Προς το περιεχόμενο

Το TikTok θα προσφέρει στους δημιουργούς τη δυνατότητα να πληρώνονται από συνδρομητές


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Chocobo είπε


p.s μην ακούσω πάλι το κλασικό σχόλιο για χαμηλής ποιότητας υλικό.Αν σου βγάζει πιτσιρίκες να χορεύουν είναι επειδή αυτό βλέπει πως σε ενδιαφέρει.

Στο τικ-τοκ είναι αλήθεια σε πολλούς αυτά μας ενδιαφέρουν για να περνάει η ώρα αλλά πραγματικά δεν μου έχει τύχει και κάποιο αξιόλογο πρωτότυπο υλικό να πεις ότι θα κάτσεις να παρακολουθείς αυτόν, πόσο μάλλον να πληρώνεις και συνδρομή, έχω δει μερικά αξιόλογα βίντεο στην αρχή π.χ που αφορούσαν το fitness αλλά είναι έτσι δομημένο το tik-tok που οι περισσότεροι για να διασφαλισουν ότι τα βίντεο τους θα προβάλλονται κάνουν υπερβολικά πολλές αναρτήσεις διαφορετικά προφανώς ο αλγόριθμός τα προτείνει σε λιγότερους με αποτέλεσμα να είναι ότι να ναι τα περισσότερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πόσο μου λείπει το παλιό, καλό Tumblr..

Πριν τη "συμμόρφωση" και τις εξαγορές..

Μόνο εκεί ο καθένας έλεγε κι ανέβαζε ό,τι πραγματικά ήθελε και όπως το γούσταρε..

Κι έβρισκες από το πιο ακραίο ως το πιο συνηθισμένο..

RIP..😔

Logo App GIF

Για κάτι τέτοιο, ναι θα πλήρωνα συνδρομή..

Επεξ/σία από gadgetseek
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τικτοκ αυτή τη στιγμή έχει 3 κατηγορίες υλικού. 1) Χαβαλετζίδικα βίντεο, 2) Ημίγυμνο, 3) Διαφήμιση επαγγελματιών ή influencers για άλλες πλατφόρμες. Η πρώτη και η τρίτη κατηγορία προφανώς δεν έχει κάποιο νόημα να γίνει επί πληρωμή. Το 2ο όμως, αν αφήσει πιο... ελεύθερο περιεχόμενο μπορεί εύκολα να γίνει ένα αντίστοιχο onlyfans.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...