Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! Version 5.


poulinos

Μην πετάτε τίποτα.Χαρίστε τα εδώ  

776 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είσαστε ευχαριστημένοι από το παρόν τόπικ; Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες.

    • Ναι
      639
    • Οχι
      48
    • Ετσι και ετσι
      89

Η ψηφοφορία έχει ολοκληρωθεί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

25 λεπτά πριν, giannis123 είπε

Χαρίζω πολλά ρουχαλάκια πολύ καλή κατάσταση,  πλυμένα,για κορίτσιτσακια ηλικίας από μηνων μέχρι 4 παραλαβή από νότια προάστια η Αγία Παρασκευή (από Σεπτέμβρη)

Καλησπέρα!Ενδιαφεομαι!!!Στελνω πμ!

1 ώρα πριν, Konstantin77 είπε

Με την πρώτη ευκαιρία θέλω να "ξεφορτωθώ" τα ακόλουθα:

1. λάπτοπ που είχα πάρει από εδώ, HP g6-1021sv, το άνοιξα το καθάρισα, έβαλα i3-370m, και 2χ2gb (παίρνει και 2χ4 αλλά όχι ddr3l). Εϊχε πρόβλημα το πληκτρολόγιο, πουλάνε στ ebay αλλά δεν ασχολήθηκα, αλλιώς εξωτερικό.

Δεν είμαι σίγουρος τι κάνει η εξωτερική κάρτα γραφικών, αν παίζει σωστά ή όχι πάντως δε δίνει σφάλμα. Νομίζω ότι κατάφερα να τη λειτουργήσω με κάτι ειδικούς drivers σε 7 αλλά δε νομίζω ότι δουλεύει στα 10, δεν έχω ιδέα. Μόνο αν κάποιος φορτώσει παιχνίδι και δει τα frames πιστεύω θα καταλάβει στα σίγουρα.

Έχει φορτιστή και μπαταρία (δεν θα κρατάει καθόλου).

2. lenovo miix 10, 2gb μνήμη, περασμένα κανονικά 10αρια, με θήκη και πληκτρολόγιο, σχεδόν αχρησιμοποίητο αν και η θήκη απέξω άρχισε να λιώνει το πλαστικό. ΑΠλά επειδή είναι προσωπικό, θέλω να το φορμάρω πρώτα και θα βρω χρόνο μετά τις 29 Αυγούστου. Έχω βάλει 10αρια πάνω και δουλεύει τζετ (32bit πάντα).

Δεν έχω αποφασίσει πώς θα τα δώσω, αλλά όχι απαραίτητα με σειρά προτεραιότητας. Δεν έχει μπει αλλού από εδώ όποιος πάρει, φυσικά όσοι χαρίζουν είναι πιο πάνω σε προτίμηση. Στέλνετε pm, για να έχω υποτύπωση με το αντικείμενο.

Ευχαριστώ.

Δηλώνω και εγώ ενδιαφερον καθώς τόσο καιρό όλο λεω τώρα θα αγοράσω τώρα θα αγοράσω αλλά εκει καταστάσεων ΔΕΗ,ενοίκια,ανεργία ΔΕΝ παίζει!Αν δεν το πάρει κάποιος αλλος με ενδιαφερει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Konstantin77 είπε

Με την πρώτη ευκαιρία θέλω να "ξεφορτωθώ" τα ακόλουθα:

1. λάπτοπ που είχα πάρει από εδώ, HP g6-1021sv, το άνοιξα το καθάρισα, έβαλα i3-370m, και 2χ2gb (παίρνει και 2χ4 αλλά όχι ddr3l). Εϊχε πρόβλημα το πληκτρολόγιο, πουλάνε στ ebay αλλά δεν ασχολήθηκα, αλλιώς εξωτερικό.

Δεν είμαι σίγουρος τι κάνει η εξωτερική κάρτα γραφικών, αν παίζει σωστά ή γόχι πάντως δε δίνει σφάλμα. Νομίζω ότι κατάφερα να τη λειτουργήσω με κάτι ειδικούς drivers σε 7 αλλά δε νομίζω ότι δουλεύει στα 10, δεν έχω ιδέα. Μόνο αν κάποιος φορτώσει παιχνίδι και δει τα frames πιστεύω θα καταλάβει στα σίγουρα.

Έχει φορτιστή και μπαταρία (δεν θα κρατάει καθόλου).

2. lenovo miix 10, 2gb μνήμη, περασμένα κανονικά 10αρια, με θήκη και πληκτρολόγιο, σχεδόν αχρησιμοποίητο αν και η θήκη απέξω άρχισε να λιώνει το πλαστικό. ΑΠλά επειδή είναι προσωπικό, θέλω να το φορμάρω πρώτα και θα βρω χρόνο μετά τις 29 Αυγούστου. Έχω βάλει 10αρια πάνω και δουλεύει τζετ (32bit πάντα).

