Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! Version 5.


poulinos

Μην πετάτε τίποτα.Χαρίστε τα εδώ  

776 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είσαστε ευχαριστημένοι από το παρόν τόπικ; Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες.

    • Ναι
      639
    • Οχι
      48
    • Ετσι και ετσι
      89

Η ψηφοφορία έχει ολοκληρωθεί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

56 λεπτά πριν, chipakos είπε

Τα πράγματα μοιράστηκαν??

Όσα έχω γράψει κρατημένα ναι για τα υπόλοιπα είτε πρέπει να κάνω ξανά τσεκάρισμα  στα εισερχόμενα μου είτε δεν έχω λάβει ενδιαφέρον 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για πάμε σήμερα….drone μέχρι προσφατα 100%λειτουργικο,κατι κολλάει τελευταία και δουλεύει οπότε του κατέβει…Τα γνωστά….ΠΜ ο πρωτος και μετά επιλαχοντες…..Δεν στέλνω!Διατηρω αυτοματα το δικαίωμα να δωσω σε όποιον μου έχει δώσει η γενικά δίνει….παραλαβη από Παλλήνη η Μαρουσι….
 

A0D6C458-1A92-4066-947C-F69B1BDAB333.jpeg

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, dimitriosm είπε

καλημέρα

εχω αρκετα πραγματακια για δωσιμο. οσοι ενδιαφερομενοι στειλτε προσωπικο μηνυμα ελευθερα. θελω να το σκεφτω λιγο πριν τα δωσω για να μην καταληγουν τα πραγματα για πουλημα :P 

1. μητρικη z97n wifi + i3 4330

2. playstation 2 model SCPH 77004 (σκετη κονσολα)

3. 5-6καλωδια ethernet μικρα (<10μετρα) cat5(νομιζω) στειλτε μου ποσα καλωδια χρειαζεστε

4. ενα fan noctua 140mm δεν χρησιμοποιηθηκε ποτε

5. καρτες δικτυου (20+) οι πιο πολλες ειναι miniPCIe πρεπει να υπαρχουν και καποιες παλιοτερες μεσα (PCIe) αλλα είναι λίγες αυτές. αν ψαχνετε καποια συγκεκριμενη (intel, realtek, broadcom) στειλτε μου το μοντελο να δω αν υπαρχει

 

παραλαβη απο μαρουσι αττικης.

Παρέλαβα και ευχαριστώ πολύ τον φιλτατο @dimitriosm για την ευγενική προσφορά του! Να είσαι καλά και πάλι! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, dimitriosm είπε

καλημέρα

εχω αρκετα πραγματακια για δωσιμο. οσοι ενδιαφερομενοι στειλτε προσωπικο μηνυμα ελευθερα. θελω να το σκεφτω λιγο πριν τα δωσω για να μην καταληγουν τα πραγματα για πουλημα :P 

1. μητρικη z97n wifi + i3 4330 κρατημενα  @leros2004

2. playstation 2 model SCPH 77004 (σκετη κονσολα) κρατημενα @Raki-meze

3. 5-6καλωδια ethernet μικρα (<10μετρα) cat5(νομιζω) στειλτε μου ποσα καλωδια χρειαζεστε κρατημενα 2 @Kostas.karras

4. ενα fan noctua 140mm δεν χρησιμοποιηθηκε ποτε κρατημένο @Kostas.karras

5. καρτες δικτυου (20+) οι πιο πολλες ειναι miniPCIe πρεπει να υπαρχουν και καποιες παλιοτερες μεσα (PCIe) αλλα είναι λίγες αυτές. αν ψαχνετε καποια συγκεκριμενη (intel, realtek, broadcom) στειλτε μου το μοντελο να δω αν υπαρχει

δείτε τις κάρτες ειναι και κάποιες μνήμες RAM για όποιον θέλει 

sab0Uem.jpg

παραλαβη απο μαρουσι αττικης.

