Προς το περιεχόμενο

Δώρο platinum token με οποιοδήποτε ανανέωση μέσω Payzy (What's Up)


stelaras12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
2 ώρες πριν, XronisR είπε

Με τριλεπτο ανά κλήση άρα μεχρι 50 κλήσεις το πολυ.

Σωστος εν μερη, fixed πληρως με τα underlined (δεν ξερω αν ισχυει το τριλεπτο, θεωρω οτι το γνωριζεις, συμπληρωσα μονο  τα λοιπα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, XronisR είπε

Με τριλεπτο ανά κλήση άρα 50 κλήσεις.

Αυτό είναι γνωστό χρόνια τώρα στο whats up!!! 

Είναι σαν να λέμε ότι το whats up είναι καρροκινητο και όχι καρτοσυμβόλαιο! 😉

Επεξ/σία από pankostas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση σχετικά με τα What's Up Tokens, για όποιον γνωρίζει. Έφτιαξα Payzy, έκανα ανανέωση μέσω αυτής, εξαργύρωσα και το "Platinum Token". Όταν όμως πάω να εξαργυρώσω το token με τα 4€ σε πόντους Box μου βγάζει αυτό.

Spoiler

(εν τω μεταξύ σε 29 μέρες θα έχει λήξει το token 😂)

Υπάρχει περίπτωση να έχει συμβεί σε κανέναν άλλον; Από το live chat, το μόνο που μου είπαν είναι να κάνω αναβάθμιση της εφαρμογής 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kkaragki είπε

Μια ερώτηση σχετικά με τα What's Up Tokens, για όποιον γνωρίζει. Έφτιαξα Payzy, έκανα ανανέωση μέσω αυτής, εξαργύρωσα και το "Platinum Token". Όταν όμως πάω να εξαργυρώσω το token με τα 4€ σε πόντους Box μου βγάζει αυτό.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

(εν τω μεταξύ σε 29 μέρες θα έχει λήξει το token 😂)

Υπάρχει περίπτωση να έχει συμβεί σε κανέναν άλλον; Από το live chat, το μόνο που μου είπαν είναι να κάνω αναβάθμιση της εφαρμογής 😂

Δεν μπορείς να τα εξαργυρώνεις όλα συνεχώς. Έχω την εντύπωση πως είναι ένα το μήνα γιατί και σε εμένα το ίδιο βγάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Pagouras7 είπε

Δεν μπορείς να τα εξαργυρώνεις όλα συνεχώς. Έχω την εντύπωση πως είναι ένα το μήνα γιατί και σε εμένα το ίδιο βγάζει.

Από όλα τα tokens που έχεις μαζέψει, μπορείς να εξαργυρώσεις μόνο 1 κάθ μήνα;
Αυτό εννοείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Aurumnus είπε

Από όλα τα tokens που έχεις μαζέψει, μπορείς να εξαργυρώσεις μόνο 1 κάθ μήνα;
Αυτό εννοείς;

Για το Box συγκεκριμένα. Για τα αλλά νομίζω δεν έχεις θέμα, τα εξαργυρώνεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, Pagouras7 είπε

Δεν μπορείς να τα εξαργυρώνεις όλα συνεχώς. Έχω την εντύπωση πως είναι ένα το μήνα γιατί και σε εμένα το ίδιο βγάζει.

Παίζει να έχει δίκιο, γιατί βρήκα αυτό οπου αναφέρει:

Αναφορά σε κείμενο

Το εκάστοτε Token, αντιστοιχεί σε ένα ή περισσότερα δώρα μεταξύ των οποίων ο Συμμετέχων καλείται να επιλέξει για να ενεργοποιήσει εντός του χρονικού διαστήματος ισχύος του Token.

Οπότε μάλλον το token του Box είναι ένα από τα δώρα της ανανέωσης και εφόσον επέλεξα ήδη ένα, δε μου επιτρέπει άλλο μέσα στον ίδιο μήνα.

