Προς το περιεχόμενο

Ant1+ 2 μήνες δωρεάν μέσω cosmote tv (ΔΕΝ ισχύει για όλους τους συνδρομητές)


chill

Προτεινόμενες αναρτήσεις

28 λεπτά πριν, chill είπε

Να επαναλάβω; Κανένας δεν έχει πάρει τελικά κωδικό που να λειτουργεί. 

Μην χαλιεστε. 

Έκαναν μια παπάτζα, ψαχνόμαστε εμείς δύο μέρες και τελικά κανένας δεν θα δει ant1+ λόγω cosmote promo. 

Αυτά. 

Ακόμα χειρότερο αυτό που γράφεις, σε έβαλαν διαδικασία αποστολής sms για να σου στείλουν κωδικό που δεν λειτουργεί. 

Αυτό και αν είναι δούλεμα σε όλο του το μεγαλείο. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 174
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 hours ago, pratinas said:

Λοιπόν όλο αυτό έγινε ίσα ίσα για να συμπληρώσει o Ant1 το όριο των 100.000 συνδρομητών προκειμένου να δικαιολογηθεί στην κεντρική διαχείριση των τηλεοπτικών δικαιωμάτων της FIFA.

Λογικά όλη αυτή η κοροϊδία με τον Ant1+ πήγε άκλαφτη, και με εντελώς πρόχειρο και τσαπατσούλικο τρόπο επέλεξαν τυχαία άλλους 90.000 συ συνδρομητές για να έχουν πρόσβαση στο φιάσκο του καναλιού του Αμαρουσίου. 

Δεν υπάρχει αυτό εδώ και καιρό

https://typologies.gr/quot-mystiko-quot-o-arithmos-syndromiton-toy-ant1/

25/10/2022

Υπήρξε άρση της υποχρέωσης παρουσίας 100.000 συνδρομητών στην πλατφόρμα για να μεταδοθούν οι αγώνες τηλεοπτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, chill είπε

Να επαναλάβω; Κανένας δεν έχει πάρει τελικά κωδικό που να λειτουργεί. 

Μην χαλιεστε. 

Έκαναν μια παπάτζα, ψαχνόμαστε εμείς δύο μέρες και τελικά κανένας δεν θα δει ant1+ λόγω cosmote promo. 

Αυτά. 

Σε καταλαβαίνω φιλε μου, δεν έχω χαλαστεί σε καμία περίπτωση μαζί σου (που μας ενημέρωσες για την προσφορά ώστε να επωφεληθούμε όλοι) ούτε με κανέναν άλλον που πήρε κωδικό. Απλά είναι η όλη φάση της cosmote που με χαλάει, που αφενώς δεν γνωρίζουν καν οι ίδιοι αν έχουν βγάλει προσφορά ή όχι, που η εξυπηρέτηση λέει 10 διαφορετικά πράγματα σε 10 διαφορετικούς πελάτες και που επιπλέον μας βάλανε όλους σε αυτή την διαδικασία. 

300 κάτι ευρώ τον μήνα έρχεται ο λογαριασμός με τα τηλέφωνα και τα TV, τα τηλέφωνα δεν τα κόβουμε γιατί αναγκαστικά τα χρειαζόμαστε, αλλά τα TV δεν τα χρειαζόμαστε, θα βρούμε ''εναλλακτική'' που δεν θα έχουμε απαιτήσεις ανάλογες του αντιτίμου. Αυτό είναι όλο. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθένας τελικά γραφει ότι θέλει! Δεν υπάρχει κανένα απολύτως όριο συνδρομητών για να το δείξει ο ΑΝΤ1 στο συνδρομητικό του.

Εγώ που είναι ένας από τους 250.000 συνδρομητές της Cosmote, δεν με νοιάζει καθόλου αν μου έδινε κωδικό ή όχι. Ας έδινε στους 249.999, κανένα πρόβλημα! 

Η ταχύτητα 200αρα είναι άριστη στο σπίτι , το Cosmote TV δουλεύει απροβληματιστα. Πάλι Cosmote θα βάλω.

