Προς το περιεχόμενο

[App][Οδηγοί] ReVanced Megathread


Retrial

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Πέτρος είπε

"Η εφαρμογή δεν εγκαταστάθηκε επειδή το πακέτο είναι σε διένεξη με κάποιο υπάρχον πακέτο"

Oκ, ευχαριστώ για την επιβεβαίωση. 😋

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 399
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μολις το περασα (18.03.33) σε Xiaomi 12X με MIUI 13 απο το miui hellas. Μια χαρα φαινεται να παιζει (και με battery saver - ισως αυτο θελει ενα πιο μακροπροθεσμο testing).

Note: Δεν εχω το στοκ youtube app.

Επεξ/σία από jimakos234
note
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο οδηγός και τα APK(s) στο XDA έχουν ενημερωθεί. 27/01/2023🗓️

💡Τι νέο υπάρχει: Changelog

🗒️Σημείωση:

  • Επίσημα η supported version για το Extended είναι η version 18.02.37.
  • Aπλά εγώ patchαρα unofficially και την 18.03.33 έκδοση χωρίς πρόβλημα αλλά μάλλον η 18.03.33 κάνει conflict το package name με το stock youtube όταν είναι ήδη installed το stock youtube.
  • Χωρίς να έχετε εγκατεστημένο το stock youtube πάντως γίνεται εγκατάσταση κανονικά και με την 18.03.33.
  • Εάν θέλετε να εγκαταστήσετε την 18.03.33 και δεν μπορείτε να κάνετε uninstall το stock youtube καθώς είναι build-in στην ROM, δοκιμάστε να την αφαιρέσετε με το Universal Android Debloater .
  • Δεν υπάρχουν διαφορές ωστόσο με την 18.02.37 στα patches ώστε να χρειάζεται να βάλετε την 18.03.33. Απλά είναι εσωτερικές αλλαγές τις Google που δεν γνωρίζω καν ποίες είναι. Απλά bump το version.
Επεξ/σία από Retrial
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/1/2023 στις 9:37 ΜΜ, Retrial είπε

 Ο οδηγός και τα APK(s) στο XDA έχουν ενημερωθεί. 21/01/2023🗓️

Τι νέο υπάρχει: Changelog

⚠️Προειδοποίηση⚠️: Βρέθηκε Malware στο ReVanced Extended build από το ReVanced IO website. Όπως έχω ξαναπεί μην χρησιμοποιείται αυτό το site. False positive ή όχι δεν ξέρω, απλά ενημερώνω, τα δικά μου apks είναι clean δεν βγάζουν τίποτα. Τα σχετικά links: XDA, TechManiacs (GR), VirusTotal.
Το site είναι sketchy, εμφανίζεται σαν ιδιοκτήτης κάποιος Mr. Srivishnu Ramakrishnan.
Καλό θα είναι να το κάνετε uninstall, reboot phone, και αλλαγή password εάν το χρησιμοποιείτε και να βάλετε τα δικά μου apk.

ρε λες για αυτό να μη με αφήνει εδώ και μέρες να κάνω ενημέρωση την stock YT εφαρμογή;

θα μου πεις γιατί την έχεις ακόμα; ε την απενεργοποιήσα απλά μου έκανε εντύπωση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Xristaras12 είπε

ρε λες για αυτό να μη με αφήνει εδώ και μέρες να κάνω ενημέρωση την stock YT εφαρμογή;

θα μου πεις γιατί την έχεις ακόμα; ε την απενεργοποιήσα απλά μου έκανε εντύπωση!

Δεν μπορείς να κάνεις ενημέρωση το stock youtube λογικά για τον λόγο που έγραψα παραπάνω στις σημειώσεις εάν χρησιμοποιείς την extended έκδοση 18.03.33 και κάνει conflict με το stock youtube.

Όπως και να χει, το .io δεν είναι έμπιστο, καλύτερα να χρησιμοποιείς τα δικά μου apks.

Επεξ/σία από Retrial
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δικά σου έχω έτσι κ αλλιώς!

Γύρισα στην προηγούμενη 18.02.κάτι και βλέπουμε, το μόνο αρνητικό είναι οτι δεν την πήρε απο πάνω και έπρεπε να τη σετάρω απο την αρχή (τα κουμπιά να φαίνονται κάτω κλπ, τα shorts κυρίως)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Xristaras12 είπε

Τα δικά σου έχω έτσι κ αλλιώς!

Γύρισα στην προηγούμενη 18.02.κάτι και βλέπουμε, το μόνο αρνητικό είναι οτι δεν την πήρε απο πάνω και έπρεπε να τη σετάρω απο την αρχή (τα κουμπιά να φαίνονται κάτω κλπ, τα shorts κυρίως)

yy απλά έκανες quote για το io γι'αυτό το είπα, καλύτερα μείνε στις επίσημα supported versions εάν θες να έχεις και το stock youtube. 😜

Ίσως είναι καλύτερα να μην ανεβάζω καθόλου τις ανεπίσημα supported εκδόσεις ώστε να αποφύγουμε το μπέρδεμα και τα x2 uploads 😋

Επεξ/σία από Retrial
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

  

Ο οδηγός και τα APK(s) στο XDA έχουν ενημερωθεί. 29/01/2023🗓️

💡Τι νέο υπάρχει: Changelog
⚠️Διαβάστε τις σημειώσεις στο Changelog.

