Προς το περιεχόμενο

EuroLeague TV Basketball / Annual pass -20%


Skywalker21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επιβεβαιώνω και εγώ πως λειτούργησε μια χαρά με Hola VPN.

Η παλιά μου συνδρομή έληξε 24/9 και σήμερα ανανέωσα για 1 χρόνο με Revolut, 12,77€ (0,13€ προμήθεια Σ/Κ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 122
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 ώρες πριν, modechristo_13 είπε

Εντάξει τα κατάφερα μετά από προσπάθειες.

Τωρα όσο αφορά πως σταματάω την αυτόματη ανανέωση  θα το ψάξω αργότερα. :)

12,77 με revolut

ε εαν ξαναμπεις στο myaccount απο chrome τουλαχιστον στο πλαισιο που σου λεει το ισχυον πακετο θα εχει κουμπι cancel κατω, κατα ιουνιο μπες κ ακυρωσε, η καταργησε τη μεθοδο πληρωμης απο τωρα, οποτε δεν θα βρει να ανανεωσει αυτοματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενω μπαίνει στο κανονικό site, οταν πας στη σελίδα signup

Βγάζει connection failed και με hola και με urban 

edit: εστρωσε με hola καποια στιγμη!
 

Επεξ/σία από DeKaLoUdiS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, pp6210 είπε

ε εαν ξαναμπεις στο myaccount απο chrome τουλαχιστον στο πλαισιο που σου λεει το ισχυον πακετο θα εχει κουμπι cancel κατω, κατα ιουνιο μπες κ ακυρωσε, η καταργησε τη μεθοδο πληρωμης απο τωρα, οποτε δεν θα βρει να ανανεωσει αυτοματα

ευχαριστώ. το θέμα είναι αν ανανεώσει αυτόματα θα είναι πάλι με τιμή τουρκίας όποια και αν είναι αυτή του χρόνου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/9/2022 στις 1:20 ΜΜ, HERTHAN είπε

Σου εκανα αυτοματη ανανεωση στην τιμη της περσινης προσφορας χωρις να κανεις κατι εσυ?

Να σου πω την αλήθεια δεν θυμάμαι πόσο την πήρα πέρυσι. Μου έκανε ανανέωση με τη φετινή. Απλά είχα βάλει υπενθύμιση στο ημερολόγιο να με ενημερώσει 2 μέρες πριν ληξει φέτος. Τσέκαρα φετινή τιμή κι αφού ήταν αποδεκτή το άφησα να μου κάνει αυτόματα. Η τιμή που έτυχα είναι η φετινή απλά δεν θυμάμαι αν τόσο ήταν και πέρσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, biovaggoulas είπε

Να σου πω την αλήθεια δεν θυμάμαι πόσο την πήρα πέρυσι. Μου έκανε ανανέωση με τη φετινή. Απλά είχα βάλει υπενθύμιση στο ημερολόγιο να με ενημερώσει 2 μέρες πριν ληξει φέτος. Τσέκαρα φετινή τιμή κι αφού ήταν αποδεκτή το άφησα να μου κάνει αυτόματα. Η τιμή που έτυχα είναι η φετινή απλά δεν θυμάμαι αν τόσο ήταν και πέρσι.

Η φετινη τιμη που σου εβγαζε δηλαδη για ανανεωση ηταν 15 ευρω?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έγινε ανανέωση αυτόματα από πέρυσι στη συνδρομή μου με 15,43€/έτος. Μπαίνω μέσα στο λογαριασμό μου και αναφέρει "Active" Annual Pass. Έγινε η χρέωση στην κάρτα μου 15/09/2022.

Μόλις ήρθε αυτό στο mail μου (μετάφραση από Τουρκικά):

Your EuroLeague TV subscription will increase to £375, this change will take place on 5 November.

You ask why? The changing market conditions in Turkey have forced us to make this change as we continue to offer you hundreds of exciting games each season in the best possible quality. You will be able to watch all matches of Turkish Airlines EuroLeague in the 2022-23 season live as of October 6th. 7DAYS EuroCup will start on 11 October.

With the addition of our Smart TV apps, you can watch matches live on the BIG screen with documentaries, features and extended recaps. If you want more information, we are here to help you HELP CENTER

As always, you can review, change or cancel your subscription by visiting the My Account page.

HELP CENTER As always, you can review, change or cancel your subscription by visiting the My Account page.

Από 15,43€ στα 20,73€...

Χμμμ, ωραίος ο κος Μποντιρόγκα, μόλις ανέλαβε αύξησε τις τιμές!

 

Επεξ/σία από deadp
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε εμείς που κάναμε συνδρομή με τούρκικο vpn και πληρώσαμε με ελληνική prepaid κάρτα περίπου 12,77 ευρώ ....τι θα γίνει?

Αν θυμάμαι καλά με τη χρήση του κουπονιού ήταν 224 τούρκικες λίρες.

Άρα θα μας έρθει αυτόματη χρέωση για 357 - 224 = 133 τούρκικες λίρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως η αλλαγή αφορά νέα ετησια προγράμματα που θα γίνουν από 5/11 και μετά? Δεν εχω ξανασυναντησει σε ήδη πληρωμένη ετήσια συνδρομή αύξηση εκ των υστέρων. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, makis225 είπε

Μηπως η αλλαγή αφορά νέα ετησια προγράμματα που θα γίνουν από 5/11 και μετά? Δεν εχω ξανασυναντησει σε ήδη πληρωμένη ετήσια συνδρομή αύξηση εκ των υστέρων. 

λογικά αυτό είναι. Εγώ για καλό και για κακό ακύρωσα το plan μου. Αλλα δε νομίζω ότι παίζει ρόλο. όσοι κάνουν καινούριο φαντάζομαι θα χρεωθούν τη νέα τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε και εμενα το εμαιλ , μονο για ανανεωσεις απο 5/11 και μετα θα ισχυει. Οσοι πληρωσαμε, δεν ειναι δυνατον να πληρωσουμε παραπανω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινώνησα με το support.

Δεν θα υπάρξει ανατίμηση σε ήδη υπάρχοντες συνδρομητές.

Η νέα τιμή αφορά νέους συνδρομητές και την επόμενη αυτόματη ανανέωση όσων είναι ήδη ενεργοί (δηλαδή σε ένα έτος για όσους έχουν Annual Pass).

 

Hi xxx

 

Thank you for contacting EuroLeague TV Support.

 

The price increase will apply to the following renewal on the subscription. If you have already subscribed there will not be a further charge until the next renewal

 

Let us know in case you’d like the auto-renewal to get canceled or require further assistance.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό νέο αυτό, για φέτος. Όχι ότι και τα 20€ δεν είναι καλή τιμή...

Για να βλέπουμε Euroleague στην τηλεόραση, αν αυτή δεν έχει εφαρμογή, τι προτείνετε; Chromecast, κάποιο box ή σύνδεση κινητού μέσω HDMI;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...