Έχω δοκιμάσει Nova ,Wind και δεν έμεινα ευχαριστημένος από την vdsl.

Όσο για τον ΑΝΤ1, από 10€ με ένα φιλαράκι για 6 μηνες και είμαι κούκλος!

 

  • Like 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pankostas είπε

Ο καθένας τελικά γραφει ότι θέλει! Δεν υπάρχει κανένα απολύτως όριο συνδρομητών για να το δείξει ο ΑΝΤ1 στο συνδρομητικό του.

Εγώ που είναι ένας από τους 250.000 συνδρομητές της Cosmote, δεν με νοιάζει καθόλου αν μου έδινε κωδικό ή όχι. Ας έδινε στους 249.999, κανένα πρόβλημα! 

Η ταχύτητα 200αρα είναι άριστη στο σπίτι , το Cosmote TV δουλεύει απροβληματιστα. Πάλι Cosmote θα βάλω.

Έχω δοκιμάσει Nova ,Wind και δεν έμεινα ευχαριστημένος από την vdsl.

Όσο για τον ΑΝΤ1, από 10€ με ένα φιλαράκι για 6 μηνες και είμαι κούκλος!

 

Συγγνωμη, προσπαθησε να σε πεισει κανεναϛ για το αντιθετο? Ο καθεναϛ μπορει να επιλεγει οτι τον εξυπηρετει και τον βολευει. Προσωπικα στην κυρια κατοικια μου εχω cosmote και στη φοιτητικη wind 50αρεϛ και οι 2 χωριϛ καποια να εχει δημιουγησει το παραμικρο προβλημα με τιμη και παροχεϛ βεβαια υπερ τηϛ wind. Κινητα εχω cosmote και vodafone και τηλεοραση cosmote, nova και vodafone και η μια υπηρεσια συμπληρωνει την αλλη. Δε χωρανε οπαδιλικια σε πραγματα που πληρωνουμε. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω άλλη απάντηση από το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών τρομάρα τους. Πριν μισή ώρα κάλεσα για να ενεργοποιήσω την υπηρεσία streaming της cosmote tv σε xiami mi box. Μίλησα με μια ευγενέστατη κυρία και αφού ενεργοποιήθηκε την ρώτησα και εγώ ευγενέστατα για τους κωδικούς του ant+ ποιοι πήραν με ποια κριτήρια κτλ. 

Πριν μου απαντήσει μου είπε ότι έχουν δεχθεί πολλά παράπονα για το συγκεκριμένο θέμα, και η απάντηση που μου έδωσε ήταν ότι δόθηκαν χωρίς κλήρωση σε ΝΕΟΥΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΕΣ!!!!

Και ρωτώ τους φίλους που έλαβαν sms αν θέλουν να απαντήσουν, είναι νέοι συνδρομητές? Γιατί αν είναι και η cosmote πήγε να βγάλει το κατιτίς της και όχι να το κανει δωράκι όπως θέλει να φαίνεται. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, notist είπε

Έχω άλλη απάντηση από το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών τρομάρα τους. Πριν μισή ώρα κάλεσα για να ενεργοποιήσω την υπηρεσία streaming της cosmote tv σε xiami mi box. Μίλησα με μια ευγενέστατη κυρία και αφού ενεργοποιήθηκε την ρώτησα και εγώ ευγενέστατα για τους κωδικούς του ant+ ποιοι πήραν με ποια κριτήρια κτλ. 

Πριν μου απαντήσει μου είπε ότι έχουν δεχθεί πολλά παράπονα για το συγκεκριμένο θέμα, και η απάντηση που μου έδωσε ήταν ότι δόθηκαν χωρίς κλήρωση σε ΝΕΟΥΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΕΣ!!!!

Και ρωτώ τους φίλους που έλαβαν sms αν θέλουν να απαντήσουν, είναι νέοι συνδρομητές? Γιατί αν είναι και η cosmote πήγε να βγάλει το κατιτίς της και όχι να το κανει δωράκι όπως θέλει να φαίνεται. 

