Προς το περιεχόμενο

Δώρο platinum token με οποιοδήποτε ανανέωση μέσω Payzy (What's Up)


stelaras12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 10/1/2023 στις 2:18 ΜΜ, NoiSy MaN είπε

Επειδή εχθές έκανα τη διαδικασία και την έχω φρέσκια, σχετικά στην αρχή μου ζήτησε να βάλω κινητό cosmote εφόσον υπάρχει για να ενεργοποιηθεί η προσφορά, όπως και έγινε αφού ολοκληρώθηκε η εγγραφή. Σε σένα δεν έγινε έτσι;

Μου ζήτησε κινητό αυτό απ'όσο θυμάμαι, το έβαλα αλλά όχι δεν έγινε τπτ. Μίλησα με το chat από το MyCosmote και πήρα απάντηση γιατί τα mail δεν τα βλέπει κανείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 10/1/2023 στις 10:04 ΠΜ, kamui είπε

Ελπίζω να δουλεύει αυτή η προσφορά γιατί ο 1ας μήνας απεριόριστα δεδομένα εφόσον κάνεις payzy... δεν ενεργοποιήθηκε ποτέ τουλάχιστο σε μένα. Φυσικά ή όποια επικοινωνία προς cosmote είναι σαν να μιλάω στο null. Εγώ απλά στέλνω, κάνω υπενθυμίσεις και βλέπω το mailbox μου να γεμίζει αυτοματοποιημένα mails. 

 

IMG_20230110_100446.jpg.fe843d253443e8e400388e68c7dcba06.jpg

Επειδή ούτε εμένα είχε μπει ο δωρεάν μήνας, μπήκα στο live chat της payzy, το ζήτησα, μου έστειλαν ένα μέιλ στο οποίο απάντησα και σε μια ώρα είχα τα gb κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα σχεδόν μήνας πλέον απ' όταν άνοιξα λογαριασμό στη Payzy, δεν μού εμφανίζει ΡΙΝ για τη κάρτα...ούτε νέες εκδόσεις, ούτε απεγκαταστάσεις, ούτε νέα χρεωστική ούτε εγκατάσταση σε άλλο κινητό έλυσαν το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, definitio είπε

Εμένα σχεδόν μήνας πλέον απ' όταν άνοιξα λογαριασμό στη Payzy, δεν μού εμφανίζει ΡΙΝ για τη κάρτα...ούτε νέες εκδόσεις, ούτε απεγκαταστάσεις, ούτε νέα χρεωστική ούτε εγκατάσταση σε άλλο κινητό έλυσαν το θέμα.

Σε τι χρειάζεται το PIN για virtual κάρτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως νομιζω προτιμοτερο ειναι να μπαινει 30αρα καρτα δινει platinum απο 20 και πανω αλλα στα 30 δινουν και 3 ευρω δωρο. Και μπορειτε αν περισσευουν να στελνετε και 2 10αρες σε αλλα νουμερα της οικογενειας. Απο το να βαλεις πχ 10 για να παρεις platinum με payzy βαζετε 30αρα τσιμπατε 3 ευρω και περνετε κανονικα platinum παλι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Arkin είπε

Παντως νομιζω προτιμοτερο ειναι να μπαινει 30αρα καρτα δινει platinum απο 20 και πανω αλλα στα 30 δινουν και 3 ευρω δωρο. Και μπορειτε αν περισσευουν να στελνετε και 2 10αρες σε αλλα νουμερα της οικογενειας. Απο το να βαλεις πχ 10 για να παρεις platinum με payzy βαζετε 30αρα τσιμπατε 3 ευρω και περνετε κανονικα platinum παλι. 

