Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v4


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

27 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Ερχετε το friend που θα βγαίνει 3 4 ευρώ το μηνα

Edit:βγήκε ήδη νομίζω 

https://www.xbox.com/en-IE/xbox-game-pass/friends-and-family#join

Ναι αλλά αυτός ο τρόπος βγαίνει ποιο ακριβά στο άτομο απ' ότι με το κλασικό τρόπο που βάζουμε ετήσια συνδρομή xbox game pass ultimate.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

24 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

 

Ναι αλλά αυτός ο τρόπος βγαίνει ποιο ακριβά στο άτομο απ' ότι με το κλασικό τρόπο που βάζουμε ετήσια συνδρομή xbox game pass ultimate.

Ο κλασικός τρόπος δεν καταργείται . Αλλά και 50 ευρώ τον χρόνο για ultimate πάλι κλεψιμο είναι γιαυτα που δίνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κλέψιμο τα 50 ευρώ το χρόνο???

Το ακούσαμε και αυτό.

Για να αγοράσεις 1 από τα παιχνίδια που έχει το game pass day1 θα ήθελες τουλάχιστον 50-70 ευρώ και σε ενοχλεί η ετήσια συνδρομή των 50 ευρώ που μέσα είναι πάνω από 100 παιχνίδια που συνεχώς αλλάζουν.

 

Χάρις την πατέντα θα πρέπει να πληρώσεις 120 ευρώ το χρόνο για συνδρομή ultimate.

Και μέσα στη συνδρομή ultimate μην ξεχνάς ότι είναι και η συνδρομή για να παίζεις online με άλλους όχι μόνο τα παιχνίδια που δίνει κάθε μήνα.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Κλέψιμο τα 50 ευρώ το χρόνο???

Το ακούσαμε και αυτό.

Για να αγοράσεις 1 από τα παιχνίδια που έχει το game pass day1 θα ήθελες τουλάχιστον 50-70 ευρώ και σε ενοχλεί η ετήσια συνδρομή των 50 ευρώ που μέσα είναι πάνω από 100 παιχνίδια που συνεχώς αλλάζουν.

 

Χάρις την πατέντα θα πρέπει να πληρώσεις 120 ευρώ το χρόνο για συνδρομή ultimate.

Και μέσα στη συνδρομή ultimate μην ξεχνάς ότι είναι και η συνδρομή για να παίζεις online με άλλους όχι μόνο τα παιχνίδια που δίνει κάθε μήνα.

Ο φίλος νομίζω εννοεί ότι είναι τόσο φθηνά, ώστε είναι σαν να "κλέβουμε" εμείς την MS και όχι το αντίθετο.

Επεξ/σία από stevenfins
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι έτσι τότε πάσο δεν το κατάλαβα ότι το εννοεί με αυτόν τον τρόπο.

Αλλά και το "κλέψιμο" που κάνουμε το κάνουμε γιατί μας αφήνει η ίδια η ms να το κάνουμε έτσι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Αν είναι έτσι τότε πάσο δεν το κατάλαβα ότι το εννοεί με αυτόν τον τρόπο.

Αλλά και το "κλέψιμο" που κάνουμε το κάνουμε γιατί μας αφήνει η ίδια η ms να το κάνουμε έτσι.

 

Κλέψιμο εννοεί είναι τσάμπα τα χρήματα γι'αυτο που παίρνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ATOMIC HEART ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.

Holy shit χρόνια ειχα να δω τοση αγάπη απο developer σε παιχνίδι. Το setting δεν ειναι καθόλου του στυλ μου αλλα είναι απίστευτο roller coaster. Βρηκα επιτέλους παιχνίδι που να με τραβάει να παίξω.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, klainmaingr είπε

ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ATOMIC HEART ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.

Holy shit χρόνια ειχα να δω τοση αγάπη απο developer σε παιχνίδι. Το setting δεν ειναι καθόλου του στυλ μου αλλα είναι απίστευτο roller coaster. Βρηκα επιτέλους παιχνίδι που να με τραβάει να παίξω.

