Προς το περιεχόμενο

MediaMarkt/Public Μαρούσι - Συγγρού -20% στις τιμες καταστηματος


ballin95

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το θέμα ειναι εάν μπορούμε με κάποιον τρόπο να γνωρίζουμε τι στοκ εχει μεινει στο κατάστημα εκτός από το να παίρνουμε τηλέφωνο. Πιθανολογώ πως τα καλά λογικά θα έχουν καβαντζωθει πάντως... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, dimigar είπε

 

Spoiler

 

 

4 ώρες πριν, dimigar είπε

 

Spoiler

Από το Πλαίσιο την περίοδο των εκπτώσεων, με την ''αλλάζω συσκευή'' και με την επιστροφή Γιούρομπανκ  δηλ. 2 σε 1 εξοικονόμησα άνω των 300€ -εκτός από την επιδότηση-.. (δύο κλιματιστικά κι ένα ψυγείο)..

Snap-2023-04-06-20-50-31.png

Επεξ/σία από dimigar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τι ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ είναι!!

Βάλανε 600€ την Xiaomi Mi Mop 2 Ultra ΚΑΙ έκπτωση και καλά 50% για να έρθει στα 299€ που ΤΗΝ ΠΟΥΛΑΕΙ ΟΛΟΣ Ο ΝΤΟΥΝΙΑΣ, για να μην μπορούμε να πάρουμε το -20%!!

image.png.373318ee6ca51514773bbc8c0bd9ae24.png

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απ ότι είδα στο site τους πλέον οι ατοκες δόσεις από 36 πήγαν στους 18 μήνες για άνω των 500 που είχαν 36. Καλά το πάνε αυτοί αντε καλό κλείσιμο. Σίγουρα αυτό είναι επακόλουθο της λήξης συνεργασίας με τις τράπεζες. Καλά θα πάει αυτό.... 

Επεξ/σία από Satzik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Braveheart1980 είπε

Ρε τι ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ είναι!!

Βάλανε 600€ την Xiaomi Mi Mop 2 Ultra ΚΑΙ έκπτωση και καλά 50% για να έρθει στα 299€ που ΤΗΝ ΠΟΥΛΑΕΙ ΟΛΟΣ Ο ΝΤΟΥΝΙΑΣ, για να μην μπορούμε να πάρουμε το -20%!!

image.png.373318ee6ca51514773bbc8c0bd9ae24.png

Εδώ ισχύει το εξτρα 20% την απέκτησα εχθές!
 

Σε ερώτηση μου στο κατάστημα εχθες για υα hero offers, έχουν κάποια προϊόντα για τα εγκαινια με τιμες διαφορετικες του site. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νοήμονα όντα είμαστε. Αν υπάρχει κάτι που σας ενδιαφέρει και υπάρχει η δυνατότητα να το πάρετε φθηνότερα, πάρτε το. Προτείνω να αποφύγετε τις συναισθηματικές σαλτσουλες τύπου "μαύρο, αλήτες, απατεώνες κτλ" μιας και οι κανόνες του παιχνιδιού είναι γνωστοί. Εκμεταλλευτείτε τους με τον βέλτιστο τρόπο.

Επεξ/σία από liakjim
  • Like 9
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, George! είπε

Είναι εύκολο να το ανεβάσεις; Γιατί κι εμένα μου στέλνει email αλλά σχετικά με διακοπή του προγράμματος δεν μου έστειλε τίποτα.

Το έχω σβήσει αλλά έχω τον σύνδεσμο που είχε εδώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, tasmak είπε

Επίσης να προσθέσω ότι μιας και έχω μια επιταγή για το πρόγραμμα allazosyskevi και συγκεκριμένα για ψυγείο, τους πήρα τηλέφωνο για να ρωτήσω αν συνδυάζεται το -20% σε ένα ψυγείο με την κρατική επιδότηση, και μου είπαν ΟΧΙ. 

Δεν φτάνει λοιπόν που έχουν ανεβάσει τις τιμές των ψυγείων 200 και 300 ευρώ πάνω, παίζουν και παιχνιδάκια με παραπλανητικό μάρκετινγκ απο πάνω.

Απο εμένα...ΜΑΥΡΟ

Παιδιά, νεότερη ενημέρωση. Σκέφτηκα να πάω μια βόλτα απο κοντά. 

Είχα βρεί απο πρίν ενα ψυγείο που με ενδιέφερε, δεν το είχε στο κατάστημα, αλλά υπήρχε διαθεσιμότητα στην αποθήκη.