Αμα βαλεις 3εις δεκαρες παιρνεις 3 platinum. Δεν νομιζω να ισχυει για την 30αρα οπου λογικα παιρνεις 1 platinum και 3 ευρω δωρο. Μαλλον συμφερουν οι 3 δεκαρες

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, hant είπε

Αμα βαλεις 3εις δεκαρες παιρνεις 3 platinum. Δεν νομιζω να ισχυει για την 30αρα οπου λογικα παιρνεις 1 platinum και 3 ευρω δωρο. Μαλλον συμφερουν οι 3 δεκαρες

Nαι ετσι δεν το σκεφτηκα και ειναι πολυ σωστη σκεψη εφοσον και με 10 περνεις platinum. Βαζεις 2 δεκαρες το μηνα και με το ενα platinum περνεις 150 λεπτα προς ολους με το αλλο 4gb για 1 μηνα και εισαι κυριως και σου μενουν τα 20 ευρω για τον αλλο μηνα. Χανεις το 3ευρω της 30αρας αλλα οντως συμφερει με 2 δεκαρες ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, definitio είπε

Για αγορές με NFC σε κατάστημα ίσως;

Δεν ζητείται ποτέ μέσω Gpay, μάλλον γιατί δίνει εικονικό αριθμό κάρτας. Ούτε εγώ έχω PIN και τη χρησιμοποιώ 2 μήνες και βάλε.

Επεξ/σία από Doubt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν νομίζω να τη χρησιμοποιήσω μέσω Gpay...εφόσον προσφέρονται εκπτώσεις στο Γερμανό πχ, θα αναγνωριζόταν η επιστροφή πόντων/ανταμοιβή για αγορές, αν μεσολαβούσε το Gpay;

Θέλω να έχω τη δυνατότητα να χρησιμοποιήσω το κινητό για πληρωμή σε φυσικό κατάστημα και να επωφεληθώ της όποιας προσφοράς παρέχεται.

Δεν έχει παρατηρηθεί σε κανέναν άλλο, να μην εμφανίζεται το ΡΙΝ της κάρτας στην εφαρμογή;

Επεξ/σία από definitio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, definitio είπε

Δεν νομίζω να τη χρησιμοποιήσω μέσω Gpay...εφόσον προσφέρονται εκπτώσεις στο Γερμανό πχ, θα αναγνωριζόταν η επιστροφή πόντων/ανταμοιβή για αγορές, αν μεσολαβούσε το Gpay;

Θέλω να έχω τη δυνατότητα να χρησιμοποιήσω το κινητό για πληρωμή σε φυσικό κατάστημα και να επωφεληθώ της όποιας προσφοράς παρέχεται.

Δεν έχει παρατηρηθεί σε κανέναν άλλο, να μην εμφανίζεται το ΡΙΝ της κάρτας στην εφαρμογή;

Δεν έχει πιν, virtual τι να το κάνεις το πιν? Πως θα την χρησιμοποιήσεις σε φυσικό κατάστημα αφού είναι virtual? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, definitio είπε

Δεν έχει παρατηρηθεί σε κανέναν άλλο, να μην εμφανίζεται το ΡΙΝ της κάρτας στην εφαρμογή;

Εμένα το εμφανίζει κανονικά πάντως.

 

25 λεπτά πριν, leo066 είπε

Δεν έχει πιν, virtual τι να το κάνεις το πιν? Πως θα την χρησιμοποιήσεις σε φυσικό κατάστημα αφού είναι virtual? 

 

20 ώρες πριν, Doubt είπε

Σε τι χρειάζεται το PIN για virtual κάρτα;

913BBC00-778D-445B-880A-97945F7AA771.jpeg.0a1ed9df889a89ed894924d25966ad14.jpeg

Επεξ/σία από MauroPaltoudias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Doubt είπε

Τώρα το είδα κι εγώ, δε μου είχε χρειαστεί.

Κάρτα --> Ρυθμίσεις --> PIN

Εκεί εμένα δεν εμφανίζει ΡΙΝ...το έχω δηλώσει στην υποστήριξη, έχουν προτείνει διάφορα που δεν δούλεψαν, μπορεί οι τελευταίες 1-2 τελευταίες αναβαθμίσεις να αφορούσαν εν μέρει τουλάχιστον το πρόβλημα αυτό (δεν δούλεψαν)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...