Προς το περιεχόμενο

Amazon Prime Ετήσια συνδρομή 10,50 Ευρώ στο Πολωνικό


ShadowGame

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, gdaskalAKApoulos είπε

H ανανέωση γίνεται αυτόματα ή πρέπει να την κάνω εγώ;

Αν εχει λεφτα η καρτα τα παιρνει αυτοματα

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 889
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
Στις 8/3/2024 στις 11:00 ΜΜ, Rattlehead είπε

Το μενού αναζήτησης ,όχι κάθε αυτές οι σειρές 

Aυτο με τις Πολωνικες περιγραφες με σκοτωνει, δεν μπορω να βρω με μια ματια τι να δω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, vaggos88 είπε

Αν εχει λεφτα η καρτα τα παιρνει αυτοματα.

Αν αλλάξω από το πολωνικό σε Αιγύπτου, πριν να λήξει το πολωνικό, θα τραβήξει το πολωνικό ανανέωση στην ημερομηνία λήξεως; Ή αφού θα γίνει αιγυπτιακό δεν θα υπάρχει πρόβλημα.

Ποιο είναι καλύτερο; Το αιγυπτιακό ή το πολωνικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, viman είπε

Αν αλλάξω από το πολωνικό σε Αιγύπτου, πριν να λήξει το πολωνικό, θα τραβήξει το πολωνικό ανανέωση στην ημερομηνία λήξεως; Ή αφού θα γίνει αιγυπτιακό δεν θα υπάρχει πρόβλημα.

Ποιο είναι καλύτερο; Το αιγυπτιακό ή το πολωνικό;

Αν δεν ακυρωσεις το Πολωνικο θα τραβιξει και απο εκει. Δεν εχω Αιγυπτιακο. Δεν εχω αποψη, αυτο που ξερω σιγουρα ειναι οτι οι τιτλοι απο ταινιες/σειρες ειναι στα Ελληνικα

Επεξ/σία από vaggos88
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, stormrain είπε

Aυτο με τις Πολωνικες περιγραφες με σκοτωνει, δεν μπορω να βρω με μια ματια τι να δω.

ΔΕΝ έχεις και άδικο εννοείται σε αυτό που λες, όντως σε (μας) χαλάει αυτό που περιγράφεις...., ΑΛΛΑ με  11 ευρώ ή 7 (Αιγυπτιακό) που δίνουμε τον ..... ΧΡΟΝΟ, εμένα προσωπικά και π@υτσάκια να είχαν στην περιγραφή δεν θα με χάλαγαν καθόλου στην συνολική εμπειρία και την σχέση απόδοσης/τιμής! Μακάρι να ήταν το ίδιο και σε Νετφλιξ, Disnney, κτλ στα ίδια χρήματα ..

Επεξ/σία από hasiotis_john
  • Like 1
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 minutes ago, hasiotis_john said:

ΔΕΝ έχεις και άδικο εννοείται σε αυτό που λες, όντως σε (μας) χαλάει αυτό που περιγράφεις...., ΑΛΛΑ με  11 ευρώ ή 7 (Αιγυπτιακό) που δίνουμε τον ..... ΧΡΟΝΟ, εμένα προσωπικά και π@υτσάκια να είχαν στην περιγραφή δεν θα με χάλαγαν καθόλου στην συνολική εμπειρία και την σχέση απόδοσης/τιμής! Μακάρι να ήταν το ίδιο και σε Νετφλιξ, Disnney, κτλ στα ίδια χρήματα ..

Αν το netflix είχε 11€ το χρόνο δεν θα είχε τίποτα να δεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα και το Prime δεν έχει 7 ευρώ τον χρόνο, εμείς κάναμε αλχημεία και γίναμε κάτοικοι άλλης περιοχής...
Η βιβλιοθήκη του Prime είναι αξιόλογη αρκετά και το ποσό που δίνουμε για όλα αυτά, είναι σα να κλέβεις εκκλησία.
Δεν θέλω να σολιάσω την "ποιότητα" του νετφλιξ μιας και είμαστε σε άλλο τοπικ, αλλά δεν αξίζει σε καμιά περίπτωση για τα λεφτά που ζητάνε τώρα μηνιαία (και που τις προάλλες διάβασα πως θα το αυξήσουν ξανά)!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

Αν δεν ακυρωσεις το Πολωνικο θα τραβιξει και απο εκει. Δεν εχω Αιγυπτιακο. Δεν εχω αποψη, αυτο που ξερω σιγουρα ειναι οτι οι τιτλοι απο ταινιες/σειρες δεν ειναι στα Πολωνικα.

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Θα δω τελικά τι θα κάνω, φοβάμαι μην τα μπλέξω και κάνω καμιά βλακωδεστατη ακύρωση.

Επεξ/σία από viman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα,

έκανα Πολωνικό λογαριασμό με Revolut.

Λίγο ψάξιμο που του έκανα δεν έχει σχεδόν καθόλου ελληνικούς υπότιτλους.

Κάνω κάτι λάθος;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, avramo78 είπε

καλησπέρα,

έκανα Πολωνικό λογαριασμό με Revolut.

Λίγο ψάξιμο που του έκανα δεν έχει σχεδόν καθόλου ελληνικούς υπότιτλους.

Κάνω κάτι λάθος;

 

Εγω παντως ενα χρονο που ειχα το πολωνικό μια χαρα ελληνικους υποτιτλους ειχε. Προφανως όχι σε ολα αλλα αρκετα. Εγω προσωπικα δεν ειχα καποιο θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, avramo78 είπε

καλησπέρα,

έκανα Πολωνικό λογαριασμό με Revolut.

Λίγο ψάξιμο που του έκανα δεν έχει σχεδόν καθόλου ελληνικούς υπότιτλους.

Κάνω κάτι λάθος;

 

Σίγουρα δεν έχει; Εκεί που έχει πολωνική γλώσσα δεν έχει ελληνικά. Στα άλλα λογικά έχει, στις ρυθμίσεις για υπότιτλοι, τώρα μπήκα.

Επεξ/σία από viman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, astrea966 είπε

Εγω παντως ενα χρονο που ειχα το πολωνικό μια χαρα ελληνικους υποτιτλους ειχε. Προφανως όχι σε ολα αλλα αρκετα. Εγω προσωπικα δεν ειχα καποιο θεμα

τωρα εχεις? γιατι οσοι εχουμε ακομα λεμε οτι το περισσοτερο νεο περιεχομενο ειτε δεν εχει ελλ η αγγλικους υποτιτλους ή ειναι με χρεωση....  εδω φτασανε να ειναι και οι τιτλοι και οι περιγραφες μονο στα πολωνικα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pankostas είπε

Εγώ πάντως προσωπικά το γύρισα ξανά Τουρκία. 1,11€/μήνα με την τελευταία ισοτιμία.

Αίγυπτος κάτω από 5 ευρώ το έτος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...