Προς το περιεχόμενο

Amazon Prime Ετήσια συνδρομή 10,50 Ευρώ στο Πολωνικό


ShadowGame

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
6 ώρες πριν, SeNNinhA είπε

Οχι. Στο αυτόματο σε πάει στις κανονικές χρεώσεις συνήθως. Έχε το νου σου να το ακυρώνεις εγκαίρως

Τσεκαρα τις ρυθμίσεις (αν και εμενα λήγει τον Μάιο) που λεει ποτε ειναι η επόμενη ανανέωση κλπ, και δειχνει πως η επόμενη χρέωση θα είναι 49pln παρεμπιπτόντως. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 889
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

51 λεπτά πριν, stormrain είπε

Τσεκαρα τις ρυθμίσεις (αν και εμενα λήγει τον Μάιο) που λεει ποτε ειναι η επόμενη ανανέωση κλπ, και δειχνει πως η επόμενη χρέωση θα είναι 49pln παρεμπιπτόντως. 

Εγω το κατηργησα. Δεν βρήκα νόημα να έχω κάτι για 3-4 πιθανες φορές που μπορεί να βρω κάτι να δω.

Στην χειρότερη πληρώνω και το βλέπω την στιγμή που το θέλω

Εάν υπάρχει κάποιο που θα μας δίνει όλη την ταινιοθήκη στα αγγλικά (υπότιτλοι δεν ενδιαφερουν) το συζητάμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, SeNNinhA είπε

Οχι. Στο αυτόματο σε πάει στις κανονικές χρεώσεις συνήθως. Έχε το νου σου να το ακυρώνεις εγκαίρως

Ποια είναι η κανονική χρέωση; Δεν το βλέπω. Μόνο τα 49 του πολωνικού νομίσματος που πλήρωσα μου βγάζει για την ετήσια χρέωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
46 λεπτά πριν, SeNNinhA είπε

Εγω το κατηργησα. Δεν βρήκα νόημα να έχω κάτι για 3-4 πιθανες φορές που μπορεί να βρω κάτι να δω.

Στην χειρότερη πληρώνω και το βλέπω την στιγμή που το θέλω

Εάν υπάρχει κάποιο που θα μας δίνει όλη την ταινιοθήκη στα αγγλικά (υπότιτλοι δεν ενδιαφερουν) το συζητάμε

Ναι δεν διαφωνώ, πλακα πλακα κι εγω το εχω καθαρά λογω τιμης, για παραπανω δεν το συζητουσα.

Έχει βεβαια καποιες ενδιαφερουσες σειρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να κάνω μια  "κουτή" ερώτηση γιατί λόγω των 48 σελίδων του thread  κάπου χάθηκα (μεταξύ πολωνικού και αιγυπτιακού Amazon  etc)?

Αν κάποιος γνωρίζει με σιγουριά,

μπορεί κάποιος ακόμα και σήμερα να ενεργοποιήσει την ετήσια συνδρομή στο πολωνικό Amazon με 10,50 Ευρώ κι αν ναι 1)χρειάζεται VPN  ή όχι   2)ψηφιακή κάρτα Revolut , 3)μπορεί να το ενεργοποιήσει με ελληνικό κινητό αν όχι πως ?.

Ευχαριστώ.

Επεξ/σία από Walternet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 minutes ago, Walternet said:

Να κάνω μια  "κουτή" ερώτηση γιατί λόγω των 48 σελίδων του thread  κάπου χάθηκα (μεταξύ πολωνικού και αιγυπτιακού Amazon  etc)?

Αν κάποιος γνωρίζει με σιγουριά,

μπορεί κάποιος ακόμα και σήμερα να ενεργοποιήσει την ετήσια συνδρομή στο πολωνικό Amazon με 10,50 Ευρώ κι αν ναι 1)χρειάζεται VPN  ή όχι   2)ψηφιακή κάρτα Revolut , 3)μπορεί να το ενεργοποιήσει με ελληνικό κινητό αν όχι πως ?.

Ευχαριστώ.

On 15/01/2024 at 19:29, Chrisfm94 said:

Έχουν απαντηθεί πολλές φορές αλλά μιας και το θέμα είναι γύρω στις 50 σελίδες το κατανοώ.

https://www.twitch.tv/videos/1826346300

2  Πληρώνεις φυσικά με Revolut που δεν κρατάει προμήθεια για μετατροπή νομίσματος.

 3 Ναι, Ελληνικό.

Κατα 90% τα ιδια ισχυουν και για το Πολωνικο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/1/2024 στις 8:56 ΠΜ, SeNNinhA είπε

Εγω το κατηργησα. Δεν βρήκα νόημα να έχω κάτι για 3-4 πιθανες φορές που μπορεί να βρω κάτι να δω.

