Προς το περιεχόμενο

Payzy by Cosmote


runner69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, έκανα πρόσφατα payzy λόγω κυρίως για το what's up της κόρης. 2 ερωτήσεις έχω. 

1. Οι πρώτες συναλλαγές που έκανα χθες για πληρωμή λογαριασμού cosmote μέσω της virtual κάρτας payzy, δεν έχουν δώσει τα coins ακόμα και γράφουν "προς εκκαθάριση" Υποθέτω ότι μόλις γίνει αυτό θα δώσει τα coins? 

2. Μου έρχεται συνεχώς διαφήμιση για τα gap πχ που τρέχει τώρα και δεν θέλω τέτοιες ειδοποιήσεις διαφημιστικές κλπ. Αν τις απενεργοποιήσω όμως, δεν έχω ειδοποίηση για την έγκριση συναλλαγής. Υπάρχει κάποια λύση; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 293
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, nikotsal είπε

Καλησπέρα, έκανα πρόσφατα payzy λόγω κυρίως για το what's up της κόρης. 2 ερωτήσεις έχω. 

1. Οι πρώτες συναλλαγές που έκανα χθες για πληρωμή λογαριασμού cosmote μέσω της virtual κάρτας payzy, δεν έχουν δώσει τα coins ακόμα και γράφουν "προς εκκαθάριση" Υποθέτω ότι μόλις γίνει αυτό θα δώσει τα coins? 

2. Μου έρχεται συνεχώς διαφήμιση για τα gap πχ που τρέχει τώρα και δεν θέλω τέτοιες ειδοποιήσεις διαφημιστικές κλπ. Αν τις απενεργοποιήσω όμως, δεν έχω ειδοποίηση για την έγκριση συναλλαγής. Υπάρχει κάποια λύση; 

 

1) Σωστά

2) Βαλε τις ειδοποιησεις της εφαρμογης payzy στο αθορυβο. Τι κινητο και εκδοση λογισμικου OS και APP εχεις γιατι εγω δεν τις παίρνω.

Επεξ/σία από runner69
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, runner69 είπε

1) Σωστά

2) Βαλε τις ειδοποιησεις της εφαρμογης payzy στο αθορυβο. Τι κινητο και εκδοση λογισμικου OS και APP εχεις γιατι εγω δεν τις παίρνω.

Ναι οκ, το αθόρυβο είναι μία λύση, απλά έχουν μαζί τις διαφημιστικές με τις εγκρίσεις. 

Έχω το poco x6 pro, android 14, payzy app η τελευταία στο playstore 1341

(τις ειδοποιήσεις εφόσον τις έχω ανοιχτές, λαμβάνω κανονικά) 

Επεξ/σία από nikotsal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, nikotsal said:

Ναι οκ, το αθόρυβο είναι μία λύση, απλά έχουν μαζί τις διαφημιστικές με τις εγκρίσεις. 

Έχω το poco x6 pro, android 14, payzy app η τελευταία στο playstore 1341

(τις ειδοποιήσεις εφόσον τις έχω ανοιχτές, λαμβάνω κανονικά) 

 

1 hour ago, nikotsal said:

Καλησπέρα, έκανα πρόσφατα payzy λόγω κυρίως για το what's up της κόρης. 2 ερωτήσεις έχω. 

 

2. Μου έρχεται συνεχώς διαφήμιση για τα gap πχ που τρέχει τώρα και δεν θέλω τέτοιες ειδοποιήσεις διαφημιστικές κλπ. Αν τις απενεργοποιήσω όμως, δεν έχω ειδοποίηση για την έγκριση συναλλαγής. Υπάρχει κάποια λύση; 

 

Θα πας στο Προφίλ -> Όροι χρήσης και προσωπικά δεδομένα -> Ρυθμίσεις επικοινωνίας και θα ενεργοποιήσεις την δεύτερη επιλογή που λέει "Νέα και προωθητικά μηνύματα¨"

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, alxandros_gr είπε

 

Θα πας στο Προφίλ -> Όροι χρήσης και προσωπικά δεδομένα -> Ρυθμίσεις επικοινωνίας και θα ενεργοποιήσεις την δεύτερη επιλογή που λέει "Νέα και προωθητικά μηνύματα¨"

Ευχαριστώ! Ωραία κρυμμένο το έχουν πάντως! 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nikotsal είπε

Καλησπέρα, έκανα πρόσφατα payzy λόγω κυρίως για το what's up της κόρης. 2 ερωτήσεις έχω. 

1. Οι πρώτες συναλλαγές που έκανα χθες για πληρωμή λογαριασμού cosmote μέσω της virtual κάρτας payzy, δεν έχουν δώσει τα coins ακόμα και γράφουν "προς εκκαθάριση" Υποθέτω ότι μόλις γίνει αυτό θα δώσει τα coins? 

2. Μου έρχεται συνεχώς διαφήμιση για τα gap πχ που τρέχει τώρα και δεν θέλω τέτοιες ειδοποιήσεις διαφημιστικές κλπ. Αν τις απενεργοποιήσω όμως, δεν έχω ειδοποίηση για την έγκριση συναλλαγής. Υπάρχει κάποια λύση; 

 

 

45 λεπτά πριν, alxandros_gr είπε

 

Θα πας στο Προφίλ -> Όροι χρήσης και προσωπικά δεδομένα -> Ρυθμίσεις επικοινωνίας και θα ενεργοποιήσεις την δεύτερη επιλογή που λέει "Νέα και προωθητικά μηνύματα¨"

Αχά , για αυτο δεν τα λαμβανα εγω. Το ειχα ενεργοποιησει αλλα δεν το θυμομουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πηγα και ενεργοποιησα την απο πανω επιλογη

φουλ σπαστικα αυτα τα μηνυματα

το αλλο σπαστικο ειναι καθε δευτερα απο 11888 απο cosmote αλλα δεν ξερω πως να το απενεργοποιησω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Προσπαθεια πληρωμης σε POS με gpay->payzy και απετυχε 2 φορες. Προσπαθησα στο καπακι με gpay->curve->payzy και περασε! Αυτα σε POS που ειχα ξαναπληρωσει με gpay->payzy,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...