Για να λαμβάνετε ενημερώσεις/ειδοποιήσεις κτλπ, κάντε συνδρομή σε αυτό το νήμα ή στο XDA.

Επεξ/σία από Retrial
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Retrial είπε

  

Ο οδηγός και τα APK(s) στο XDA έχουν ενημερωθεί. 29/01/2023🗓️

💡Τι νέο υπάρχει: Changelog
⚠️Διαβάστε τις σημειώσεις στο Changelog.

Για να λαμβάνετε ενημερώσεις/ειδοποιήσεις κτλπ, κάντε συνδρομή σε αυτό το νήμα ή στο XDA.

Το Official ReVanced ready.apk έγινε ξανά upload καθώς φτιάχτηκε το issue που είχε με το installation ενώ το stock youtube ήταν ήδη installed.

https://forum.xda-developers.com/t/revanced-revanced-extended-guides-useful-links.4523967/page-22#post-88067759

Επεξ/σία από Retrial
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρακαλω αν ειναι ευκολο λινκ με το τελευταιο δικο σου .apk & MicroG γιατι χανομαι μεσα στα λινκς των φορουμ, επισης σε καινουργιο Samsung Galaxy S22 Ultra πρεπει να απεγκαταστησω το υπαρχων YouTube application ( με το Universal Android Debloater?)και να εγκαταστησω καποια αλλη βερσιον? Επισης στο νημα Android Ultimate Collection & Guides δεν βλεπω πως μπορω να κατεβασω τα αρχεια παρα μονο τις ονομασιες και ιδιοτητες τους.Ευχαριστω προκαταβολικα

Επεξ/σία από g_k_greece
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
55 λεπτά πριν, g_k_greece είπε

Παρακαλω αν ειναι ευκολο λινκ με το τελευταιο δικο σου .apk & MicroG γιατι χανομαι μεσα στα λινκς των φορουμ, επισης σε καινουργιο Samsung Galaxy S22 Ultra πρεπει να απεγκαταστησω το υπαρχων YouTube application ( με το Universal Android Debloater?)και να εγκαταστησω καποια αλλη βερσιον? Επισης στο νημα Android Ultimate Collection & Guides δεν βλεπω πως μπορω να κατεβασω τα αρχεια παρα μονο τις ονομασιες και ιδιοτητες τους.Ευχαριστω προκαταβολικα

Καλησπέρα,

Τα apks μπορείς να τα βρεις στο post #2 του XDA και να τα κατεβάσεις είτε από το Android File Host είτε αν scrollαρεις κάτω στο ίδιο post τα έχω κάνει upload σαν .zip, απλά κάντα unzip και μετά install. (Αν περιμένεις λίγο, αργότερα θα κάνω upload και το latest apk για ReVanced Extended με τα patches που βγήκαν σήμερα το πρωί.

Όχι δεν χρειάζεται να βγάλεις το stock youtube (πλέον).

Σχετικά με το "Android Ultimate Collection & Guides" υποθέτω μιλάς για αυτό το νήμα μου. Μπορεί να βρεις τα links για τα κατεβάσεις πατώντας πάνω στο name τους (με γαλάζιο-μπλε χρώμα που είναι), στο OP (original post) του νήματος στο XDA εδώ. Λογικά θα είδες το changelog που postαρα και επειδή είναι με κατηγορίες κι αυτό θα μπερδεύτηκες.

Εάν εξακολουθείς να μην βρίσκεις κάτι, πες μου. 

Επεξ/σία από Retrial
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστω.......και κατι ακομα, ενα τοπ 10 ή must have εκ μερους σου θα ηταν ιδανικο για μια ισορροπημενη αρχη

Επεξ/σία από g_k_greece
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, g_k_greece είπε

Ευχαριστω.......και κατι ακομα, ενα τοπ 10 ή must have εκ μερους σου θα ηταν ιδανικο για μια ισορροπημενη αρχη

Όταν βρω λίγο χρόνο θα σου πω μερικές αλλά γενικά άμα ψάξεις το thread θα βρεις αρκετές καλές εφαρμογές για κάθε χρήση.

Για περισσότερη συζήτηση σχετικά με αυτό το θέμα, ας postαρουμε καλύτερα στο κατάλληλο νήμα εδώ. 😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετα το YouTube Vanced για εμένα έρχεται το IgeBlock 

Δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτα απλά κατεβάζεις την εφαρμογή και βάζεις τον λογαριασμό σου.

Έχει και ανάλυση μέχρι 4320p

Όποιος θέλει και την premium έκδοση να μου πει να του στείλω pm.

Επεξ/σία από GATE123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...