Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! Version 5.


poulinos

Μην πετάτε τίποτα.Χαρίστε τα εδώ  

776 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είσαστε ευχαριστημένοι από το παρόν τόπικ; Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες.

    • Ναι
      639
    • Οχι
      48
    • Ετσι και ετσι
      89

Η ψηφοφορία έχει ολοκληρωθεί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, VarDerSar86 είπε

Χαρίζω αυτό καθώς πλεον άχρηστο είναι:…πιστός φίλος πριν 10 χρόνια….δεν ξέρω αν <<σπάει>> και μου μπορεί κάποιος να το χρησιμοποιήσει….Τα γνωστά μάγκες…Πμ ο πρωτος….μετά επιλαχοντες….

42CC91B3-99EE-418A-A991-4238A40B28E3.jpeg

Πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 ώρες πριν, VarDerSar86 είπε

Χαρίζω αυτό καθώς πλεον άχρηστο είναι:…πιστός φίλος πριν 10 χρόνια….δεν ξέρω αν <<σπάει>> και μου μπορεί κάποιος να το χρησιμοποιήσει….Τα γνωστά μάγκες…Πμ ο πρωτος….μετά επιλαχοντες….

42CC91B3-99EE-418A-A991-4238A40B28E3.jpeg

Ενδιαφέρομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, uniquegr είπε

Επαναχαρίζω το router 877W της cisco δεδομένου ότι αυτό που πήρα απο τον tigergreg ταιριάζει περισσότερο στις ανάγκες μου. Το ρούτερ δεν έχει τροφοδοτικό και του λείπει μια κεραία, αλλά για κάποιον που θέλει να μάθει να χειρίζεται τα cisco, πιστεύω ότι είναι μια ένα πολύ καλή πλατφόρμα. Κατασκευαστικά, είναι απλά άλλου επιπέδου, respect.

Επίσης, επαναχαρίζω δύο κάρτες pci lan 100mbit γιατί πλέον έχω το 1gbps router που ήθελα, οπότε σκοπεύω να χτίσω το δίκτυό μου σε αυτή τη ταχύτητα.

 

Παραλαβή απο Κολωνό κατόπιν συνεννόησης. Δεν θα κάτσω να κάνω face control, απλά βασίζομαι στην αυτοσυγκράτηση των "συλλεκτών" και προτείνω να τα πάρουν άτομα που τα έχουν πραγματικά ανάγκη, άρα όποιος δηλώσει πρώτος ενδιαφέρον σε pm, παίρνει ό,τι θέλει απο το πακέτο.

Κρατημένο το router για τον @tseregeo και επιλαχών ο @diaxeirisi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, VarDerSar86 είπε

Για πάμε σήμερα….drone μέχρι προσφατα 100%λειτουργικο,κατι κολλάει τελευταία και δουλεύει οπότε του κατέβει…Τα γνωστά….ΠΜ ο πρωτος και μετά επιλαχοντες…..Δεν στέλνω!Διατηρω αυτοματα το δικαίωμα να δωσω σε όποιον μου έχει δώσει η γενικά δίνει….παραλαβη από Παλλήνη η Μαρουσι….
 

A0D6C458-1A92-4066-947C-F69B1BDAB333.jpeg

Γιάννη αν δεν έχει ζητηθεί από κανέναν άλλο θα το ήθελα για δοκιμές.

Φιλικά,

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mobo socket 478

CPU δεν μπορω να δω

3GB ram

Θεωρητικα λειτουργει - δεν μπορω να τεσταρω.

ποστ πμ

Παραλαβη απο Κυψελη

Δοθηκε στον orfeas-ninos

 

image.jpeg.f88c759b3d7ed5ef5e2f696649dcf5cc.jpeg

Επεξ/σία από portierhs1
  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΔΩΘΗΚΑΝ Χαρίζονται 3 monitor. 15" 17" και 21.5" Το τελευταίο με πρόβλημα (που και που ανοίγει, αλλά πιο συχνά βγάζει ¨no signal")  Τα 2 μικρότερα δουλεύουν κανονικά. Θα προτιμηθεί όποιος πάρει και τα 3 μαζί αλλιώς σειρά προτεραιότητας. Στείλτε PM παραλαβή απο Βύρωνα / πλατεία Υμηττού.

IMG_9543.jpg.9d12ebd427097c665479c242718c5da1.jpg

IMG_9545.jpg

IMG_9544.jpg

Επεξ/σία από Thatsall
  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Thatsall είπε

Χαρίζονται 3 monitor. 15" 17" και 21.5" Το τελευταίο με πρόβλημα (που και που ανοίγει, αλλά πιο συχνά βγάζει ¨no signal")  Τα 2 μικρότερα δουλεύουν κανονικά. Θα προτιμηθεί όποιος πάρει και τα 3 μαζί αλλιώς σειρά προτεραιότητας. Στείλτε PM παραλαβή απο Βύρωνα / πλατεία Υμηττού.

IMG_9543.jpg.9d12ebd427097c665479c242718c5da1.jpg

IMG_9545.jpg

IMG_9544.jpg

Ενδιαφέρομαι.

Έστειλα ΠΜ.

Επεξ/σία από Aurumnus
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/2/2023 στις 10:19 ΠΜ, dimitriosm είπε

καλημέρα

εχω αρκετα πραγματακια για δωσιμο. οσοι ενδιαφερομενοι στειλτε προσωπικο μηνυμα ελευθερα. θελω να το σκεφτω λιγο πριν τα δωσω για να μην καταληγουν τα πραγματα για πουλημα :P 

1. μητρικη z97n wifi + i3 4330 ΔΟΘΗΚΑΝ  @leros2004

2. playstation 2 model SCPH 77004 (σκετη κονσολα) ΔΟΘΗΚΕ @Raki-meze

3. 5-6καλωδια ethernet μικρα (<10μετρα) cat5(νομιζω) στειλτε μου ποσα καλωδια χρειαζεστε δοθηκαν 3  @Kostas.karras εχω ακομα 2 σιγουρα για οποιον θελει

4. ενα fan noctua 140mm δεν χρησιμοποιηθηκε ποτε δοθηκε @Kostas.karras

5. καρτες δικτυου (20+) οι πιο πολλες ειναι miniPCIe πρεπει να υπαρχουν και καποιες παλιοτερες μεσα (PCIe) αλλα είναι λίγες αυτές. αν ψαχνετε καποια συγκεκριμενη (intel, realtek, broadcom) στειλτε μου το μοντελο να δω αν υπαρχει

δείτε τις κάρτες ειναι και κάποιες μνήμες RAM για όποιον θέλει

αρκετα απο τα παρακατω ειναι κρατημενα

sab0Uem.jpg

παραλαβη απο μαρουσι αττικης.

 

για αποφυγή παρεξηγήσεων λέω να στείλετε μήνυμα για να ξέρω ποιος ενδιαφέρεται - δεν είναι θέμα προτεραιότητας (οποίος στείλει πρώτος παιρνει κάτι δηλαδή ) 

Παρέλαβα σήμερα, ευχαριστώ τον φίλτατο για όλα. Και μάλιστα συσκευασμένα όλα. Άμα έχουμε τέτοια νεολαία δεν φοβάμαι τίποτα 😝

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, portierhs1 είπε

Mobo socket 478

CPU δεν μπορω να δω

3GB ram

Θεωρητικα λειτουργει - δεν μπορω να τεσταρω.

ποστ πμ

Παραλαβη απο Κυψελη

image.jpeg.f88c759b3d7ed5ef5e2f696649dcf5cc.jpeg

Ενδιαφέρομαι. Πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...