Προς το περιεχόμενο

Amazon Prime Ετήσια συνδρομή 10,50 Ευρώ στο Πολωνικό


ShadowGame

Προτεινόμενες αναρτήσεις

59 λεπτά πριν, kosbar είπε

Τελικά έγινε σε κάποιον ή χρέωση ανανέωσης, να επιβεβαιώσουμε ότι θα είναι 49 pln? 

Έγινε σήμερα και σε μένα 49Pln 11.37 ευρω με revolut

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 889
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και μένα ήρθε e mail για 49pln. Μόνο αυτό κατάλαβα χαχαχα.

Είχε λήξει η προηγούμενη κάρτα και μου ζήτησε να προσθέσω μια καινούρια γιατί έχω προσωρινή φραγή και δεν ανανεώθηκε. Το σκέφτομαι γμτ πολύ πολωνικό περιεχόμενο. Στον 1 χρόνο ζήτημα να είδα δύο τρεις ταινίες. Θα μου πεις κι απ την άλλη τι είναι 11,37€ για ένα ολόκληρο χρόνο? Τσάμπα είναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω προσωπικα χθες εκανα ανανεωση στο αιγυπτιακο γιατι εληξε το πολωνικο που ειχα.

να δω τι λεει και αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, astrea966 είπε

εγω προσωπικα χθες εκανα ανανεωση στο αιγυπτιακο γιατι εληξε το πολωνικο που ειχα.

να δω τι λεει και αυτο.

Είναι δύσκολη η μετατροπή από πολωνικό σε αιγυπτιακό με τον ίδιο λογαριασμό; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, xPhenomenon είπε

Είναι δύσκολη η μετατροπή από πολωνικό σε αιγυπτιακό με τον ίδιο λογαριασμό; 

καθολου.καλο ειναι να εχει ληξει η μια συνδρομη για να ενεργοποιησεις την αλλη γιατι δεν ξερω τι γινεται σε αυτη την περιπτωση (ποιας χωρας το prime θα βλεπεις)αφου μιλαμε για τα ιδια στοιχεια και στις 2 χωρες. αν εχει ληξει η συνδρομη βαζεις μια αιγυπτιακη διευθυνση στην καρτα που θα κανεις την πληρωμη και προχωρας στην αγορα του ετησιου πακετου.σου δινει ενα μηνα δωρεαν και χρεωνει μετα.λιγοτερα απο 8 ευρω νομιζω οτι ειναι με τη revolut αλλα θα το δω οταν γινει η χρεωση μετα απο ενα μηνα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, astrea966 said:

λιγοτερα απο 8 ευρω νομιζω οτι ειναι με τη revolut αλλα θα το δω οταν γινει η χρεωση μετα απο ενα μηνα

7,48 με revolut πριν 1 μηνα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω να υπαρχει κατι με υποτιτλους που το εβλεπες στο πολωνικο και δεν το βλεπεις στο αιγυπτιακο.

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μεγαλη διαφορα ειναι οτι οπου δεν εχει ελληνικα εχει αγγλικα στις περιγραφες.αραβικα βλεπεις μονο σε καμποσες αραβικες ταινιες.καμια σχεση με το πολωνικο.και εχει και ελληνικο top10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, elias.kaz είπε

Καλημέρα. έχω πολωνικό που λήγει σήμερα. ποια η διαδικασία να πάω σε αιγυπτιακό μπορεί κάποιος να μ πει? 

 Γιατί δεν ανανεώνεις αυτό που έχεις ήδη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, elias.kaz είπε

Καλημέρα. έχω πολωνικό που λήγει σήμερα. ποια η διαδικασία να πάω σε αιγυπτιακό μπορεί κάποιος να μ πει? 

Εγώ πήγα στη σελίδα του αιγυπτιακού συνδέθηκα στο λογαριασμό μου, και επέλεξα το ετήσιο με 249 egp και ένα μήνα free trial. Προσθεσα την κάρτα για πληρωμή και έτοιμο. Είχε λήξει το πολωνικό λίγες μέρες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οποιους κάνουν πρωτη φορά αν δεν χρησιμοποιείς vpn έχεις συγκεκριμένο περιοχόμενο διαθέσιμο.Αν έχεις πολωνική πχ συνδρομη και βλέπεις ελλάδα βλέπεις παντου τις prime σειρες και απο το υπόλοιπο περιεχομενο βλέπεις συγκεκριμένες επιλογές που τις έχει διαθέσιμες για προβολή όταν ταξιδεύεις .

Οπότε για να έχεις όλο το περιεχόμενο διαθέσιμο χρειάζεται vpn

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...