Προς το περιεχόμενο

Mου ακύρωσαν το Τουρκικο Disney+


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες λίγο εκτός θέματος η ερώτηση, αλλά οταν κάνετε λογαριασμό στο τούρκικο D+ σας εμφανίζει όλο το περιεχόμενο με ελληνικούς υπότιτλους ή υπάρχουν περιορισμοί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 442
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το είχα αγοράσει με revolut, με κάρτα μιας χρήσης. Μπορούν να πιστωθούν τα λεφτά εκει;

Δεν μπαίνω καν στον κόπο να δω αν μπορώ να το ενεργοποιήσω ξανά, ελάχιστα έβλεπα, για κάνα εικοσαρι καλά ήταν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, maparios είπε

Καλημέρα παιδιά, ανοίγω κινητό και μου έρχεται ειδοποίηση απο την revolut οτι εχω επιστροφή χρημάτων απο την disney+

ειχα φτιαξει τουρκικο μεηλ σε τουρκικο vpn και ειχα χρησιμοποιήσει android emulator για να το κανω activation και πληρωμη σε τουρκικες λιρες..

εκτοτε, το εβαλα στη τηλεοραση μου και στη τηλεοραση απο το πατρικο μου (Ελλαδα προφανώς) και δεν ειχα θεμα απο τον Νοέμβριο..

σημερα το πρωί ξαφνικα με ''ακυρωσαν'' την συνδρομη.

επειδη ειμαι στη δουλεια, θα δοκιμασω εκ νεου το απογευμα μηπως και μπορω να ξανα αγορασω συνδρομη με αλλη καρτα απο revolut.

ετυχε σε κανεναν αλλον αυτο; ειχε κανενας αλλος θεμα με ακυρωση συνδρομής;

Να σου γράψω ένα ωραίο μήνυμα διαμαρτυρίας στα Τουρκικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, dsvee είπε

Το είχα αγοράσει με revolut, με κάρτα μιας χρήσης. Μπορούν να πιστωθούν τα λεφτά εκει;

Δεν μπαίνω καν στον κόπο να δω αν μπορώ να το ενεργοποιήσω ξανά, ελάχιστα έβλεπα, για κάνα εικοσαρι καλά ήταν.

 

No description available.

 

Και η δικιά μας συνδρομή ακυρώθηκε, είχε γίνει μέσω revolut και google pay. Το μονο που ήρθε είναι ακυρωτικό απο το google pay και οτι θα γίνει refund ολο το ποσο, δεν εχει έρθει ακομα κάτι απο revo.

Έγινε ανανέωση της συνδρομής με VPN και revo (μεσω google pay) και προχώρησε κανονικά.

Edit: Όσο έγραφα το post, μπήκε το refund στην revolut, όλο το προηγούμενο ποσό 350TRY.

Επεξ/σία από red7genius
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, red7genius είπε

No description available.

 

Και η δικιά μας συνδρομή ακυρώθηκε, είχε γίνει μέσω revolut και google pay. Το μονο που ήρθε είναι ακυρωτικό απο το google pay και οτι θα γίνει refund ολο το ποσο, δεν εχει έρθει ακομα κάτι απο revo.

Έγινε ανανέωση της συνδρομής με VPN και revo (μεσω google pay) και προχώρησε κανονικά.

Edit: Όσο έγραφα το post, μπήκε το refund στην revolut, όλο το προηγούμενο ποσό 350TRY.

δοκιμασα και γω με vpn και revolut αλλα δεν δείχθηκε την καρτα. δοκιμασα μηνιαιο πακετο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μιλάω για λογαριασμό με τούρκικο gmail, όταν πέρασα την κάρτα στο google play έβαλα και ΤΚ Τουρκίας.

Τωρα έχει περάσει και ένας χρόνος, η κάρτα ήταν ήδη μέσα την φόρτωσα και πλήρωσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν τα κατάφερα,  πήρα μια συσκευή που καθόταν, έβαλα μόνο το τουρκικό mail και στο Google pay μόνο την καρτα της revolut, ενεργοποιημενο πάντα vpn , η ανανέωση έγινε μόνο από την εφαρμογή της disney ,από τον chrome με τίποτα, έκανα και μετατροπή τα ευρώ σε λίρες αλλά ίσως δεν χρειάζεται,  έβαλα στην αρχή 1 μήνα μην κάνω τζάμπα μετατροπή συνάλλαγματος και μετά χρόνο, βέβαια θα με χρεώσει απ ότι λέει μετά τις 14 μαιου 2023

16808707129732474825484266112000.jpg

Επεξ/σία από Chrisl7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως βγαζει και το error 93 που με μια αναζητηση λεει οτι ειναι το sharing. εφτιαξα παλι για ενα μηνα, ετσι κι αλλιως στο ετησιο γλιτωνουμε 6 ευρω, σιγα τα αβγα. αν ξανακολλησει λογικα θα φταιει οτι ενας βλεπει αθηνα, αλλος βολο. θα δουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, lofter είπε

Σήμερα είδα στη revolut επιστροφή όλου του ποσού που είχα πληρώσει για ετήσια συνδρομή μέσω Τουρκίας ( 349tr), Την είχα από Ιούνιο. 

Έχει συμβεί σε κανέναν;

Είδα σε ξένο site ότι έχει τύχει σε μερικούς και αναγκάστηκαν να κάνουν νέα συνδρομή με αυξημένο κόστος ενώ σε άλλους την ακύρωσαν ξανά. 

Να φανταστώ δεν διάβασες ούτε την πρώτη ανάρτηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...