνεται ενα scanner της ΗΡ μοντέλο G4010. Τελευταία φορά ήταν λειτουργικός απλά είχε χαλάσει το τροφοδοτικό του όπου είναι στα 24V. Εκείνος που το είχε δεν πήρε άλλο τροφοδοτικό επειδή είχε ήδη πολυμηχάνημα. Είναι με Usb σύνδεση και έχει υποδοχή για φιλμ και αρνητικά. Δεν ξέρω για drivers ποια υπάρχουν και ποια έκδοση. Εκδήλωση εδώ και Π.Μ. Θα απαντήσω μόνο στα μηνύματα γιατί δεν μπορώ να παρακολουθώ συνέχεια το νήμα.

Περιοχή Γαλάτσι

 

 

 

Στέλνω ΠΜ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, 360city είπε

Δίνεται ενα scanner της ΗΡ μοντέλο G4010. Τελευταία φορά ήταν λειτουργικός απλά είχε χαλάσει το τροφοδοτικό του όπου είναι στα 24V. Εκείνος που το είχε δεν πήρε άλλο τροφοδοτικό επειδή είχε ήδη πολυμηχάνημα. Είναι με Usb σύνδεση και έχει υποδοχή για φιλμ και αρνητικά. Δεν ξέρω για drivers ποια υπάρχουν και ποια έκδοση. Εκδήλωση εδώ και Π.Μ. Θα απαντήσω μόνο στα μηνύματα γιατί δεν μπορώ να παρακολουθώ συνέχεια το νήμα.

Περιοχή Γαλάτσι

IMG_20210311_140019.jpg

IMG_20210311_140128.jpg

IMG_20210311_140050.jpg

Καλημέρα, εκδηλώνω ενδιαφέρον εάν δεν προχωρήσει με τον φίλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται DVD Player Philips DVP1033/58. Έχει μόνο έξοδο SCART. Αχρησιμοποίητο, έχει παίξει μόνο 2-3 δισκάκια και μετά μπήκε αποθήκη. Λογικά λειτουργεί κανονικά, δεν έχω όμως αυτή τη στιγμή τηλεόραση με scart για να το δοκιμάσω. Πάντως ανάβει και μόλις βάλω δισκάκι φαίνεται να παίζει.

Παραλαβή από Γλυφάδα.

Όποιος ενδιαφέρεται ποστάρει πρώτα εδώ και μετά πμ.

20210312_114353.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, vdanasto είπε

Χαρίζεται DVD Player Philips DVP1033/58. Έχει μόνο έξοδο SCART. Αχρησιμοποίητο, έχει παίξει μόνο 2-3 δισκάκια και μετά μπήκε αποθήκη. Λογικά λειτουργεί κανονικά, δεν έχω όμως αυτή τη στιγμή τηλεόραση με scart για να το δοκιμάσω. Πάντως ανάβει και μόλις βάλω δισκάκι φαίνεται να παίζει.

Παραλαβή από Γλυφάδα.

Όποιος ενδιαφέρεται ποστάρει πρώτα εδώ και μετά πμ.

20210312_114353.jpg

pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/3/2021 στις 8:44 ΜΜ, filarhos είπε

Βρήκα σε μια ξεχασμένη τσάντα καμιά 100αρα cd και dvd με ταινίες, ντοκυμαντέρ και μουσική.

Αν ενδιαφέρεται κάποιος, αλλιώς θα πάνε ανακύκλωση (ελπίζω να ανακυκλώνονται).

Βόρεια Αττική.

Μήπως υπάρχει κανένα Χάρι ποτερ μέσα σε αυτά? Θα με ενδιέφερε πολύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, kathytherion είπε

Μήπως υπάρχει κανένα Χάρι ποτερ μέσα σε αυτά? Θα με ενδιέφερε πολύ...

όχι, αλλά είσαι άτυχος γιατί τα είχα όλα πριν λίγο καιρό αλλά έδωσα τον σκληρό... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
2 ώρες πριν, vdanasto είπε

Χαρίζεται DVD Player Philips DVP1033/58. Έχει μόνο έξοδο SCART. Αχρησιμοποίητο, έχει παίξει μόνο 2-3 δισκάκια και μετά μπήκε αποθήκη. Λογικά λειτουργεί κανονικά, δεν έχω όμως αυτή τη στιγμή τηλεόραση με scart για να το δοκιμάσω. Πάντως ανάβει και μόλις βάλω δισκάκι φαίνεται να παίζει.

Παραλαβή από Γλυφάδα.

Όποιος ενδιαφέρεται ποστάρει πρώτα εδώ και μετά πμ.

20210312_114353.jpg

Άμα δεν τον δώσεις στον retroman3, δηλώνω ενδιαφέρον. Έχω έναν φίλο που του χάλασε πρόσφατα το dvd player και θα τον βοηθούσες, μιας και τα φέρνει λίγο δύσκολα. Είναι Λάρισα, όμως, οπότε δεν ξέρω εάν σε βάζω σε κόπο με το να του το στείλεις. Στείλε μου pm, αν είναι, να συνεννοηθούμε. :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...