Προς το περιεχόμενο

Amazon Prime Ετήσια συνδρομή 10,50 Ευρώ στο Πολωνικό


ShadowGame

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 889
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μολις εβαλα απο αιγυπτο ετησιο πακετο με 249 egp = 7,40 euro.  Το ειχα μηνιαιο αλλα ειδα οτι μου ειχε και ετησιο πακετο. Γλιτωσα 2,5 ευρω το χρονο απο μηνα-μηνα χαχα

Δεν πολυβλεπω τι να λεμε τωρα...

Reacher σειρα must

Στα παιχνιδια που δινει εχει πεσει τραγικα η ποιοτητα.

Επεξ/σία από eko13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γιατι δεν βαζετε 2FA με authy app, να μην ασχολειστε με κινητα?
Ετσι εχω κανει σε υπαρχων λογαριασμο και ουδεποτε με ρωταει εκτοτε κατι για κινητο.

On 02/02/2024 at 17:07, eko13 said:

Στα παιχνιδια που δινει εχει πεσει τραγικα η ποιοτητα.

Οντως αν και ποικιλλει απο μηνα σε μηνα.
Δινει και πολλα καλουδια ομως εξτρα καθε μηνα, για γνωστα παιχνιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 minutes ago, nek4d said:

Γιατι δεν βαζετε 2FA με authy app, να μην ασχολειστε με κινητα?
Ετσι εχω κανει σε υπαρχων λογαριασμο και ουδεποτε με ρωταει εκτοτε κατι για κινητο.

Οντως αν και ποικιλλει απο μηνα σε μηνα.
Δινει και πολλα καλουδια ομως εξτρα καθε μηνα, για γνωστα παιχνιδια.

Δεν το ζητάει για 2fa  το κινητό, στην δικιά μου περίπτωση λογαριασμό που είχε κανονικά και Google Auth, αλλά και yubi ζήτησε   κινητό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 minutes ago, sdikr said:

Δεν το ζητάει για 2fa  το κινητό, στην δικιά μου περίπτωση λογαριασμό που είχε κανονικά και Google Auth, αλλά και yubi ζήτησε   κινητό

Ok, πασο, τυχαινει σε μενα να μην ζηταει, αρα ακυρο το σχολιο μου, δεν ισχυει τοτε για ολους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/1/2024 στις 6:50 ΜΜ, gorilas13 είπε

Έχω amazon echo και του έχω βάλει location usa ώστε να παίζει από Spotify.

Αν βάλω Πολωνικό prime θα έχω πρόσβαση στο Music να παίζει η Alexa;

Έχω ιταλικό Prime. Θα δοκιμάσω να βάλω Ιταλία, αλλά να σου πω, έχω βαρεθεί. Τη Χ χώρα για να παίζει το ένα, την Υ για να παίζει το άλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας , να ενημερώσω ότι εγώ προσπάθησα χθες να κάνω για Αίγυπτο όπως το βίντεο που είναι λίγο πιο πάνω έβαλα την κάρτα μου Mastercard και  στην ολοκλήρωση μου έβγαλε σφάλμα στην πληρωμή. 
Δεν ασχολήθηκα πιο πολύ γιατί είχα δουλειά και σήμερα μου ήρθε μήνυμα ότι για λόγους ασφαλείας έχει ακυρωθεί η κάρτα από την τράπεζα. 
Κάλεσα στην Πειραιώς και μου είπαν ότι τους έστειλε εντολή η Mastercard για πιθανόν υποκλοπή στοιχείων. Η κάρτα μόνο στο αμαζον Αιγύπτου έχει χρησιμοποιηθεί τους τελευταίους μήνες. 
Καλα πήγε αυτό😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για παιδια αξιζει? γιατι το δοκιμαζω το αιγυπτιακο αλλα βλεπω πολυ λιγα πραγματα με ελληνικα εκτος αν εκανα κατι λαθος και μου βγαζει περιορισμενες επιλογες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Virus200 είπε

Καλημέρα σας , να ενημερώσω ότι εγώ προσπάθησα χθες να κάνω για Αίγυπτο όπως το βίντεο που είναι λίγο πιο πάνω έβαλα την κάρτα μου Mastercard και  στην ολοκλήρωση μου έβγαλε σφάλμα στην πληρωμή. 
Δεν ασχολήθηκα πιο πολύ γιατί είχα δουλειά και σήμερα μου ήρθε μήνυμα ότι για λόγους ασφαλείας έχει ακυρωθεί η κάρτα από την τράπεζα. 
Κάλεσα στην Πειραιώς και μου είπαν ότι τους έστειλε εντολή η Mastercard για πιθανόν υποκλοπή στοιχείων. Η κάρτα μόνο στο αμαζον Αιγύπτου έχει χρησιμοποιηθεί τους τελευταίους μήνες. 
Καλα πήγε αυτό😂😂

Εγώ έβαλα μια κάρτα payzy που δεν την πολύ χρήσιμοποιώ ,την δέχτηκε,όλα καλά μέχρι στιγμής 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/2/2024 στις 12:48 ΜΜ, naxioths1979 είπε

για παιδια αξιζει? γιατι το δοκιμαζω το αιγυπτιακο αλλα βλεπω πολυ λιγα πραγματα με ελληνικα εκτος αν εκανα κατι λαθος και μου βγαζει περιορισμενες επιλογες

Δεν αξίζει πολύ μικρό περιεχόμενο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 18/1/2024 στις 9:43 ΠΜ, captaintzim είπε

Ποια είναι η κανονική χρέωση; Δεν το βλέπω. Μόνο τα 49 του πολωνικού νομίσματος που πλήρωσα μου βγάζει για την ετήσια χρέωση

Τελικά έγινε σε κάποιον ή χρέωση ανανέωσης, να επιβεβαιώσουμε ότι θα είναι 49 pln? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...