Προς το περιεχόμενο

Μου εκοψαν κληση για παρανομο παρκαρισμα μεσα στην πιλοτη της πολυκατοικιας μου


Randroyl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομιζω οτι εχετε και οι δυο δικιο, καθως η πρωτη μου προτεραιότητα ηταν και ειναι η κληση. Με το βοηθεια του δικηγόρου εκανα την συμπληρωματικη ενσταση οπου εγραψα αυτα που επρεπε (μου δωσατε απο εδω ιδεες και το ειδα και ο δικηγορος). Απο εκει και περα απλα περιμενω και αν δεν ακυρωθει θα λαβω παραπανω μετρα με τον δικηγορο. Απο εκει και περα, κατα οασα πιθανοτητα θα κυνηγησω και τον κυριο για να ξεκαθαρισω την κατασταση στην πυλωτη, οχι για να μπορω μα παρκαρω εκει το μηχανακι (λαθως οπως εχω πει πολλες φορες εχω αλλα μερη που μπορω να το αφηνω), αλλα επειδη βλεπω οτι μαλλον ο τυπας εχει κανει πολλες πουστιες και εκμεταλευεται ολη την πολυκατοικια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 426
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Randroyl είπε

Νομιζω οτι εχετε και οι δυο δικιο, καθως η πρωτη μου προτεραιότητα ηταν και ειναι η κληση. Με το βοηθεια του δικηγόρου εκανα την συμπληρωματικη ενσταση οπου εγραψα αυτα που επρεπε (μου δωσατε απο εδω ιδεες και το ειδα και ο δικηγορος). Απο εκει και περα απλα περιμενω και αν δεν ακυρωθει θα λαβω παραπανω μετρα με τον δικηγορο. Απο εκει και περα, κατα οασα πιθανοτητα θα κυνηγησω και τον κυριο για να ξεκαθαρισω την κατασταση στην πυλωτη, οχι για να μπορω μα παρκαρω εκει το μηχανακι (λαθως οπως εχω πει πολλες φορες εχω αλλα μερη που μπορω να το αφηνω), αλλα επειδη βλεπω οτι μαλλον ο τυπας εχει κανει πολλες πουστιες και εκμεταλευεται ολη την πολυκατοικια

.

Επεξ/σία από Apareglitos123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Randroyl είπε

Νομιζω οτι εχετε και οι δυο δικιο, καθως η πρωτη μου προτεραιότητα ηταν και ειναι η κληση. Με το βοηθεια του δικηγόρου εκανα την συμπληρωματικη ενσταση οπου εγραψα αυτα που επρεπε (μου δωσατε απο εδω ιδεες και το ειδα και ο δικηγορος). Απο εκει και περα απλα περιμενω και αν δεν ακυρωθει θα λαβω παραπανω μετρα με τον δικηγορο. Απο εκει και περα, κατα οασα πιθανοτητα θα κυνηγησω και τον κυριο για να ξεκαθαρισω την κατασταση στην πυλωτη, οχι για να μπορω μα παρκαρω εκει το μηχανακι (λαθως οπως εχω πει πολλες φορες εχω αλλα μερη που μπορω να το αφηνω), αλλα επειδη βλεπω οτι μαλλον ο τυπας εχει κανει πολλες πουστιες και εκμεταλευεται ολη την πολυκατοικια

Καλά, εξετάστε πρώτα με τον δικηγόρο αν και τι π...... ες έχει κάνει, και μετά κοιτάτε και πως θα τον κυνηγήσετε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Basilhs23___ είπε

Καλά, εξετάστε πρώτα με τον δικηγόρο αν και τι π...... ες έχει κάνει, και μετά κοιτάτε και πως θα τον κυνηγήσετε.

Ναι ακριβως αυτο, επειδη μπορει να μην εχει κανει και τιποτα κακο. Σε αυτην την περιπτωση ολα καλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν τυχόν αποδειχτεί ότι είναι νόμιμο το να τρυπάς τις κοινόχρηστες βάσεις της πολυκατοικίας για να βάλεις μπάρες, όταν με το καλό και πρώτα ο Θεός πλησιάζουν Χριστούγεννα, λέω να τρυπίσω όλες τις κολώνες της πυλωτής της πολυκατοικίας όπου διαμένω και βάζοντας χοντρές βίδες, θα κρεμάσω  εκατοντάδες χιλιάδες λαμπάκια, γυρλάντες διάφορα στολιδια  και τα συναφή....

Θα αράξω κι ένα Χριστουγενίατικο δέντρο στο κέντρο της πυλωτής, κι εαν κανάς περίεργος καλέσει την τροχαία για παράνομο παρκάρισμα, θα γίνουμε μπίλιες

Επεξ/σία από Apareglitos123
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...