Πέρασε κανονικά η έκπτωση του 20% και κανονικά και η επιταγή ανακύκλωσης του allazosyskevi.

10 ευρώ χρέωσαν τα μεταφορικά.

Επομένως...ότι να ναι στο τηλέφωνο, πηγαίνετε απο κοντά. 

Είχα πεί θα ρίξω μαύρο, αλλά σε αυτήν την τιμή, έβαλα την ουρά στα σκέλια και κοίταξα το οικονομικό όφελος.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, tasmak είπε

Παιδιά, νεότερη ενημέρωση. Σκέφτηκα να πάω μια βόλτα απο κοντά. 

Είχα βρεί απο πρίν ενα ψυγείο που με ενδιέφερε, δεν το είχε στο κατάστημα, αλλά υπήρχε διαθεσιμότητα στην αποθήκη.

Πέρασε κανονικά η έκπτωση του 20% και κανονικά και η επιταγή ανακύκλωσης του allazosyskevi.

10 ευρώ χρέωσαν τα μεταφορικά.

Επομένως...ότι να ναι στο τηλέφωνο, πηγαίνετε απο κοντά. 

Είχα πεί θα ρίξω μαύρο, αλλά σε αυτήν την τιμή, έβαλα την ουρά στα σκέλια και κοίταξα το οικονομικό όφελος.

 

 

άρα ισχύει κανονικά αν κάνεις από εκεί την αγορά; Ότι υπάρχει σε στοκ σε άλλο κατάστημα/αποθήκη μπορεί να προχωρήσει κανονικά με το 20%; Επειδή χθες ενημέρωσαν ότι δεν γίνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, M A T R I X είπε

άρα ισχύει κανονικά αν κάνεις από εκεί την αγορά; Ότι υπάρχει σε στοκ σε άλλο κατάστημα/αποθήκη μπορεί να προχωρήσει κανονικά με το 20%; Επειδή χθες ενημέρωσαν ότι δεν γίνεται

Μπήκε στο σύστημα, βρήκε το ψυγείο διαθέσιμο παρότι δεν το είχε εκεί να το δω (δεν ξέρω αν ήταν στην αποθήκη του Αμαρουσίου ή στην γενική αποθήκη του Public/Mediamarkt ή σε άλλο κατάστημα), πέρασε κανονικά το 20% promo και έπειτα τον κωδικό της επιταγής του allazosyskevi. Και από 729 ευρώ, πλήρωσα μαζί με 10 ευρώ μεταφορικά, τελική τιμή 330 ευρώ.

Χτές πήρα τηλέφωνο, βγήκε μια κοπέλα και μου είπε ότι δεν μπορώ να συνδυάσω την promo έκπτωση του 20% μαζί με την επιταγή του allazosyskevi. 

Στο κατάστημα σήμερα, δεν τέθηκε καν τέτοιο ζήτημα. Κανονικά το 20% και κανονικά από πάνω η επιταγή.

Επεξ/σία από tasmak
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαιμου -20% παντως γιατι περασα απο το καταστημα Συγγρου.

Στα παιχνιδια και στις παιχνιδολαμπαδες, σε αρκετα ειχε φουσκωσει τις τιμες κατα +20% εναντι Public σε αλλες περιοχες ωστε με το -20% να βγαινει ιδια τιμη που πουλανε και τα αλλα Public λχ Νεα Σμυρνη, Συνταγμα, Πειραιας, Γλυφαδα.

Σε ελαχιστα, που επρεπε να εχεις τσεκαρει πριν ειχε πραγματικο -20% εναντι των αλλων καταστηματων Public και του ανταγωνισμου λ.χ. Μουστακα και Τζαμπο οποτε συνεφερε. Ή σε καποια η αρχικη μειον το 20% εβγαινε 1-2 ευρω ακριβοτερη απο τον φθηνοτερο στο Σκρουτζ αλλα χωρις τα μεταφορικα οποτε αφου ησουν εκει ηδη και αν υπολογιζες και τα μεταφορικα στο Σκρουτζ σου ερχοταν μια ή αλλη.

Γενικα ψοφια πραγματα παντως

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφέρει σε προϊόντα που έχουν σταθερή τιμή σε όλα τα καταστήματα. Για παράδειγμα, όποιος ενδιαφέρεται για προϊόντα Sonos, συμφέρει να αγοράσει με -20% μιας και η αρχική τιμή είναι ίδια παντού ακόμα και στο Skroutz. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...