Δεν έχω αποφασίσει πώς θα τα δώσω, αλλά όχι απαραίτητα με σειρά προτεραιότητας. Δεν έχει μπει αλλού από εδώ όποιος πάρει, φυσικά όσοι χαρίζουν είναι πιο πάνω σε προτίμηση. Στέλνετε pm, για να έχω υποτύπωση με το αντικείμενο.

Ευχαριστώ.

Καλησπέρα σας.

Εκδηλώνω το ενδιαφέρον μου για το laptop. Στέλνω Π.Μ. Ευχαριστώ.

Επεξ/σία από georgios65
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Konstantin77 είπε

2. lenovo miix 10, 2gb μνήμη, περασμένα κανονικά 10αρια, με θήκη και πληκτρολόγιο, σχεδόν αχρησιμοποίητο αν και η θήκη απέξω άρχισε να λιώνει το πλαστικό. ΑΠλά επειδή είναι προσωπικό, θέλω να το φορμάρω πρώτα και θα βρω χρόνο μετά τις 29 Αυγούστου. Έχω βάλει 10αρια πάνω και δουλεύει τζετ (32bit πάντα).

Πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, JakeKaufman είπε

Ηχοσύστημα technics με τις εξης "φετες": α)ενισχυτης β)CD player γ)κασετοφωνο δ)radio tuner + 2 ηχεια (στην φωτο φαινεται το 1, ειναι πανομοιοτυπα.)

Υπάρχει ακόμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Konstantin77 είπε

Με την πρώτη ευκαιρία θέλω να "ξεφορτωθώ" τα ακόλουθα:

1. λάπτοπ που είχα πάρει από εδώ, HP g6-1021sv, το άνοιξα το καθάρισα, έβαλα i3-370m, και 2χ2gb (παίρνει και 2χ4 αλλά όχι ddr3l). Εϊχε πρόβλημα το πληκτρολόγιο, πουλάνε στ ebay αλλά δεν ασχολήθηκα, αλλιώς εξωτερικό.

Δεν είμαι σίγουρος τι κάνει η εξωτερική κάρτα γραφικών, αν παίζει σωστά ή όχι πάντως δε δίνει σφάλμα. Νομίζω ότι κατάφερα να τη λειτουργήσω με κάτι ειδικούς drivers σε 7 αλλά δε νομίζω ότι δουλεύει στα 10, δεν έχω ιδέα. Μόνο αν κάποιος φορτώσει παιχνίδι και δει τα frames πιστεύω θα καταλάβει στα σίγουρα.

Έχει φορτιστή και μπαταρία (δεν θα κρατάει καθόλου). -χωρίς δίσκο!

2. lenovo miix 10, 2gb μνήμη, περασμένα κανονικά 10αρια, με θήκη και πληκτρολόγιο, σχεδόν αχρησιμοποίητο αν και η θήκη απέξω άρχισε να λιώνει το πλαστικό. ΑΠλά επειδή είναι προσωπικό, θέλω να το φορμάρω πρώτα και θα βρω χρόνο μετά τις 29 Αυγούστου. Έχω βάλει 10αρια πάνω και δουλεύει τζετ (32bit πάντα).

Δεν έχω αποφασίσει πώς θα τα δώσω, αλλά όχι απαραίτητα με σειρά προτεραιότητας. Δεν έχει μπει αλλού από εδώ όποιος πάρει, φυσικά όσοι χαρίζουν είναι πιο πάνω σε προτίμηση. Στέλνετε pm, για να έχω υποτύπωση με το αντικείμενο.

Ευχαριστώ.

Πμ για lenovo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/8/2022 στις 1:00 ΠΜ, JakeKaufman είπε

Χαρίζονται τα παρακάτω:

1) Σύστημα ηχειων Dreamax "Active 5000", με όλα τα παρελκόμενα, στο κουτί. προτεραιότητα stevakoz

2) Ηχοσύστημα technics με τις εξης "φετες": α)ενισχυτης β)CD player γ)κασετοφωνο δ)radio tuner + 2 ηχεια (στην φωτο φαινεται το 1, ειναι πανομοιοτυπα.) προτεραιότητα DeVilMaYcRyGR

Όταν αποσυνδεθήκαν (πριν 5 χρόνια περίπου) ήταν λειτουργικά. από τότε ήταν στην αποθήκη άνευ χρήσης

Παρακαλώ γράψτε εδώ για προτεραιότητα και μετά πμ για συννεονηση. Η παραλαβή γίνεται Δευ-Παρ από Αγία Παρασκευή Αττικής και ώρες 10.00-18.00 κατόπιν ραντεβού

 

IMG_1819 (1).jpg

IMG_1822.jpg

IMG_1820.jpg

IMG_1821.jpg

αν κατι στραβωσει με τους προλαλησαντες θα με ενδιέφερε κ εμενα το τεκνικς ευχαριστω πολύ!

