Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus Συνδρομή Τουρκίας


dinhio
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από dinhio,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

8 ώρες πριν, nikosgnr είπε

Μόνο μέσω PS5 και χρήση Proxy λειτουργεί η διαδικασία για αγορά συνδρομής με Funds.

Εν τέλει φίλε δούλεψε από υπολογιστή με VPN ανοιχτό πήρε τα funds και αγόρασα μία χαρά τη συνδρομή , το πρόβλημα ήταν ότι χρησιμοποιούσα κινητό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλεψε τελικα. Με ανοιχτο vpn nord και σβηστα cookies εφτιαξα τουρκικο μαιλ. Απο το ps5 εφτιαξα χωρις vpn εκανα νεα συνδρομη στο playstation network. Περασα γρηγορα λεφτα σε euro απο revolut σε crypopay (10-20 λεπτα) και εκει εκανα load την virtual. Στο PS5 εβαλα proxy οπως λενε σε προηγουμενη συζητηση. Εκανα επαληθευση οτι ειναι συνδεμενο στο δικτυο. Πηγα και εκανα μεσα απο ps5 add funds 200tl την φορα και αγορασα την premium. Στοκαρα μεχρι να περασουν τα παιδια μου στο πανεπιστημιο (αγορασα και δυο παιχνιδακια diablo4 και hogwarts) και κανενα προβλημα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, johnyla είπε

Δουλεψε τελικα. Με ανοιχτο vpn nord και σβηστα cookies εφτιαξα τουρκικο μαιλ. Απο το ps5 εφτιαξα χωρις vpn εκανα νεα συνδρομη στο playstation network. Περασα γρηγορα λεφτα σε euro απο revolut σε crypopay (10-20 λεπτα) και εκει εκανα load την virtual. Στο PS5 εβαλα proxy οπως λενε σε προηγουμενη συζητηση. Εκανα επαληθευση οτι ειναι συνδεμενο στο δικτυο. Πηγα και εκανα μεσα απο ps5 add funds 200tl την φορα και αγορασα την premium. Στοκαρα μεχρι να περασουν τα παιδια μου στο πανεπιστημιο (αγορασα και δυο παιχνιδακια diablo4 και hogwarts) και κανενα προβλημα

Ερώτηση το proxy που έβαλες τι στατς είχε?, παράδειγμα uptime,ping εγώ δομειμαζα το 193.255.61.79 με πορτ 80 με uptime 70+ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα , δοκιμασε κανεις να αγορασει PS PLUS με τούρκικο λογαριασμό τις τελευταίες μερες; Κάνω την διαδικασια (με την χρηση και χωιρις την χρηση VPN) και απο την εφαρμογη απο το κινητο αλλα μου βγαζει "something went wrong".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά,

δημιούργησα και εγώ λογαριασμό Τουρκίας και τώρα μου μένουν οι επόμενες διαδικασίες.

Κάτι που ήθελα να ρωτήσω. Πρέπει να κάνω family sharing για να μοιραστώ με τον ελληνικό μου λογαριασμό τα παιχνίδια και τη συνδρομή από το τούρκικο; Ή με την ενεργοποίση της επιλογής share της κονσόλας είμαι ΟΚ; Γιατί έχω στείλει αίτημα εδώ και είκοσι ώρες και δεν μου έχει έρθει τίποτα. Αλλά βλέπω ότι μπορώ να παίξω από το τούρκικο λογαριασμό παιχνίδια που έχει ο ελληνικός!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, nikosgnr είπε

Απλά βάζεις τον τούρκικο λογ/σμό στη κονσόλα και την ορίζεις ως Primary.

Και ενεργοποιώ το concole sharing and offline play ε; 

Απλά επειδή έχω παιχνιδάκια και στον ελληνικό γι αυτό ρωτάω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, nikosgnr είπε

Με το 5 είσαι? Ναι, αν και είναι εν/ποιημένα εξαρχής.

Ναι το 5 έχω. 

Επεξ/σία από -orestis-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα για αγορά συνδρομής και με proxy και τα πάντα και τπτ όμως αγόρασα κανονικά παιχνίδι! Πήγα σήμερα να αγοράσω ένα άλλο παιχνίδι και βλέπω αυτό: The credit card is no longer valid τι σκ@@ά έγινε; 🤷‍♂️

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, donkixoths είπε

Δοκίμασα για αγορά συνδρομής και με proxy και τα πάντα και τπτ όμως αγόρασα κανονικά παιχνίδι! Πήγα σήμερα να αγοράσω ένα άλλο παιχνίδι και βλέπω αυτό: The credit card is no longer valid τι σκ@@ά έγινε; 🤷‍♂️

φροντισε να εχεις λιγα παραπανω ευρω στην καρτα απο οσο εχει το παιχνιδι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...