@dimitriosmΣτελνω pm με ερώτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, burnthecity είπε

καλησπερα δηλωνω ενδιαφερον για το παιχνιδι αν δεν εχει φυγει ακομα

Στείλε ΠΜ, είναι διαθέσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, dimitriosm είπε

καλημέρα

εχω αρκετα πραγματακια για δωσιμο. οσοι ενδιαφερομενοι στειλτε προσωπικο μηνυμα ελευθερα. θελω να το σκεφτω λιγο πριν τα δωσω για να μην καταληγουν τα πραγματα για πουλημα :P 

1. μητρικη z97n wifi + i3 4330 κρατημενα  @leros2004

2. playstation 2 model SCPH 77004 (σκετη κονσολα) ΔΟΘΗΚΕ @Raki-meze

3. 5-6καλωδια ethernet μικρα (<10μετρα) cat5(νομιζω) στειλτε μου ποσα καλωδια χρειαζεστε κρατημενα 2 @Kostas.karras

4. ενα fan noctua 140mm δεν χρησιμοποιηθηκε ποτε κρατημένο @Kostas.karras

5. καρτες δικτυου (20+) οι πιο πολλες ειναι miniPCIe πρεπει να υπαρχουν και καποιες παλιοτερες μεσα (PCIe) αλλα είναι λίγες αυτές. αν ψαχνετε καποια συγκεκριμενη (intel, realtek, broadcom) στειλτε μου το μοντελο να δω αν υπαρχει

δείτε τις κάρτες ειναι και κάποιες μνήμες RAM για όποιον θέλει 

sab0Uem.jpg

παραλαβη απο μαρουσι αττικης.

 

για αποφυγή παρεξηγήσεων λέω να στείλετε μήνυμα για να ξέρω ποιος ενδιαφέρεται - δεν είναι θέμα προτεραιότητας (οποίος στείλει πρώτος παιρνει κάτι δηλαδή ) 

Π.μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επαναχαρίζω το router 877W της cisco δεδομένου ότι αυτό που πήρα απο τον tigergreg ταιριάζει περισσότερο στις ανάγκες μου. Το ρούτερ δεν έχει τροφοδοτικό και του λείπει μια κεραία, αλλά για κάποιον που θέλει να μάθει να χειρίζεται τα cisco, πιστεύω ότι είναι μια ένα πολύ καλή πλατφόρμα. Κατασκευαστικά, είναι απλά άλλου επιπέδου, respect.

Επίσης, επαναχαρίζω δύο κάρτες pci lan 100mbit γιατί πλέον έχω το 1gbps router που ήθελα, οπότε σκοπεύω να χτίσω το δίκτυό μου σε αυτή τη ταχύτητα.

 

Παραλαβή απο Κολωνό κατόπιν συνεννόησης. Δεν θα κάτσω να κάνω face control, απλά βασίζομαι στην αυτοσυγκράτηση των "συλλεκτών" και προτείνω να τα πάρουν άτομα που τα έχουν πραγματικά ανάγκη, άρα όποιος δηλώσει πρώτος ενδιαφέρον σε pm, παίρνει ό,τι θέλει απο το πακέτο.

Επεξ/σία από uniquegr
  • Like 9
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, dimitriosm είπε

καλημέρα

εχω αρκετα πραγματακια για δωσιμο. οσοι ενδιαφερομενοι στειλτε προσωπικο μηνυμα ελευθερα. θελω να το σκεφτω λιγο πριν τα δωσω για να μην καταληγουν τα πραγματα για πουλημα :P 

1. μητρικη z97n wifi + i3 4330 κρατημενα  @leros2004

2. playstation 2 model SCPH 77004 (σκετη κονσολα) ΔΟΘΗΚΕ @Raki-meze

3. 5-6καλωδια ethernet μικρα (<10μετρα) cat5(νομιζω) στειλτε μου ποσα καλωδια χρειαζεστε κρατημενα 2 @Kostas.karras

4. ενα fan noctua 140mm δεν χρησιμοποιηθηκε ποτε κρατημένο @Kostas.karras

5. καρτες δικτυου (20+) οι πιο πολλες ειναι miniPCIe πρεπει να υπαρχουν και καποιες παλιοτερες μεσα (PCIe) αλλα είναι λίγες αυτές. αν ψαχνετε καποια συγκεκριμενη (intel, realtek, broadcom) στειλτε μου το μοντελο να δω αν υπαρχει

δείτε τις κάρτες ειναι και κάποιες μνήμες RAM για όποιον θέλει 

sab0Uem.jpg

παραλαβη απο μαρουσι αττικης.