 

επ' ευκαιρίας χαρίζονται βιβλία περιοδικά περιοχή καισαριανή, χολαργός

 όλα μαζί μόνο ευχαριστώ πολύ!298543813_496579935763256_3918653007503806621_n.jpg.c39f69aea8567cff16a94fa368ffb1b0.jpg 

298633035_1148436446053274_2000290567148490736_n.jpg

33 λεπτά πριν, tasosv1 είπε

αν κατι στραβωσει με τους προλαλησαντες θα με ενδιέφερε κ εμενα το τεκνικς ευχαριστω πολύ!

 

επ' ευκαιρίας χαρίζονται βιβλία περιοδικά περιοχή καισαριανή, χολαργός

 όλα μαζί μόνο ευχαριστώ πολύ!298543813_496579935763256_3918653007503806621_n.jpg.c39f69aea8567cff16a94fa368ffb1b0.jpg 

298633035_1148436446053274_2000290567148490736_n.jpg

ΚΛΕΙΣΑΝΕ ΣΤΟΝ VarDerSar86

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ευχαριστήσω τον @VarDerSar86. Ο οποίος έκανε υπομονή και τελικά καταφέραμε να βρεθούμε και τελικά ήταν ο άνθρωπος που βλέπω σχεδόν καθημερινά στο σούπερ μάρκετ γιατί δουλεύει ακριβώς πίσω στο σπίτι μου και πόσο μικρός είναι ο κόσμος τελικά.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, giannis123 είπε

Χαρίζω πολλά ρουχαλάκια πολύ καλή κατάσταση,  πλυμένα,για κορίτσιτσακια ηλικίας από μηνων μέχρι 4 παραλαβή από νότια προάστια η Αγία Παρασκευή (από Σεπτέμβρη)

Ενδιαφέρομαι. 

Στέλνω ΠΜ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tsiv είπε

Το ξαναποστάρω διότι έχασα κάποια πμ και θέλω να είναι όλα σωστά.

Χαρίζεται τούμπανο σετάκι  :D που αποτελείται από...

 

Motherboard Intel με HDMI, Spdif, USB3, 5 sata

CPU Intel I5 2400 με ψύκτρα + 1 ακόμα ψύκτρα

Ram  8 Gb DDR 3

Όταν έκανα αναβάθμιση και βγήκαν λειτουργούσαν όλα κανονικά.

 

Παραλαβή από Νίκαια ή Νέα Σμύρνη

Πρώτα ποστ εδώ και μετά στείλτε πμ, θα κάνω κλήρωση όταν μπορέσω

 

Intel_1155_me_I5_2400_setaki__1.jpg

Intel_1155_me_I5_2400_setaki__2.jpg

Intel_1155_me_I5_2400_setaki__3.jpg

Specs_I5_2400.jpg

Ενδιαφερομαι Στέλνω πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tsiv είπε

Παραλαβή από Νίκαια ή Νέα Σμύρνη

Καλησπέρα! Με ενδιαφέρει. Είμαι στα σύνορα με Π.Φάληρο.. Στέλνω pm!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tsiv είπε

Το ξαναποστάρω διότι έχασα κάποια πμ και θέλω να είναι όλα σωστά.

Χαρίζεται τούμπανο σετάκι  :D που αποτελείται από...

 

Motherboard Intel με HDMI, Spdif, USB3, 5 sata

CPU Intel I5 2400 με ψύκτρα + 1 ακόμα ψύκτρα

Ram  8 Gb DDR 3

Όταν έκανα αναβάθμιση και βγήκαν λειτουργούσαν όλα κανονικά.

 

Παραλαβή από Νίκαια ή Νέα Σμύρνη

Πρώτα ποστ εδώ και μετά στείλτε πμ, θα κάνω κλήρωση όταν μπορέσω

 

Intel_1155_me_I5_2400_setaki__1.jpg

Intel_1155_me_I5_2400_setaki__2.jpg

Intel_1155_me_I5_2400_setaki__3.jpg

Specs_I5_2400.jpg

ΠΜ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, tsiv είπε

Το ξαναποστάρω διότι έχασα κάποια πμ και θέλω να είναι όλα σωστά.

Χαρίζεται τούμπανο σετάκι  :D που αποτελείται από...

 

Motherboard Intel με HDMI, Spdif, USB3, 5 sata

CPU Intel I5 2400 με ψύκτρα + 1 ακόμα ψύκτρα

Ram  8 Gb DDR 3

Όταν έκανα αναβάθμιση και βγήκαν λειτουργούσαν όλα κανονικά.

 

Παραλαβή από Νίκαια ή Νέα Σμύρνη

Πρώτα ποστ εδώ και μετά στείλτε πμ, θα κάνω κλήρωση όταν μπορέσω

 

Intel_1155_me_I5_2400_setaki__1.jpg

Intel_1155_me_I5_2400_setaki__2.jpg

Intel_1155_me_I5_2400_setaki__3.jpg

Specs_I5_2400.jpg

Ενδιαφέρομαι στέλνω πμ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...