Προς το περιεχόμενο

Μουντιάλ 2022


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν έπαιζε η Ελλάδα στο Μουντιάλ,τότε θα έψαχνα τρόπους να δω τους αγώνες.

Τώρα που δεν παίζει,και είναι και στο Καταρ,

κανα δυο προημητελικους,αν έχει ενδιαφέρον ζευγάρια,τα ημιτελικά και τον τελικό,που θα είναι και ελεύθερα,

και πολλά είναι.

Να σημειώσω βέβαια ότι σε γενικές γραμμές το ποδόσφαιρο με εξαίρεση την τελική φάση,δηλαδή κυρίως ημιτελικά και τελικό σε CL,Euro και παγκόσμιο μου είναι ψιλό αδιάφορο πλέον,

,ειδικά το ελληνικό πρωτάθλημα,μου είναι παντελώς αδιάφορο.

Επεξ/σία από jmmys
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, energy52 είπε

Συγνωμη βρε παιδια αν εχει αναφερθει ξανα  κι επειδη εχει να κανει με το μουντιαλ, επειδη θελω να μεταβω στον πατερα μου να του φτιαξω το Αντ1+, η συνδρομη λεει ειναι 4,99 για τους πρωτους 3 μηνες, εχει υποχρεωση παραμονης ή το κοβεις οποτε θες;επισης για 10mb max ταχυτητα θα φτανει; ευχαριστω! 

Είναι σχεδόν 20 ευρώ για έξη μήνες υποχρεωτικά. Μετά αν θες το κόβεις ή εξακολουθείς με 3,33€ κάθε μήνα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Tetrabitos είπε

Το βλέπετε και εσείς. Τι απίστευτο. Ευτυχώς το έπαιξα over!

 

5-2 θα λήξει.....

Δεν θα μπορούσε αυτό το ματς να μην είναι over.

Η Σαουδαραβία ήταν η χειρότερη ομάδα που είχα δει ποτέ σε παγκόσμιο. Τουλάχιστον μέχρι προχτές που πήραμε γεύση από το Κατάρ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, chill είπε

 

5-2 θα λήξει.....

Δεν θα μπορούσε αυτό το ματς να μην είναι over.

Η Σαουδαραβία ήταν η χειρότερη ομάδα που είχα δει ποτέ σε παγκόσμιο. Τουλάχιστον μέχρι προχτές που πήραμε γεύση από το Κατάρ.

Μήπως τα τσίμπησαν οι Αργεντίνοι από τους Σαουδάραβες αντί για την βρώμα που βγήκε για το Εκουαδόρ; :D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, dimitris_dimos είπε

Μήπως τα τσίμπησαν οι Αργεντίνοι από τους Σαουδάραβες αντί για την βρώμα που βγήκε για το Εκουαδόρ; :D

 

Έχει ο Μέσις και ο Ντιμαριάς ανάγκη τα αλλαχκουακμπάρ φράγκα; Δεν νομίζω....

Απλά πληρώνει - τώρα, γιατί μέχρι την ώρα που θα λήξει πιστεύω θα αλλάξει το σκορ - το γεγονός ότι παίζει με κάποια Σαουδική Αραβία. Πιθανότερο να ξέρουν οι Αργεντίνοι τον Λόρενς παρά τη Σάουντι :D 

 

Επεξ/σία από chill
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, eMike είπε

Κράτα μικρό καλάθι.....

 

Στο 84 είναι - τουλάχιστον στο ant1+ που βλέπω....φυσικά μπορεί και να έχει λήξει δεν θα εκπλαγώ 😛  - προλαβαίνουν 4 μπαλάκια οι μεσσοντιμαριάδες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φέτος σαν πολλές κράμπες βλέπω σε όλες τις ομάδες; Είναι από την ζέστη; Κόψανε τα συμπληρώματα; Ή επίτηδες το κάνουν για να χαλάνε τον ρυθμό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...