Προσωπικά είμαι "νέος" συνδρομητής. Είχα cotetv από το 14,το έκοψα τον Ιούλιο το ενεργοποίησα τον Οκτώβριο λόγω προσφοράς που δεν μπορείς να αρνηθείς. Κουβέντα να γίνεται τους ζητούσα να διατηρήσουν τη συνδρομή μου στο 20αρικο. Με τίποτα μου έλεγαν 27 ευρώ και με λύπη μου τους απαοχαιρετισα. Τώρα με τους τσάμπα μήνες που μου έδωσαν την τιμή που μου έδωσαν για 24 μήνες αν τα λάβουμε όλα υπόψη η μηνιαία συνδρομή μου κοστίζει κάτι περισσότερο από 13 ευρώ :lol: Full pack εννοείται. 

Ο κουμπάρος μου που πήρε ή μάλλον "πήρε" (όπως όλοι εξάλλου) νέος συνδρομητής. 

Ο εταίρος φίλος παλιός συνδρομητής αλλά νέος όσον αφορά το oot. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/11/2022 στις 3:25 ΜΜ, vorlon68 είπε

Αν εχεις NOVA μπορεις μεσω του "μπουκετου public" να βρεις τις RAI1 & 2 και να δεις τους αγώνες. Ακόμα μεσω VPN μπορεις να μπεις στο raiplay.it που ειναι το ιταλικο ertflix και να δεις και απο εκει τα RAI1 & 2

Σε windows pc έβαλα το VPN που μου δίνει το Norton360 και άλλαξα το region στα windows , ώστε να δείχνει Ιταλία. Το location tracking το έχω στο off .

Πάλι με μπλοκάρει ! Πρέπει να αλλάξω και κάτι ακόμα ή ξέρει την IP του Norton για Ιταλία και με μπλοκάρει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, vangelis_k είπε

Συγγνωμη, προσπαθησε να σε πεισει κανεναϛ για το αντιθετο? Ο καθεναϛ μπορει να επιλεγει οτι τον εξυπηρετει και τον βολευει. Προσωπικα στην κυρια κατοικια μου εχω cosmote και στη φοιτητικη wind 50αρεϛ και οι 2 χωριϛ καποια να εχει δημιουγησει το παραμικρο προβλημα με τιμη και παροχεϛ βεβαια υπερ τηϛ wind. Κινητα εχω cosmote και vodafone και τηλεοραση cosmote, nova και vodafone και η μια υπηρεσια συμπληρωνει την αλλη. Δε χωρανε οπαδιλικια σε πραγματα που πληρωνουμε. 

Συμφωνώ ότι ο καθένας επιλέγει ότι τον εξυπηρετεί καλύτερα. 

Αλλά επειδή βλέπω κάποιοι να γκρινιάζουν για δώρα που δεν έχουν πάρει και γράφουν ότι θα φύγουν από την cosmote, εγώ έγραψα την προσωπική μου άποψη. Ότι δεν με με νοιάζουν τα δώρα.

Τώρα αν εσύ από αυτά που έγραψα κατάλαβες ότι κάνω οπαδιλικια , δεν κανω. Έγραψα την προσωπική μου άποψη για την απαίτηση των δώρων, λες και η κάθε εταιρία είναι υποχρεωμένη να σου δώσει κάποιο δωρο! Πουθενά δεν αναγράφεται στο συμβόλαιο! 

Όποιος θέλει φεύγει στη λήξη. Οι δρόμοι είναι ανοιχτοί και τα σκυλιά δεμένα.!

Απλά...

 

ΥΓ. Το ένα κινητό μου είναι Vodafone. Στη δουλειά μου έχει απίστευτες ταχύτητες  και εξυπηρετεί αφάνταστα. Οπότε , οχι δεν είναι fan της Cosmote .