Spoiler

Δεν αναφέρεται πουθενά στους όρους η λέξη "box" εν τω μεταξύ, οπότε μάλλον τα έχουν λούσει ομαδικώς εκεί μέσα.

 

Επεξ/σία από kkaragki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, paranoid_gr είπε

Έκανε ο αδερφός μου ανανέωση με Payzy και πήρε το platinum token. Τα 4ε για ΒΟΧ είναι ξεχωριστά απο την επιλογη για λεπτά/ΜΒ.

Το γνωρίζω ότι είναι ξεχωριστή επιλογή. Αυτή ακριβώς την ξεχωριστή επιλογή δεν μπορώ να εξαργυρώσω. Ο αδερφός σου μπόρεσε να πάρει τον κωδικό για τα 4€ στο Box? 

Επεξ/σία από kkaragki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα παλι, το συγκεκριμενο τοκεν αξιας 4 ευρω σε ποντους στο box το εξαργυρωσα, ωστοσο ποντοι στο box δε μπηκαν ποτέ....

ΑΚΥΡΟ, το κουπονι ειχε παει στο ιστορικο του reload it, και απο κει μπορει να παρεις τον κωδικο για το box και να τον χρησιμοποιησεις. Το διορθωνω για να μη γινει καμια παρανοηση.

Επεξ/σία από christs
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/1/2023 στις 5:38 ΜΜ, christs είπε

Εμενα παλι, το συγκεκριμενο τοκεν αξιας 4 ευρω σε ποντους στο box το εξαργυρωσα, ωστοσο ποντοι στο box δε μπηκαν ποτέ....

ΑΚΥΡΟ, το κουπονι ειχε παει στο ιστορικο του reload it, και απο κει μπορει να παρεις τον κωδικο για το box και να τον χρησιμοποιησεις. Το διορθωνω για να μη γινει καμια παρανοηση.

Το ιστορικο που στο εμφανίζει ψαχνω ψάχνω αλλα τπτ

1 λεπτό πριν, jtkar είπε

Το ιστορικο που στο εμφανίζει ψαχνω ψάχνω αλλα τπτ

Ακυρη η ερωτηση το βρηκα

 

 Από την αρχική σελίδα της εφαρμογής μπορεις να πλοηγηθείς στο Reload it και στην συνέχεια θα πατήσεις πάνω δεξιά στο Ιστορικό και έπειτα το πεδίο Κουπόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ελπίζω να δουλεύει αυτή η προσφορά γιατί ο 1ας μήνας απεριόριστα δεδομένα εφόσον κάνεις payzy... δεν ενεργοποιήθηκε ποτέ τουλάχιστο σε μένα. Φυσικά ή όποια επικοινωνία προς cosmote είναι σαν να μιλάω στο null. Εγώ απλά στέλνω, κάνω υπενθυμίσεις και βλέπω το mailbox μου να γεμίζει αυτοματοποιημένα mails. 

 

IMG_20230110_100446.jpg.fe843d253443e8e400388e68c7dcba06.jpg

Επεξ/σία από kamui
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, kamui είπε

Ελπίζω να δουλεύει αυτή η προσφορά γιατί ο 1ας μήνας απεριόριστα δεδομένα εφόσον κάνεις payzy... δεν ενεργοποιήθηκε ποτέ τουλάχιστο σε μένα. Φυσικά ή όποια επικοινωνία προς cosmote είναι σαν να μιλάω στο null. Εγώ απλά στέλνω, κάνω υπενθυμίσεις και βλέπω το mailbox μου να γεμίζει αυτοματοποιημένα mails. 

Επειδή εχθές έκανα τη διαδικασία και την έχω φρέσκια, σχετικά στην αρχή μου ζήτησε να βάλω κινητό cosmote εφόσον υπάρχει για να ενεργοποιηθεί η προσφορά, όπως και έγινε αφού ολοκληρώθηκε η εγγραφή. Σε σένα δεν έγινε έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...