Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για τις υποψηφιότητες για το Console Game of the Year 2022 (Insomnia Community version)


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Stray (o ορισμός του ότι για να φτιάξεις ένα καλό παιχνίδι που ο gamer περνάει ευχάριστα την ώρα του δεν χρειάζονται ούτε εξαγορές δισεκατομμυρίων ούτε στουντιάρες, φαντασία χρειάζεται, η έκπληξη της χρονιάς για εμένα)

God of War Ragnarok (απλά η υπέρτατη παιχνιδάρα της χρονιάς, αγοράζεις PS5 μόνο για να την παίξεις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/11/2022 στις 11:50 ΜΜ, Fulgore είπε

Elden Ring

God Of War Ragnarok

*Horizon Forbidden west(πιθανότητα αλλαγής γνώμης τον άλλο μήνα)

Τα ίδια ακριβώς και με την ίδια σειρά προτίμησης.😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 25/11/2022 στις 11:32 ΜΜ, ilos είπε

Τα ίδια ακριβώς και με την ίδια σειρά προτίμησης.😁

Σαν σειρά προτεραιότητας μάλλον το Ragnarok θα έβαζα πάνω απο το Elden. Με ξενέρωσε πολύ το input read/aggressive των εχθρών,ειδικά ορισμένων boss, ούτε υπήρχαν day one που το έπαιξα quality of life πράγματα που μπήκαν αργότερα. Και φυσικά πολλοί χάλια εχθροί (βλέπε ordina/hagtree, alecto κλπ).

Επίσης έχω κυριολεκτικά βαρεθεί από την FromSoftware να βγάζει παιχνιδια με θέματα απόδοσης. Μόνο αυτοί κατάφεραν να βγάλουν cross platform παιχνιδι με αυτό τον οπτικό τομέα, με τοσα πολλά/έντονα frame drops σε ps5/SX.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά τι έγινε έμεινε απέξω το elden ? Κάτι πήρε το μάτι μου οτι έφτιαχναν bots για ψήφους κλπ. 
 

edit μπήκα να δω τα αποτελέσματα.Ήταν δίκαιο και έγινε πράξη :) Elden ότι καλύτερο

Επεξ/σία από Chocobo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...