Προς το περιεχόμενο

Το Twitter απαγορεύει τη δημοσίευση handles και links προς το Facebook, το Instagram, το Mastodon και άλλες ιστοσελίδες


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, precursor είπε

αλλά αν δεν κατάλαβες δεν θέλω να προσπαθείς άδικα, επειδή νιώθω άσχημα που δεν μπορώ να το εξηγήσω καλύτερα. Ευχαριστώ.

Προσωρινή πτώση IQ μετά από την ανάγνωση αυτών των σχολίων που ανταλλάσεις με τον paredwse. Ελπίζω να επανέλθω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφενός μπράβο στον Elon Musk. Εξαιρετική κίνηση μάρκετιγκ. Η ιστορία έχει αποδείξει άπειρες φορές πως όταν θέτεις συγκεκριμένους περιορισμούς, η πελατεία αυξάνεται και φυσικά μένουν μόνο οι αξιόλογοι πελάτες. Αφετέρου, δεν είδα κανέναν να ασχολείται με παρόμοιες απαγορευτικές πρακτικές (βλέπε προς Meta μεριά με το προϊόν που ονομάζεται Instagram) όπου το link in bio πάει σύννεφο, μόνο και μόνο επειδή οι κανονισμοί απαγορεύουν ρητά την εισαγωγή/ανακατεύθυνση προς πάσης φύσεως άλλες ηλεκτρονικές διευθύνσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mpelon είπε

Προσωρινή πτώση IQ μετά από την ανάγνωση αυτών των σχολίων που ανταλλάσεις με τον paredwse. Ελπίζω να επανέλθω.

Εύχομαι ταχεία ανάρρωση. Το bootlicking λένε ότι είναι δύσκολη περίπτωση, χωρίς να έχω προσωπική πείρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, precursor είπε

Το bootlicking λένε ότι είναι δύσκολη περίπτωση, χωρίς να έχω προσωπική πείρα.

Για ψαξου λιγο καλυτερα.
Τραγικη ειρωνια η ολη φαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία η πλάκα, αλλά ας πάει να δει κανέναν ψυχολόγο ο edgelord τζόβενος, γιατί τώρα που άρχισε τα κολλητιλίκια με τους Καταριανούς θα τον βρουν σε καμιά βαλίτσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, billdanos είπε

Μερικοί που λέτε «μπράβο» και δεν τρολλαρετε, ήρθατε και από τα τοπικς της Apple να την κράξετε που δεν αφήνει και εναλλακτικά app stores? 🤣

Άλλο να μπαίνω insomnia με σκοπό να διαφημίσω ανταγωνιστικές κοινότητες και το insomnia να με κόβει.

Άλλο το insomnia να μετέρχεται αθέμιτες πρακτικές για να απομακρύνει κόσμο από ανταγωνιστικά φόρα. Π.χ. να πληρώνει search engines για να μην φαίνονται ελληνικά αποτελέσματα από αυτά στις πρώτες σελίδες(λέμε τώρα).

Είναι φανερό τι από τα δύο κάνει ο Musk και τι η Apple...για την ασφάλεια πάνω απ' όλα. 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

"Ο Μασκ είχε δεσμευτεί πως θα σεβαστεί το αποτέλεσμα. Όμως μετά τις 17 εκατομμύρια ψήφους που σε ποσοστό 57,5%  ήταν υπέρ της αποχώρησής του, ο μεγιστάνας επανήλθε λέγοντας απλώς πως μόνο οι συνδρομητές του Twitter Blue που πληρώνουν, θα μπορούν να ψηφίζουν σε μελλοντικές ψηφοφορίες που σχετίζονται με την πολιτική της εταιρείας. 

Μετά από σιωπή αρκετών ωρών, ο Μασκ τελικά έσπασε τη σιωπή του όταν απάντησε «Ενδιαφέρον» σε πολλαπλές υποθέσεις ότι ότι τα αποτελέσματα της δημοσκόπησης είχαν αλλοιωθεί από ψεύτικους λογαριασμούς."

 

Φαρμάκι έχω στην Ψυχή

Φέρνει μαυρίλα θολερή

Στα στήθια μου

Νύχτα αξημέρωτη ξανά

Με το πιοτό της με κερνά

Εβίβα μου Σκοτάδι πίνω για πιοτό

Πω πω πω πω πω πω πω πω

Ντέφι της λύσσας μου κρατώ

Πω πω πω πω πω πω πω πω

Και το μυαλό μου είναι θολό

Πω πω πω πω πω πω πω πω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, almostsmart002 είπε

Πριν καμια εβδομαδα δεν κομπιαζε αυτος για στρατηγικο χτυπημα στα bots? Τι οχι τελικα;

Γιατί ενύχτωσε και τα bots δεν ήλθαν.

Και μερικοί έφθασαν απ' τα σύνορα,

και είπανε πως bots πια δεν υπάρχουν.

Και τώρα τι θα γενούμε χωρίς bots.

Αυτά τα bots ήσαν μια κάποια λύσις.

 

Α ρε Ελον, από σωτήρας του ελεύθερου λόγου κατάντησες σαν το GNTM, να χρεώνεις τον κόσμο για να τηλεψηφίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Meta-ξύ μας το κάνει από ζήλια. Σου λέει γιατί το facebook meta να έχει το instagram σαν extension και να τα οικονομάει? Ο τύπος θέλει να έχει σε όλα το πάνω χέρι και χέρι στην τσέπη του καθένα απο μας.

Σιγά μην έγινε ξαφνικά ηθικολόγος, είναι όμως κακό  για τους επιχειρηματίες και σίγουρα θα χάσει πολλούς λογαριασμούς και θα αναγκαστεί να αλλάξει τροπάρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...