 

για αποφυγή παρεξηγήσεων λέω να στείλετε μήνυμα για να ξέρω ποιος ενδιαφέρεται - δεν είναι θέμα προτεραιότητας (οποίος στείλει πρώτος παιρνει κάτι δηλαδή ) 

PM για τα υπόλοιπα καλώδια δικτύου και κάρτες miniPCIe.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω αυτό καθώς πλεον άχρηστο είναι:…πιστός φίλος πριν 10 χρόνια….δεν ξέρω αν <<σπάει>> και μου μπορεί κάποιος να το χρησιμοποιήσει….Τα γνωστά μάγκες…Πμ ο πρωτος….μετά επιλαχοντες….

42CC91B3-99EE-418A-A991-4238A40B28E3.jpeg

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, uniquegr είπε

Επαναχαρίζω το router 877W της cisco δεδομένου ότι αυτό που πήρα απο τον tigergreg ταιριάζει περισσότερο στις ανάγκες μου. Το ρούτερ δεν έχει τροφοδοτικό και του λείπει μια κεραία, αλλά για κάποιον που θέλει να μάθει να χειρίζεται τα cisco, πιστεύω ότι είναι μια ένα πολύ καλή πλατφόρμα. Κατασκευαστικά, είναι απλά άλλου επιπέδου, respect.

Επίσης, επαναχαρίζω δύο κάρτες pci lan 100mbit γιατί πλέον έχω το 1gbps router που ήθελα, οπότε σκοπεύω να χτίσω το δίκτυό μου σε αυτή τη ταχύτητα.

 

Παραλαβή απο Κολωνό κατόπιν συνεννόησης. Δεν θα κάτσω να κάνω face control, απλά βασίζομαι στην αυτοσυγκράτηση των "συλλεκτών" και προτείνω να τα πάρουν άτομα που τα έχουν πραγματικά ανάγκη, άρα όποιος δηλώσει πρώτος ενδιαφέρον σε pm, παίρνει ό,τι θέλει απο το πακέτο.

PM. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΒΟΧ Blast κουπόνι αξίας 2€, με ελάχιστο ποσό παραγγελίας 6€. Ισχύει έως 05/02.

BLAST42O3WPR

Επεξ/σία από xPhenomenon
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαριζονται λαμπες πυρακτωσεως κερακια.Ειναι νομιζω 40w , Ε14.Υπαρχουν καμια 15ρια.Επειδή ειναι σε άλλο σπίτι,μονο εαν ενδιαφερθει καποιος  θα παω να δω λειτουργικη κατασταση. Δεσμευμενες προς το παρον για τον Tigergreg.Θα ενημερωσω εαν υπαρξει αλλαγή

 

329124824_.jpg.8b9c81e3551909374c2dec8c73dd7990.jpg

Επεξ/σία από Crybal
  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Crybal είπε

Χαριζονται λαμπες πυρακτωσεως κερακια.Ειναι νομιζω 40w , Ε14.Υπαρχουν καμια 15ρια.Επειδή ειναι σε άλλο σπίτι,μονο εαν ενδιαφερθει καποιος  θα παω να δω λειτουργικη κατασταση.

 

329124824_.jpg.8b9c81e3551909374c2dec8c73dd7990.jpg

Κρητη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Crybal είπε

Χαριζονται λαμπες πυρακτωσεως κερακια.Ειναι νομιζω 40w , Ε14.Υπαρχουν καμια 15ρια.Επειδή ειναι σε άλλο σπίτι,μονο εαν ενδιαφερθει καποιος  θα παω να δω λειτουργικη κατασταση.

 

329124824_.jpg.8b9c81e3551909374c2dec8c73dd7990.jpg

Εαν  δινουν  κανονικο  φως  οπως  οι  κοινες   τοτε  τις  θελω  για  τον  κοινοχρηστο  στην

πολυκατοικια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...