Στην χειρότερη πληρώνω και το βλέπω την στιγμή που το θέλω

Εάν υπάρχει κάποιο που θα μας δίνει όλη την ταινιοθήκη στα αγγλικά (υπότιτλοι δεν ενδιαφερουν) το συζητάμε

Σου δινει συνολικα ωραια bonus. Πχ ενα twitch sub που το ριχνεις σε φιλο, καποιο pc game δωρο (πριν λιγο καιρο εδινε το deathloop) κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 minutes ago, SabotazNic said:

Σου δινει συνολικα ωραια bonus. Πχ ενα twitch sub που το ριχνεις σε φιλο, καποιο pc game δωρο (πριν λιγο καιρο εδινε το deathloop) κτλ

Πχ. το prime gaming δεν λειτουργει (τουλαχιστον σ'εμενα) στο Αιγυπτιακο. Το ξαναπροσπαθησα τωρα. Ζηταει αριθμο και δεν δεχεται Ελληνικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, Chrisfm94 είπε

Πχ. το prime gaming δεν λειτουργει (τουλαχιστον σ'εμενα) στο Αιγυπτιακο. Το ξαναπροσπαθησα τωρα. Ζηταει αριθμο και δεν δεχεται Ελληνικο.

Γενικα διαβαζω πολλα θεματα με τα τηλ, εγω οταν ειδατο τοπικ και πηρα την συνδρομη, απλα χρησιμοποιησα τον αμαζον λογαριασμο που ειχα ετσι και αλλιως, και οποτε δεν μου ζητησε ποτε αριθμους. Δες μηπως απο το κανονικο αμαζον μπορεσεις να προσθεσεις νουμερο στον λογαριασμο σου (πανω δεξια στο ονομα σου -> account)

Οποτε γενικα προτεινω πρωτα να φτιαξετε ενα amazon account σε καποιο store page, .com, .de, .co.uk κτλ με ολες τις πληροφοριες σας, και μετα να προχωρησετε στο πολωνικο (ή οπου αλλου)

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Γενικα διαβαζω πολλα θεματα με τα τηλ, εγω οταν ειδατο τοπικ και πηρα την συνδρομη, απλα χρησιμοποιησα τον αμαζον λογαριασμο που ειχα ετσι και αλλιως, και οποτε δεν μου ζητησε ποτε αριθμους. Δες μηπως απο το κανονικο αμαζον μπορεσεις να προσθεσεις νουμερο στον λογαριασμο σου (πανω δεξια στο ονομα σου -> account)

Οποτε γενικα προτεινω πρωτα να φτιαξετε ενα amazon account σε καποιο store page, .com, .de, .co.uk κτλ με ολες τις πληροφοριες σας, και μετα να προχωρησετε στο πολωνικο (ή οπου αλλου)

Υπάρχει περίπτωση να ισχύει αυτό; Δηλαδή με τον λογαριασμό που έχω με τα κανονικά μου στοιχεία στο UK, να μπω στο αιγυπτιακό πχ και να κάνω από εκεί τη διαδικασία για prime;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Rebirth είπε

Υπάρχει περίπτωση να ισχύει αυτό; Δηλαδή με τον λογαριασμό που έχω με τα κανονικά μου στοιχεία στο UK, να μπω στο αιγυπτιακό πχ και να κάνω από εκεί τη διαδικασία για prime;

Τουλάχιστον για το πολωνικό εγώ δεν έφτιαξα νέο λογαριασμό. Απλά μπήκα από chrome για να έχω τις μεταφράσεις στην σελίδα για να πάω στην συνδρομή 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Οποτε γενικα προτεινω πρωτα να φτιαξετε ενα amazon account σε καποιο store page, .com, .de, .co.uk κτλ με ολες τις πληροφοριες σας, και μετα να προχωρησετε στο πολωνικο (ή οπου αλλου)

Αυτό ακριβώς.Είναι η σωστή αρχή.Αλλά κατά προτίμηση Αγγλικό η Usa.Μέσω αυτών των accounts αν προσθέσεις μετά Αίγυπτο η Πολωνία θα σου φορτώσει το Ελληνικό menu και βιβλιοθήκες.

5 ώρες πριν, Rebirth είπε

Υπάρχει περίπτωση να ισχύει αυτό; Δηλαδή με τον λογαριασμό που έχω με τα κανονικά μου στοιχεία στο UK, να μπω στο αιγυπτιακό πχ και να κάνω από εκεί τη διαδικασία για prime;

Ναι με τα στοιχεία σου του UK θα μπεις και θα γραφτεις στο Amazon.pl.Απλά θα προςθέσεις μια Πολωνική Διεύθυνση.Το ίδιο και για Αίγυπτο.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, SabotazNic said:

Γενικα διαβαζω πολλα θεματα με τα τηλ, εγω οταν ειδατο τοπικ και πηρα την συνδρομη, απλα χρησιμοποιησα τον αμαζον λογαριασμο που ειχα ετσι και αλλιως, και οποτε δεν μου ζητησε ποτε αριθμους. Δες μηπως απο το κανονικο αμαζον μπορεσεις να προσθεσεις νουμερο στον λογαριασμο σου (πανω δεξια στο ονομα σου -> account)

Οποτε γενικα προτεινω πρωτα να φτιαξετε ενα amazon account σε καποιο store page, .com, .de, .co.uk κτλ με ολες τις πληροφοριες σας, και μετα να προχωρησετε στο πολωνικο (ή οπου αλλου)

Ακριβως ετσι το εκανα. Με λογαριασμο κανονικο που ειχε ηδη τηλεφωνο. Και παλι το prime gaming μου πεταει μηνυμα να συμπληρωσω σωστο αριθμο τηλεφωνου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...