Επεξ/σία από pankostas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, stud1118 είπε

Σε windows pc έβαλα το VPN που μου δίνει το Norton360 και άλλαξα το region στα windows , ώστε να δείχνει Ιταλία. Το location tracking το έχω στο off .

Πάλι με μπλοκάρει ! Πρέπει να αλλάξω και κάτι ακόμα ή ξέρει την IP του Norton για Ιταλία και με μπλοκάρει;

Εγω έβαλα το urban vpn που ειναι δωρεαν σαν extension στο chrome και στον edge επελεξα ιταλια και δουλευει μια χαρα

Ακόμα όσοι εχουν CosmoteTV μεσω δορυφόρου υπάρχει ένα κανάλι στα ελευθερα δορυφορικα που λεγεται TVT International ειναι απο Σενεγάλη και μεταδίδει τους αγωνες στα γαλλικα. Το 2020 εδειχνε και το EURO

Επεξ/σία από vorlon68
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σείς πως κάνετε έτσι για ένα 20ρικο, πραγματικά όμως…

Αν θέλετε να δείτε Μουντιάλ, δώστε το να πάει στο διάολο, 4 πακέτα τσιγάρα είναι

που στην τελική οι περισσότεροι (που δουλεύουμε μέχρι τις 6-7 το βράδυ) ένα ματς τη μέρα θα βλέπουμε βαριά βαριά, αυτό που θα είναι και ελεύθερο, δηλαδή ήμαρτον, πόσο ξεφτίλα πια ;

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο μπαίνουν οι κομπάρσοι και ηθικολογούν εδω μέσα, ειλικρινά, μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος; Ο ένας απο πάνω λέει για ξεφτίλες λες και μας λείπει το 20αρικο, αδυνατεί να καταλάβει για ποιο λόγο ''γκρινιαζουμε'' που λέει ο αλλος πιο πάνω. 

Κατανοήστε οτι όταν πληρώνετε υπηρεσίες, ίδια ποσά που πληρώνουν όλοι οι υπόλοιποι, περιμένετε τις ίδιες παροχές με όλους τους υπόλοιπους. Εφόσον κάποιοι παίρνουν έξτρα παροχή, ΧΩΡΙΣ να γνωρίζω τα κριτήρια επιλογής και με τις διαδικασίες να γίνονται ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ, τι περιμένετε να κάνω δηλαδή; Να πω 'ελα μωρε δεν βαριέσαι'; Εσείς κάντε οτι νομίζετε με τα λεφτά σας και καθήστε να σας δουλευουνε, τι πρόβλημα έχετε με τους υπόλοιπους που δεν θέλουν να κάνουν το ίδιο; Πετάξτε τα 20ευρα σας για να μην σας λένε ξεφτίλες και μην απαντάτε με ανούσια μηνύματα που δεν προσφέρουν απολύτως τίποτα στην συζήτηση του νήματος

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ιδιωτική εταιρεία κάνει ένα promo.. Έχει δικαίωμα να το κάνει ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΟΥΣΤΆΡΕΙ και να μην δώσει λόγο σε κανέναν..

ΥΓ Έχω σταθερο, 100αρα, φουλ πακέτο COSMOTE tv,  3 νούμερα κινητού σε ακριβά προγράμματα και δεν μου δίνει κωδικό..

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, equi1908 είπε

Μια ιδιωτική εταιρεία κάνει ένα promo.. Έχει δικαίωμα να το κάνει ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΟΥΣΤΆΡΕΙ και να μην δώσει λόγο σε κανέναν..

ΥΓ Έχω σταθερο, 100αρα, φουλ πακέτο COSMOTE tv,  3 νούμερα κινητού σε ακριβά προγράμματα και δεν μου δίνει κωδικό..

Ναι, οκ, και δεν έχω δικαίωμα εγώ να στραβώσω επειδή δεν με περιλαμβάνει στο πρόμο και να κόψω τις υπηρεσίες που μου παρέχουν; Πρέπει να ζητήσω άδεια απο κάποιον; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...