Προς το περιεχόμενο

Χαμηλός ήχος σε ειδοποιήσεις και μηνυματα


Alex206akias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως σε όσους μας φαίνεται "χαμηλά", είμαστε όλοι προερχόμενοι από android συσκευές που χτύπαγε όντως εκεί πιο δυνατά και με τον καιρό θα αρχίσει να μας φαίνεται νορμάλ πλέον η ένταση; Εγώ μετά από τόσο καιρό πλέον το έχω συνηθίσει και έχω αποδεχτεί την ένταση αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μακαρι να φταιει αυτο φιλε μου , προερχομαι απο s20 plus που πραγματικα εκει βαρουσε το ηχειο τερμα δυνατα , το ακουγες και στο αλλο τετραγωνο , τι να πω . Παντος και στο forum στο support της apple γινεται χαμος εδω και πολλα χρονια για αυτο το θεμα και δεν εχει βρεθει λυση .

 

Τωρα που το σκεφτομαι ομως , οταν μπαινω στις ρυθμισεις της εφαρμογης και παω να αλλαξω τον ηχο εκει ακουγεται τερμα δυνατα , μετα μας τα χαλαει οταν ειναι κλειστη η οθονη , αρα αλλο ειναι το προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, lambgeo είπε

ξεθαβω το θεμα γιατι λυση δεν υπαρχει και εχω το ιδιο θεμα προβλημα σε 2 ημερων iphone 14 pro

Γιαυτό και πήρα το S22 ultra και όλα καλά.Τοσα χρήματα σε μια συσκευή και να έχει τέτοια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οχι δεν υπάρχει!Το πήγα και στον κοτσώβολο που το αγορασα και σε istorm και δεν υπήρχε λύση.. Πήρα το S22 ultra και βρήκα την λύση.

Επεξ/σία από Alex206akias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το έχω ψάξει και σε ξένα φορουμ

οι περισσότεροι καταλήγουν ότι είναι θέμα λογισμικού και όχι συσκευης

οπως και να έχει είναι δυσλειτουργία και άσχημο για μια τόσο ακριβή συσκευη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, gus1978 είπε

Επειδή το έχω ψάξει και σε ξένα φορουμ

οι περισσότεροι καταλήγουν ότι είναι θέμα λογισμικού και όχι συσκευης

οπως και να έχει είναι δυσλειτουργία και άσχημο για μια τόσο ακριβή συσκευη

Φυσικά και είναι θέμα software.

Αν μπεις στις ρυθμίσεις viber και κανεις δοκιμή τους ήχους που έχει αν θες να αλλάξεις δηλαδή tune ειδοποιησης, ακούγονται πολύ δυνατά εκείνη τη στιγμή. Μόνο εκείνη τη στιγμή όμως.

Απορώ πως η apple εδώ και χρόνια (γιατί έχει γίνει το ίδιο θέμα και σε παλιότερα iOS) δε το έχει λύσει ακόμα;;!!

Επεξ/σία από Ronnie1985
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο και στο μεσσεντζερ

είναι απορίας άξιο πως μια τόσο απλή λειτουργία δεν είναι αυτονόητη και πρέπει να γίνεται ολόκληρο θεμα

μαλλον θα είναι η επόμενη καινοτομία της apple που θα παρουσιάσει με πυροτεχνήματα και διθυραμβουςσνα μπορείς να επιλέξεις μόνος σου την ένταση στη συσκευή σου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα. Νόμιζα πως μόνο εγώ έχω αυτό το ζήτημα. Τελικά είμαστε πολλοί. Εγώ με iPhone 13. Μάταιες ολες οι προσπάθειες. Σήμερα μιλησα με την εξυπηρετηση πελατών πάλι δεν κατάφερα κάτι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...