Πολύ ιδιαίτερο παιχνίδι και πρωτότυπο setting που εμένα προσωπικά με τραβάει. Αν είχαν δείξει περισσότερη προσοχή και στο open world νομίζω οτι το παιχνίδι θα ήταν τέλειο. Αλλά για πρώτη προσπάθεια του στούντιο νομίζω οτι είναι εξαιρετική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έψαχνα κάνα παιχνιδάκι σε στυλ Desperados 3, Gear Tactics, XCOM 2 (καλά αυτό ακόμη και στη χαμηλότερη ευκολία είναι παλούκι).

Δοκίμασα το Commandos 3 HD Remastered, meh, πολύ χάλια χειρισμός και γραφικά. Μόνο για remaster δεν περνιέται, λες κι έκαναν port την έκδοση του PC. Το είχα παίξει πριν 20 χρόνια που είχε βγει και ήταν για τα τότε δεδομένα παιχνιδάρα.

Το Wasteland 2 το δοκίμασα αλλά πολύ παλιό και πιξελιασμένο για τα γούστα μου.

Τελικά ξεκίνησα χθες για καμιά ωρίτσα το Wasteland 3, not bad at all θα έλεγα. Είναι στο Game Pass. Αξίζει να το δοκιμάσει κάποιος που του αρέσει αυτό το στυλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, klainmaingr είπε

ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ATOMIC HEART ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.

Holy shit χρόνια ειχα να δω τοση αγάπη απο developer σε παιχνίδι. Το setting δεν ειναι καθόλου του στυλ μου αλλα είναι απίστευτο roller coaster. Βρηκα επιτέλους παιχνίδι που να με τραβάει να παίξω.

Για πρώτη προσπάθεια της εταιρίας είναι τίμιο, να πω την αλήθεια βέβαια δεν με τρέλλανε, έχει κάμποσα θέματα ειδικά με το Open World κομμάτι και το story είναι στην καλύτερη αστείο, άλλα σαν σύνολο μου άφησε μια θετική γεύση, του βάζω ένα 7-7,5 όσο του δίνουν περίπου και τα Reviews...για δωρεάν που το πήραμε στο Gsme Pass μια χαρά!!

Επεξ/σία από karamela693
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, bill_viper είπε

Έψαχνα κάνα παιχνιδάκι σε στυλ Desperados 3, Gear Tactics, XCOM 2 (καλά αυτό ακόμη και στη χαμηλότερη ευκολία είναι παλούκι).

Δοκίμασα το Commandos 3 HD Remastered, meh, πολύ χάλια χειρισμός και γραφικά. Μόνο για remaster δεν περνιέται, λες κι έκαναν port την έκδοση του PC. Το είχα παίξει πριν 20 χρόνια που είχε βγει και ήταν για τα τότε δεδομένα παιχνιδάρα.

Το Wasteland 2 το δοκίμασα αλλά πολύ παλιό και πιξελιασμένο για τα γούστα μου.

Τελικά ξεκίνησα χθες για καμιά ωρίτσα το Wasteland 3, not bad at all θα έλεγα. Είναι στο Game Pass. Αξίζει να το δοκιμάσει κάποιος που του αρέσει αυτό το στυλ.

Το wasteland είναι πιο rpg,δοκίμασε το divinity original sin 2 άμα σου αρέσει το turn based combat,είναι το κορυφαίο για μένα ,βέβαια rpg και αυτό.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, GaGaS_Thess είπε

FB_IMG_1680024899014.jpg

Xbox Series X σφραγισμένο με απόδειξη και εγγύηση + Δώρο Χειριστήριο

400 €...... 

Ουπς Συγνωμη λάθος  😂😂

Περα απο την πλάκα εαν ισχύσει εβαλα αγγελια αρχες Μαιου και παμε για DIABLO EDITION 🤘 🤘 🤘 🤘

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...