Προς το περιεχόμενο

Mου ακύρωσαν το Τουρκικο Disney+


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με τσάκωσε κι εμένα παρότι είχα να το χρησιμοποιήσω απ το Φθινόπωρο

Τον είχα φτιάξει μέσω Τουρκικού google play store

Spoiler

Πάλι καλά γιατί έκλαιγα τα 17 ευρώ που είχα δώσει 🤣

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 454
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε τους αλητες της Disney..... δεν ντρεπονται να μην αφήνουν τον κόσμο να τους κλέψει....

Σε τι κόσμο εχουμε φέρει τα παιδία μας Νικο Τσιαμτσίκα!!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις το τσεκαρα μου επέστρεψαν στη τουρκική κάρτα στο revolut 349TL αν δεν κάνω λάθος. Οπότε έκανα μηνιαίο 65TL.  Ουσιαστικά παίρνω επιπλέον 6  μήνες σχεδόν δηλαδή αν δεν αλλάξει η τιμή πάει μέχρι και Αύγουστο 2μηνες επιπλέον ουσιαστικά !!

Επεξ/σία από giokspy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν "τσάκωσαν" κανέναν. Απλά ανέβηκε η τιμή και ακυρώθηκε η αυτόματη ανανέωση. Μόλις μπήκα στην εφαρμογη, με ενημέρωσε για την ανανέωση, ανανέωσα με 65 TRY / μηνα (περιπου 3€) και συνέχισα κανονικά. 

Φυσικα με VPN ανοιχτο και Τουρκια. Ουτε να ξαναπεράσω κάρτες, ούτε τίποτα. 2-3 κλικ υπόθεση. 

 

Επεξ/σία από N3M3SiS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vorlon68 είπε

Ρε τους αλητες της Disney..... δεν ντρεπονται να μην αφήνουν τον κόσμο να τους κλέψει....

Σε τι κόσμο εχουμε φέρει τα παιδία μας Νικο Τσιαμτσίκα!!!!!!

αν και ποιος κλέβει ποιον είναι μεγάλη κουβέντα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα πάντως με ακύρωσαν χθες, ήρθε refund στην revolut αλλά τώρα με vpn Τουρκίας αναγνωρίζει και πάει να κάνει ανανέωση με τιμές Ελλάδας. Τέρμα το πάρτυ... 

Επεξ/σία από akisgd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το τραγικό σε τέτοιου είδους νήματα δεν είναι καν η παράκαμψη του νόμιμου τρόπου πληρωμής υπηρεσίας.

Το πραγματικό πρόβλημα , το μεγαλύτερο, είναι πως δεν έχει κάποιος να δώσει 8 ευρώ το μήνα σε ότι και αν είναι αυτό.

Επεξ/σία από Damianus
  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Damianus είπε

Το τραγικό σε τέτοιου είδους νήματα δεν είναι καν η παράκαμψη του νόμιμου τρόπου πληρωμής υπηρεσίας.

Το πραγματικό πρόβλημα , το μεγαλύτερο, είναι πως δεν έχει κάποιος να δώσει 8 ευρώ το μήνα σε ότι και αν είναι αυτό.

Και εγώ σου λέω πως αυτοί που δεν έχουν να πληρώσουν τα 8€ το μήνα, δε θα έμπαιναν καν στη διαδικασία να δώσουν ούτε τα 3€/μήνα ή τα 32€ το ετήσιο.

Άκυρο τελείως αυτό που λες.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα και ανανέωση από browser με VPN Τουρκίας και τελικά ενώ εμφανίζει αρχικά την δήλωση αποδοχής για ΕΛΛΑΔΑ μετά βγάζει τιμές Τουρκίας 649  TL για ένα χρόνο αλλά βάζοντας την ίδια Revolut με την αρχική συνδρομή δεν την κάνει δεκτή και ζητάει άλλη κάρτα που να ταιριάζει με την χώρα εγγραφής. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά. Πληρώνω YouTube Netflix Spotify Disney+ όλα μισά μισά με το γαμπρό μου. Δίνουμε 20-30€ ο καθένας, δε ξέρω καν πόσο βγαίνει και έχουμε premium σε όλα και νόμιμα και χωρίς να μας κόβει κανείς. Δεν είναι τόσο τραγικό να πληρώνουμε και τίποτα, δε γίνονται όλα στο τσάμπα. Αν δεν έχεις 10€ για μια συνδρομή το μήνα κάτι πάει πολύ λάθος 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, DjTony είπε

Ρε παιδιά. Πληρώνω YouTube Netflix Spotify Disney+ όλα μισά μισά με το γαμπρό μου. Δίνουμε 20-30€ ο καθένας, δε ξέρω καν πόσο βγαίνει και έχουμε premium σε όλα και νόμιμα και χωρίς να μας κόβει κανείς. Δεν είναι τόσο τραγικό να πληρώνουμε και τίποτα, δε γίνονται όλα στο τσάμπα. Αν δεν έχεις 10€ για μια συνδρομή το μήνα κάτι πάει πολύ λάθος 

Μα το πρόβλημα δεν είναι για την μια συνδρομή,  είναι για τις πολλές,   όταν έχεις   Cosmote tv, Nova, Netflix   αρχίζει και ανεβαίνει ο λογαριασμός κάθε μήνα αν βάλεις και Disney+, amazon, Youtube, Κλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sdikr είπε

Μα το πρόβλημα δεν είναι για την μια συνδρομή,  είναι για τις πολλές,   όταν έχεις   Cosmote tv, Nova, Netflix   αρχίζει και ανεβαίνει ο λογαριασμός κάθε μήνα αν βάλεις και Disney+, amazon, Youtube, Κλπ

Εκτός τα συνδρομητικά nova cosmote tv κλπ τα υπόλοιπα μοιράζονται όλα. 

Άσε που για cosmote + nova υπάρχουν λύσεις πολύ φθηνές, όλα σε ένα με μικρή συνδρομή το μήνα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, DjTony είπε

Εκτός τα συνδρομητικά nova cosmote tv κλπ τα υπόλοιπα μοιράζονται όλα. 

Άσε που για cosmote + nova υπάρχουν λύσεις πολύ φθηνές, όλα σε ένα με μικρή συνδρομή το μήνα. 

Όπως υπάρχουν λύσεις για το Disney+   

Δεν μπορώ να καταλάβω το σκεπτικό σου,  στην μια και καλα λες γιατί να ψάχνει κάποιος κάτι φθηνότερο,  τώρα λες για τις φθηνότερες λύσεις όλα σε ένα που σημερα δουλεύουν αυριο όχι και δεν έχουν και refund

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, sdikr είπε

Μα το πρόβλημα δεν είναι για την μια συνδρομή,  είναι για τις πολλές,   όταν έχεις   Cosmote tv, Nova, Netflix   αρχίζει και ανεβαίνει ο λογαριασμός κάθε μήνα αν βάλεις και Disney+, amazon, Youtube, Κλπ

Αν εχεις ωρα καθε μηνα να παρακολουθήσες κατι σε όλα αυτα, get a life 😅.

Αν τα θες ολα αυτα απλα για να έχεις την επιλογή, ε, δεν υπάρχει πραγματικό πρόβλημα, νομιζεις οτι υπάρχει προβλημα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...