Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus Συνδρομή Τουρκίας


dinhio
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από dinhio,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, manolisklv2 είπε

Καλησπέρα όλα αυτά τα τρικ με το vpn θεωρούνται παράνομα; Δηλαδή να σε κυνηγήσει η εταιρία για διαφυγόντα κέρδη;

διαφυγόντα κέρδη; τι εννοεις ?

τους πληρωνεις δεν σε πληρωνουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν είναι παράνομο να εκμεταλεύεσαι το συνάλλαγμα. Ουτε τα VPN είναι παράνομα, εδώ πολλά services τα προτείνουν κιόλας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πότε να περιμένουμε τα νέα παιχνίδια του μήνα στο plus? 

Το βρηκα: Σήμερα 😂

PlayStation Plus Monthly Games for December: Divine Knockout: Founder’s Edition, Mass Effect Legendary Edition, Biomutant 

All available on December 6

Επεξ/σία από eko13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας

Έχει κάποιος δοκιμάσει πρόσφατα να αγοράσει συνδρομή και έχει πετύχει ?

 

Έχω διαβάσει ότι ίσως το χουνε απαγόρευση και ότι ίσως δεν δουλεύει άλλα παιχνίδια λένε ότι αγοράζουν κανονικά .

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, johnnyman είπε

εγώ την περασμένη εβδομάδα προσπάθησα και δεν γινόταν....

Screenshot_20221127_222736_Samsung Internet.jpg

Κατά πασα πιθανότητα φταίει το VPN σου εγώ τα κατάφερα με surfshark παρόλο που αρχικα δεν λειτουργούσε. Συγκεκριμένα σε πρώτη φάση έκανα λογαριασμό στην Sony Τουρκίας ( οχι στο Playstation) και προσπάθησα μετά με αυτά τα στοιχεία να μπώ στο site του Playstation Τουρκιας τότε σου βγάζει ένα μηνυμα που λεεί οτι ο λογαριασμός ανήκει σε άλλο τμήμα του ομίλου και εαν θές να τον συνδέσεις. Πατάς ναι και σου ζητάει να προσθέσεις ημερομηνία γεννησης και να αποδεχθείς τους όρους αμα περάσει απο εκεί είσαι εντάξει γιατί και εμένα για 1-2 μέρες δεν περνούσε αλλά συνέχισα την προσπάθεια και πέρασε. Μετά θέλει να βάλεις κάποια στοιχεία σχετικά με το απόρρητο (για καποιο λόγο αμα τα έκανα skip δεν προχωρούσε η ολοκλήρωση) και διεύθυνση ( ΠΡΟΣΟΧΗ στο τι βαζεις πολη και τι επαρχια κτλπ πρεπει να βάλεις τα ιδια για να παρει μετα την καρτα. Στην ανάγκη κάνε screenshot και τις τουρκικες λεξεις της κατηγοριας).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, johnnyman είπε

εγώ την περασμένη εβδομάδα προσπάθησα και δεν γινόταν....

Screenshot_20221127_222736_Samsung Internet.jpg

Νομίζω ότι ο φίλος Baldiar που σου απάντησε πιο πάνω έχει δίκιο, το πιθανότερο είναι να φταίει το vpn σου. Εγώ χρησιμοποιούσα το windscribe και παρόλο που έδειχνε να μου έχει δώσει ip Τουρκίας δεν ίσχυε με αποτέλεσμα να μη μπορώ να αγοράσω τη συνδρομή. Ίσως φταίει το ίδιο με τη δημιουργία του λογαριασμού σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, zago4 είπε

Νομίζω ότι ο φίλος Baldiar που σου απάντησε πιο πάνω έχει δίκιο, το πιθανότερο είναι να φταίει το vpn σου. Εγώ χρησιμοποιούσα το windscribe και παρόλο που έδειχνε να μου έχει δώσει ip Τουρκίας δεν ίσχυε με αποτέλεσμα να μη μπορώ να αγοράσω τη συνδρομή. Ίσως φταίει το ίδιο με τη δημιουργία του λογαριασμού σου. 

στο check my ip δείχνει ότι είναι από Τουρκία. 

λες να κάνει λάθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, johnnyman είπε

στο check my ip δείχνει ότι είναι από Τουρκία. 

λες να κάνει λάθος?

Εάν το check my ip σου δείχνει Τουρκία (πρέπει να είναι και στη σωστή πόλη που έχεις δηλώσει ταχυδρομικό κώδικα, εγώ ας πούμε είχα βάλει Κωνσταντινούπολη) τότε μάλλον άλλο είναι το πρόβλημα στην περίπτωσή σου. Πάντως κάνε μια δοκιμή να αλλάξεις vpn ποτέ δεν ξέρεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τ ιδο θεμα τωρα δεν μπορω ν αγορασω απο wallet την συνδρομη παιχνιδι κανονικοτατα , δοκιμασα τ παντα κονσολα , εφαρμογη pc τζιφος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/12/2022 στις 10:17 ΜΜ, TheoV είπε

εγω τ ιδο θεμα τωρα δεν μπορω ν αγορασω απο wallet την συνδρομη παιχνιδι κανονικοτατα , δοκιμασα τ παντα κονσολα , εφαρμογη pc τζιφος

Εγω που είχα ακριβώς το ίδιο θέμα έφταιγε το vpn. Βεβαιώσου ότι το vpn σου δίνει όντως την ip που λέει (τσέκαρε μέσω https://whatismyipaddress.com/) και φρόντισε να είναι και στη σωστή πόλη που έχεις δηλώσει τα στοιχεία του λογαριασμού, όχι απλά να δείχνει Τουρκία. Εμένα τουλάχιστον μόνο έτσι δουλεψε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1 ώρα πριν, zago4 είπε

Εγω που είχα ακριβώς το ίδιο θέμα έφταιγε το vpn. Βεβαιώσου ότι το vpn σου δίνει όντως την ip που λέει (τσέκαρε μέσω https://whatismyipaddress.com/) και φρόντισε να είναι και στη σωστή πόλη που έχεις δηλώσει τα στοιχεία του λογαριασμού, όχι απλά να δείχνει Τουρκία. Εμένα τουλάχιστον μόνο έτσι δουλεψε. 

Δυστυχως οχι εχω δοκιμασει τ παντα ισως ν τ μπαλωσαν , ν κ τα στοιχεια π εχω , δεν ξερω εαν εχω κανει κατι λαθος  https://pixhost.to/show/0/323448033_untitled.png https://pixhost.to/show/0/323448125_untitlesdsd.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, TheoV είπε

 

Δυστυχως οχι εχω δοκιμασει τ παντα ισως ν τ μπαλωσαν , ν κ τα στοιχεια π εχω , δεν ξερω εαν εχω κανει κατι λαθος  https://pixhost.to/show/0/323448033_untitled.png https://pixhost.to/show/0/323448125_untitlesdsd.png

Το ίδιο error έβγαζε και σε μένα αλλά διορθώθηκε με τη σωστή ip. Δε φαίνεται να κάνεις κάτι λάθος να σου πω την αλήθεια, δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει στην περίπτωσή σου. Βεβαιώσου ότι και η κάρτα που έχεις δηλώσει στο psn έχει τα ίδια στοιχεία διαμονής με το λογαριασμό (άσχετο αν προσπαθείς να αγοράσεις με wallet). Και προσπάθησε ξανά 2-3 φορές τη μέρα, ίσως τρώει κάποιο σκάλωμα και ξεκολλήσει. Εγώ προσπαθούσα καμία 10αρια μέρες και την προηγούμενη εβδομάδα το κατάφερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...