Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus Συνδρομή Τουρκίας


dinhio
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από dinhio,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επιβεβαιώνω πριν 2 λεπτά επιτέλους αγορά με proxy και add funds έως το 2030!!!!!!! 

Επίσης θέλω να μοιραστώ και κάτι άλλο. Μετά τα 4 χρόνια στην essential plus σου βγάζει  με 545 tl να κανεις upgrade για όλα τα χρόνια .Κλείνοντας Θέλω να ευχαριστήσω τους πάντες αλλά και προσωπικά τον Αστέριο Ματσουκη όπως και τον agpol07 για την βοήθεια τους.

A8EC4D07-AA69-47FB-A618-A48291D3E563.jpeg

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα έκανα crypto pay κανονικά, έστειλα ότι μου ζητούσε φώτο κτλ και έφτιαξα virtual card, χθες αγοράσα το watchdog μέ τουρκικό account και την virtual card. Σήμερα μου ζητάει και έξτρα verify. Για proof of address τι να στειλω? Δεν έχω λογαριασμό ΔΕΗ κτλ στο όνομα μου, και λογαριασμό κινητό είδα δν θελει . Και βεβαίωση κατοικίας από aade δν έχει λατινικούς χαρακτήρες που ζητάει το crypto.έχετε κάποια ιδέα?με τι άλλο έγγραφο γίνεται?

Επεξ/σία από aekoupoli
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, εγώ έκανα κανονικά την κάρτα. Αλλά ξεκινάω με premium VPN windscribe σε Τουρκία και μόλις πατήσω να κάνω λογαριασμό μου πετάει ένα παράθυρο στα ελληνικά "Η συνέδρια με τον διακομιστή έληξε" και από κάτω έχει να κάνω log in η δημιουργία λογαριασμού. Κάνω τα βήματα και στο τέλος λέει επικοινωνήστε με την υποστήριξη πάλι στα ελληνικά. Έχω τσεκάρει ότι το vpn λέει Istanbul αλλά δεν ξέρω τι γίνεται λάθος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια ερώτηση για όποιον γνωρίζει και θέλει να βοηθήσει. 

Πως μεταφέρουμε χρήματα από την revolut στην cryptopay? Οποίος το έχει κάνει και δν βαριέται να απαντήσει, είναι καλό δεχόμενος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, morfeas2004gr είπε

Παιδιά μια ερώτηση για όποιον γνωρίζει και θέλει να βοηθήσει. 

Πως μεταφέρουμε χρήματα από την revolut στην cryptopay? Οποίος το έχει κάνει και δν βαριέται να απαντήσει, είναι καλό δεχόμενος. 

Θα κάνεις τραπεζική μεταφορά. 

Στο first and middle name που ζητάει στη revolut πρέπει να βάλεις CPS Solutions και last name OU.

Μετά IBAN βρίσκεις από την εφαρμογή της cryptopay, χώρα UK και νόμισμα ευρώ.

Μπαίνουν σε 10-15 λεπτά.

Τέλος πρέπει να φορτώσεις την κάρτα της cryptopay από το λογαριασμό σου, με ένα πολύ μικρό fee.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν αγοράσω κάποιο dlc από Τουρκία και το main game το έχω από τον κανονικό μου λογαριασμό από ελληνικό psn, θα παίζει το dlc? Επίσης πρέπει να κάνω τπτ primary ρυθμίσεις κτλ? Τωρα έχω απλά 2 users στο ps5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ntg14207 είπε

Θα κάνεις τραπεζική μεταφορά. 

Στο first and middle name που ζητάει στη revolut πρέπει να βάλεις CPS Solutions και last name OU.

Μετά IBAN βρίσκεις από την εφαρμογή της cryptopay, χώρα UK και νόμισμα ευρώ.

Μπαίνουν σε 10-15 λεπτά.

Τέλος πρέπει να φορτώσεις την κάρτα της cryptopay από το λογαριασμό σου, με ένα πολύ μικρό fee.

