Προς το περιεχόμενο

[TV]Germanos -TCL 55P610 55'' LED 4K 299€


SilentVoice

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 120
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, volleyball είπε

Καλημέρα. Για όσους παρέλαβαν το Hbb TV λειτουργεί σωστά ; Της Ερτ για παράδειγμα το ανοίγει κανονικά ;

Ναι, μια χαρά.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή την έχω παραγγείλει και εγώ ...δυστυχώς βλέπω ότι δεν έχει Bluetooth -αν και κάποια site αναφέρουν ότι έχει ( ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ...έχει η παλιά μου 6ετίας)...μήπως κάποιος μπορεί να απαντήσει...ήδη έχω ανοίξει ticket στον Γερμανό και περιμένω απάντηση...ειδάλλως θα πάω για ακύρωση.

EDIT : Τώρα που το ξανακοίταξα...στο skroutz αναφέρει ότι έχει...στο επίσημο site ΟΧΙ ...σε άλλο site ...ναι...μύλος η υπόθεση

Επεξ/σία από masteripper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, masteripper είπε

Απο το site της TCL

image.png.3e5833ffbcbf811726c56227948fef76.png

Ποιον να πιστέψω... ?

Βιβλίο οδηγιών δεν υπάρχει στο site για αυτό το μοντέλο; Αν έχει bluetooth θα αναφέρεται στο manual ο τρόπος λειτουργίας του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα χθες και πρόλαβα να τη δοκιμάσω βλέποντας μια ταινία στο netflix και ψάχνοντας την λίγο.

Για αρχή δεν πρέπει να είναι VA το πάνελ όπως έχει ειπωθεί.Η εικόνα είναι αρκετά καλή ειδικά με το hdr και τις ρυθμίσεις που μπορείς να κάνεις. Τα μαύρα είναι ικανοποιητικά. Όσον αφορά το περιβάλλον αν είσαι απαιτητικός χρήστης μπορεί να σου φανεί αργό. Για εμένα που τη θέλω για προβολή περιεχομένου είναι μια χαρά.

Σε μένα προσωπικά λείπει η δυνατότητα να βάλω twitch,trovo κτλπ αλλά αν ποτέ θελήσω πολύ παίρνω ένα tv box.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Lesdal είπε

Παρέλαβα χθες και πρόλαβα να τη δοκιμάσω βλέποντας μια ταινία στο netflix και ψάχνοντας την λίγο.

Για αρχή δεν πρέπει να είναι VA το πάνελ όπως έχει ειπωθεί.Η εικόνα είναι αρκετά καλή ειδικά με το hdr και τις ρυθμίσεις που μπορείς να κάνεις. Τα μαύρα είναι ικανοποιητικά. Όσον αφορά το περιβάλλον αν είσαι απαιτητικός χρήστης μπορεί να σου φανεί αργό. Για εμένα που τη θέλω για προβολή περιεχομένου είναι μια χαρά.

Σε μένα προσωπικά λείπει η δυνατότητα να βάλω twitch,trovo κτλπ αλλά αν ποτέ θελήσω πολύ παίρνω ένα tv box.

 

Μπορείς να δεις αν έχει Bluetooth ?... δυστυχώς ο Γερμανός στην ενδοτμηματική επικοινωνία είναι για. ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, masteripper είπε

Μπορείς να δεις αν έχει Bluetooth ?... δυστυχώς ο Γερμανός στην ενδοτμηματική επικοινωνία είναι για. ..

Θα δω μόλις γυρίσω σπίτι και θα σου πω, από ότι θυμάμαι δεν το είδα κάπου

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Lesdal είπε

Θα δω μόλις γυρίσω σπίτι και θα σου πω, από ότι θυμάμαι δεν το είδα κάπου

Αν δεν έχει BT μήπως μπορείς να δεις (αν έχεις) αν η έξοδος των ακουστικών είναι ανεξάρτητη..δλδ οταν βάζεις τα ακουστικά αν κόβει τον ήχο της τηλεόρασης...έτσι όπως στράβωσε αν είναι ανεξάρτητα μήπως την βγάλω με 3.5mm -->BT transmitter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, masteripper είπε

Αν δεν έχει BT μήπως μπορείς να δεις (αν έχεις) αν η έξοδος των ακουστικών είναι ανεξάρτητη..δλδ οταν βάζεις τα ακουστικά αν κόβει τον ήχο της τηλεόρασης...έτσι όπως στράβωσε αν είναι ανεξάρτητα μήπως την βγάλω με 3.5mm -->BT transmitter

Έχει ανεξάρτητη γιατί έχω συνδέσει ηχεία 5.1 με 3.5mm και κατευθείαν ακούω εκει

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Lesdal είπε

Έχει ανεξάρτητη γιατί έχω συνδέσει ηχεία 5.1 με 3.5mm και κατευθείαν ακούω εκει

Ευχαριστώ φίλε μου...θα προσπαθήσω να κάνω υπαναχώρηση ... αν πάντως στραβώσει κάτι θα ξέρω ότι μπορώ να κάνω και έτσι την δουλειά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, masteripper είπε

Ευχαριστώ φίλε μου...θα προσπαθήσω να κάνω υπαναχώρηση ... αν πάντως στραβώσει κάτι θα ξέρω ότι μπορώ να κάνω και έτσι την δουλειά μου.

Εννοείται να κάνεις, τι χρήση θες να κάνεις με το Bluetooth?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...