Προς το περιεχόμενο

Ant1+ 2 μήνες δωρεάν μέσω cosmote tv (ΔΕΝ ισχύει για όλους τους συνδρομητές)


chill

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, vorlon68 είπε

Εγω έβαλα το urban vpn που ειναι δωρεαν σαν extension στο chrome και στον edge επελεξα ιταλια και δουλευει μια χαρα

Ακόμα όσοι εχουν CosmoteTV μεσω δορυφόρου υπάρχει ένα κανάλι στα ελευθερα δορυφορικα που λεγεται TVT International ειναι απο Σενεγάλη και μεταδίδει τους αγωνες στα γαλλικα. Το 2020 εδειχνε και το EURO

Μάλλον πολύ basic ερώτηση, αλλά πού είναι τα "ελεύθερα δορυφορικά";

Στην κανονική λίστα καναλιών ή πρέπει να κάνεις αναζήτηση από άλλο μενού; 

Η ίδια ερώτηση ισχύει για τη Nova (και εκεί με πιάτο είμαι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 174
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

52 λεπτά πριν, chill είπε

Ελέγξτε τα sms σας όσοι είχατε λάβει 16ψήφιο που δεν είχε προσφορά. Πρέπει να σας έχει έρθει καινούργιος

και καινούριος που σας ήρθε, αντ1+ έχει καταρρευσει αυτή την στιγμή, δεν δουλεύει τίποτα...

Πληρώσαμε το 20αρικό και πάλι δεν βλέπουμε, αλλά δεν μπορώ να πω και τίποτα γιατι θα βγουνε οι κομπάρσοι-νομικοί της Cosmote και θα μου πουνε ''ελα μωρε ξεφτίλα, για 20 ευρώ κάνεις έτσι;'' 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, antreasM77 είπε

και καινούριος που σας ήρθε, αντ1+ έχει καταρρευσει αυτή την στιγμή, δεν δουλεύει τίποτα...

Και με κανούργιο που καναμε και προχώρησε και βάλαμε και στοιχεία κάρτας κλπ ΤΙΠΟΤΑ και πάλι....έχει πέσει το σύμπαν.

Οι άνθρωποι είναι απίστευτοι....δώσανε τα promo codes λίγο πριν τις 15:00, σπεύσαμε όλοι να καταχωρήσουμε, μπήκαν και όσοι είχαν πληρώσει και κανένας δεν θα δει τα 3 lions.

AMATEURS στην καλύτερη!!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, chill είπε

Και με κανούργιο που καναμε και προχώρησε και βάλαμε και στοιχεία κάρτας κλπ ΤΙΠΟΤΑ και πάλι....έχει πέσει το σύμπαν.

Οι άνθρωποι είναι απίστευτοι....δώσανε τα promo codes λίγο πριν τις 15:00, σπεύσαμε όλοι να καταχωρήσουμε, μπήκαν και όσοι είχαν πληρώσει και κανένας δεν θα δει τα 3 lions.

AMATEURS στην καλύτερη!!!!

ειναι εκτός θέματος, αλλά ήμουν σίγουρος οτι θα πήγαινε έτσι η φάση, γι αυτό δεν ήθελα να κάνω συνδρομή. Δυστυχώς όμως επειδή έχω τον πατέρα μου και δεν μπορώ να τον βάλω στην διαδικασία να βλέπει με στριμ, αναγκαστηκά έκανα.

Και τώρα βλέπουμε στριμ. Αλλά όπως έιπανε οι κομπάρσοι εδώ χτες, δικαιωμα τους να κάνουν οτι γουστάρουν, αυτή ειναι η νοοτροπία τους, οπότε καλά μας κάνουν. Τουμπεκί και προχωράμε, ε παιδια; 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλτε τη Ζέτα στον κανονικό αντ1. Αγγλία-Ιράν θέλετε να δείτε?

Τα παλιά χρόνια στα θερινά σινεμά όταν χάνονταν η εικόνα φωνάζαμε: Βάλε κάρβουνο χασάπηηηη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...