Σε ευχαριστώ πολύ για την γρήγορη απάντηση σου και για τον χρόνο σου🙂 έκανα τα βήματα και περιμένω την ενημέρωση από την cryptopay. 

Μία τελευταία ερώτηση. Επειδή έστειλα δοκιμαστικά 5€ θα τα δεχτεί η cryptopay η θα τα γυρίσει πίσω; 

2 ώρες πριν, aekoupoli είπε

Παιδιά αν αγοράσω κάποιο dlc από Τουρκία και το main game το έχω από τον κανονικό μου λογαριασμό από ελληνικό psn, θα παίζει το dlc? Επίσης πρέπει να κάνω τπτ primary ρυθμίσεις κτλ? Τωρα έχω απλά 2 users στο ps5

Νομίζω, δν είμαι σίγουρος, θα πρέπει και το main παιχνίδι να είναι στο τουρκικό για να μπει το dlc. Επίσης δες αν έχεις ενεγοποιημενη την επιλογή του share των παιχνιδιών από το τουρκικό Account στο ελληνικό που έχεις. (στο ps5 είναι ενεγοποιημενη η επιλογή αυτή by default) 

Αυτό θα το δεις εύκολα αν μπεις στο ελληνικό λογαριασμό και σου εμφανίζει και μπορείς να παίξεις τα παιχνίδια του τουρκικού Account. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, morfeas2004gr είπε

🙂

 

Νομίζω, δν είμαι σίγουρος, θα πρέπει και το main παιχνίδι να είναι στο τουρκικό για να μπει το dlc. Επίσης δες αν έχεις ενεγοποιημενη την επιλογή του share των παιχνιδιών από το τουρκικό Account στο ελληνικό που έχεις. (στο ps5 είναι ενεγοποιημενη η επιλογή αυτή by default) 

Αυτό θα το δεις εύκολα αν μπεις στο ελληνικό λογαριασμό και σου εμφανίζει και μπορείς να παίξεις τα παιχνίδια του τουρκικού Account. 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Λογικά ενεργοποιημενο θα είναι το share, γιατί παίζω κανονικά τα παιχνίδια από το ελληνικό μου account. Στο τουρκικό μπαίνω μόνο για να αγοράσω. Αλλάζω χρήστη και παίζω κανονικά στο ελληνικό account

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, morfeas2004gr είπε

Σε ευχαριστώ πολύ για την γρήγορη απάντηση σου και για τον χρόνο σου🙂 έκανα τα βήματα και περιμένω την ενημέρωση από την cryptopay. 

Μία τελευταία ερώτηση. Επειδή έστειλα δοκιμαστικά 5€ θα τα δεχτεί η cryptopay η θα τα γυρίσει πίσω; 

Νομίζω, δν είμαι σίγουρος, θα πρέπει και το main παιχνίδι να είναι στο τουρκικό για να μπει το dlc. Επίσης δες αν έχεις ενεγοποιημενη την επιλογή του share των παιχνιδιών από το τουρκικό Account στο ελληνικό που έχεις. (στο ps5 είναι ενεγοποιημενη η επιλογή αυτή by default) 

Αυτό θα το δεις εύκολα αν μπεις στο ελληνικό λογαριασμό και σου εμφανίζει και μπορείς να παίξεις τα παιχνίδια του τουρκικού Account. 

Αν δεν κάνω λάθος ελάχιστη κατάθεση είναι 10 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/1/2023 στις 2:19 ΜΜ, gudulf12 είπε

Η αγορά γίνεται μόνο με proxy . Κάνε τον κόπο να διαβάσεις τις προηγούμενες σελίδες την διαδικασία με το proxy & add funds

Με proxy τι έκανα αλλά μου είπαν από την cryptopay ότι μάλλον είναι λάθος τα στοιχεία διεύθυνσης της κάρτας. Αφού δείχνει τα ελληνικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...