Προς το περιεχόμενο

[TV]Germanos -TCL 55P610 55'' LED 4K 299€


SilentVoice

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

TCL 55P610 55'' LED 4K  299€ από τον Γερμανό.

 

Πτώση τιμής 36% στο Σκρουτζ

https://www.skroutz.gr/s/27720202/TCL-Smart-Τηλεόραση-55-4K-UHD-LED-55P610-HDR-2020.html

 

Link αγοράς:

https://www.germanos.gr/product/televisions/televisions/55-65/tcl-55p610-55-led-4k-smart-tv-tileorasi

 

Αν κάνετε εγγραφή στο G-App , θεωρητικά θα πάρετε για κάθε 1€ =5 ποντοι.

Ίσως υπάρχει και κάτι συνδυαστικό με το πρόγραμμα Επιστροφή της Eurobank.

 

Update: Συνολικά οι πόντοι μου με αυτήν την εγγραφή και αγορά είναι οι παρακάτω με τα κουπόνια που δίνει αν χρησιμοποιείς το Citizen Park, βγαίνει έμμεσα πολύ λιγότερο.

IMG_20220907_005832.jpg.e596193a5168108f2c299e18024bbe0e.jpg

Επεξ/σία από SilentVoice
  • Like 1
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 120
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

26 λεπτά πριν, makis269 είπε

αξίζει σαν πάνελ ή θα είναι ο κακός χαμός στο μαύρο και στις σκοτεινές σκηνές ?

Λογικά λόγω tcl θα αξίζει, για να δούμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, hln3 είπε

Έχει αυτά τα μαλ**σμένα ποδαράκια για βάση, δεν ταιριάζουν στο έπιπλο που έχω
ΝΙσάφι πια, το 80% με αυτή τη βάση βγαίνει...

Προσωπικά εχω λύσει το πρόβλημα μου αρκετά χρόνια, με την τοποθέτηση στον τοιχο.

Το πρόβλημα μου ειναι η βάση, που πιάνει χώρο στην αποθηκη. (η προηγουμενη είχε μια γυαλινη ορθογώνια, αρκετα μεγάλη βάση)

Επεξ/σία από SilentVoice
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, SilentVoice είπε

Το πρόβλημα μου ειναι η βάση, που πιάνει χώρο στην αποθηκη.

Αφηνεις να εννοηθει οτι εχεις κρατησει μονο την βαση και οχι το κουτι. Να κρατατε και τα κουτια (ωστε να μπαινει και καπου η βαση) για αν χρειαστειτε εγγυηση. Μετα τα 2 χρονια (ή ληξη της προεκτασης αν εχετε αγορασει), το πετατε (αν δεν υπαρχει πιθανοτητα μετακομισης).

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, SilentVoice είπε

Προσωπικά εχω λύσει το πρόβλημα μου αρκετά χρόνια, με την τοποθέτηση στον τοιχο.

Το πρόβλημα μου ειναι η βάση, που πιάνει χώρο στην αποθηκη. (η προηγουμενη είχε μια γυαλινη ορθογώνια, αρκετα μεγάλη βάση)

Έχετε να προτείνετε κάποια επιτοιχια, κατά προτίμηση αναδιπλουμενη βάση,  για αυτό το μοντέλο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

Αφηνεις να εννοηθει οτι εχεις κρατησει μονο την βαση και οχι το κουτι. Να κρατατε και τα κουτια (ωστε να μπαινει και καπου η βαση) για αν χρειαστειτε εγγυηση. Μετα τα 2 χρονια (ή ληξη της προεκτασης αν εχετε αγορασει), το πετατε (αν δεν υπαρχει πιθανοτητα μετακομισης).

 

Συνήθως μετά της 15 ημέρες (λήξη του DOA) ή μετά την περίοδο επιτρεπτής επιστροφής , δεν χρειάζεται η συσκευσασία. Αλλά όντως , κάποιες κατασκευαστικές-αντιπρόσωποι, ζητούν να τους πάς και την συσκευασία. Αλλά , νομίζω υπάρχει κάποιος Ευρωπαικός νόμος, όπου ξεκαθαρίζει πως δεν είναι υποχρεωτική η συσκευασία , παρ'ολο που καποιοι μπορουν να το αναγράφουν στους όρους εγγυησης. (οπότε ναι ειναι μπλέξιμο αυτές οι περιπτώσεις).

Και αντε να έχεις ενα αποθηκακι και να χωράει την βάση, το κουτι της 55αρας , που θα το βάλεις ? :P 

1 ώρα πριν, oikpro είπε

Έχετε να προτείνετε κάποια επιτοιχια, κατά προτίμηση αναδιπλουμενη βάση,  για αυτό το μοντέλο ?

Μια σαν αυτήν , αλλά οχι αυτήν.

https://www.skroutz.gr/s/29233405/Andowl-Q-L030-Βάση-Τηλεόρασης-Τοίχου-έως-55-και-50kg.html

 

Μην φανταστείς οτι θα γυρνάει πολυ αριστερα ή πολύ δεξιά, ίσα ίσα θα παιρνει μια μικρή κλίση γιατι έχει πιο μικρό λαιμό αναλογικά για αυτές τις μεγάλες διαστάσεις, αν θέλεις π.χ. να βλέπεις απο το μπαλκόνι.

10 λεπτά πριν, Kag1ante είπε

UPDATE: Βγάζει πλέον ΜΗ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ

Ενημέρωσα τον τίτλο. Ευχαριστώ.

Επεξ/σία από SilentVoice
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, oikpro είπε

Έχετε να προτείνετε κάποια επιτοιχια, κατά προτίμηση αναδιπλουμενη βάση,  για αυτό το μοντέλο ?

https://www.e-shop.gr/maclean-mc-781-tv-wall-mount-26-70--p-PER.140590

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...