Προς το περιεχόμενο

Δώρο platinum token με οποιοδήποτε ανανέωση μέσω Payzy (What's Up)


stelaras12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το what's up σου κάνει δώρο το platinum token με οποιοδήποτε ανανέωση μέσω Payzy. 

Το συγκεκριμένο token ουσιαστικά στο δίνει με ανανέωση 20€ αλλά τώρα το έχεις με ανανέωση από 10€

Screenshot_2022-12-13-18-18-25-62_cec522efa506f2575e149459381250c7.jpg

Επεξ/σία από stelaras12
  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 λεπτά πριν, Jake07 είπε

Προωθητικο για λιγο ή μονιμη βαση? Αν ειναι μονιμο ηρθε η ωρα να δουλεψουμε το payzy

Αυτό ακριβώς γιατί έτσι με κάθε πακέτο που έτσι κι αλλιώς θα αγοράσεις έχεις +4 gb καθε μήνα 

Δεν έχω φτιάξει ακόμα payzy λόγω Revolut κλπ αλλά αν είναι μόνιμο το platinum θα φτιάξω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Jumbi είπε

To token αυτο, τι εμφανιζει σαν ημερομηνια ληξης?

Ποτε ληγει δηλ η δυνατοτητα ενεργοποιησης του?

Τα Tokens είναι ενεργά για 31 ημέρες. Εάν όμως δεν τα έχεις εξαργυρώσει και ξανακάνεις ανανέωση χρηματικού υπολοίπου πριν τη λήξη τους, επεκτείνεται η διάρκειά τους για επιπλέον 31 ημέρες από την ημερομηνία της τελευταίας ανανέωσης (δηλαδή, αν ένα Token λήγει στις 24/1 αλλά κάνεις ανανέωση υπολοίπου στις 23/1, η διάρκεια του Token επεκτείνεται έως 24/2).

39 λεπτά πριν, Jake07 είπε

Προωθητικο για λιγο ή μονιμη βαση? Αν ειναι μονιμο ηρθε η ωρα να δουλεψουμε το payzy

Λογικά προωθητικό. Πάντως παίζει ακόμα η προσφορά που με την εγγραφή σου στο payzy παίρνεις 1 μήνα δωρεάν απεριόριστα data 

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν πιστεύω να το αφήσουν μονιμο! Γιατί το συγκεκριμένο τοκεν σου δίνει και 4€ έκπτωση στο box!!!

Αν γίνει μόνιμο βλέπω το payzy να κάνει τρελες δουλειές!

Επεξ/σία από pankostas
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, burnin είπε

αν σταματησει να λειτουργει ας μας το πει καποιος. σκεφτομαι και εγω να βαλω Payzy Μονο και μονο για αυτο

Ισχύει για μια φορά προφανώς. Οπότε αν χάσεις, θα χάσεις 1 token μόνο 

Edit: βασικά δεν υπάρχουν όροι πουθενά, οπότε άγνωστο το παραπάνω 

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, burnin είπε

αν σταματησει να λειτουργει ας μας το πει καποιος. σκεφτομαι και εγω να βαλω Payzy Μονο και μονο για αυτο

Επειδή κι εγώ ψάχνομαι για τον ίδιο λόγο, το μόνο που βρήκα είναι αυτό. Άρα δηλαδή παραμένει η προσφορά μέχρι νεοτέρας.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/12/2022 στις 12:28 ΜΜ, kkaragki είπε

Επειδή κι εγώ ψάχνομαι για τον ίδιο λόγο, το μόνο που βρήκα είναι αυτό. Άρα δηλαδή παραμένει η προσφορά μέχρι νεοτέρας.

Σε αυτό που βρήκες αναφέρει

Αναφορά σε κείμενο

4. Ως ημερομηνία έναρξης της προσφοράς ορίζεται η 08/12/2022 & η COSMOTE
Payments διατηρεί το δικαίωμα να διακόψει την προωθητική ενέργεια χωρίς
προγενέστερη ειδοποίηση του Χρήστη.

οπότε φαίνεται ότι δεν είναι κάτι Χριστουγεννιάτικο ή περιορισμένης διάρκειας

πιστεύω ότι θα ισχύει για το προσεχές μέλλον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, pankostas είπε

Πάντως σημερα ανακοινωσαν αύξηση στην ελάχιστη ανανέωση κάρτας που είναι 12€ online και 15€ καταστήματα.

Και φυσικα θα ακολουθησει και στα διαθεσιμα προγραμματα κανενα ελάχιστο 13,50 για να μην περισεψει και κανενα cents από αυτη την καρτα... 😐

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ καλή προσφορά, κρίμα που δεν έχω whats up. Και πρόσφατα πήρα 2ο νούμερο vodafone. Αν το ήξερα θα έπαιρνα whats up.

αμφιβάλλω ότι θα κρατήσει πολύ. Προωθητική ενέργεια είναι να μάθει ο κόσμος το payzy. Μόλις μαζευτεί κόσμος θα το σταματήσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...