Προς το περιεχόμενο

Payzy by Cosmote


runner69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχα κάνει γύρω άνοιξη περσυ λογαριασμό, αλλα δεν μου είχε φανεί τότε χρήσιμος, όποτε έκανα αίτηση διαγραφής. Αλλα αργότερα κατάλαβα ότι θα μπορούσα να το αξιοποιήσω το cashback που δίνει αλλά πολύ αργά

Πήγα πέρσυ Δεκέμβρη και από εφαρμογή για να ξανακανω εγγραφή και από email να ρωτήσω, αλλά μου είπαν όλες τις φορές ότι δεν υπάρχει προσωρινά η δυνατότητα επανεγγραφής.

Παιδιά, έχει κάποιος ιδέα αν θα το επιτρέψουν κάποτε ή έκανα πατατιά;

Επεξ/σία από TzifosOla87
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 293
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

27 λεπτά πριν, TzifosOla87 είπε

Είχα κάνει γύρω άνοιξη περσυ λογαριασμό, αλλα δεν μου είχε φανεί τότε χρήσιμος, όποτε έκανα αίτηση διαγραφής. Αλλα αργότερα κατάλαβα ότι θα μπορούσα να το αξιοποιήσω το cashback που δίνει αλλά πολύ αργά

Πήγα πέρσυ Δεκέμβρη και από εφαρμογή για να ξανακανω εγγραφή και από email να ρωτήσω, αλλά μου είπαν όλες τις φορές ότι δεν υπάρχει προσωρινά η δυνατότητα επανεγγραφής.

Παιδιά, έχει κάποιος ιδέα αν θα το επιτρέψουν κάποτε ή έκανα πατατιά;

Ισχύει ότι σου είπαν από το Support...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαινει σε blacklist το αφμ γιατι τολμησε να διαγραφει ; :lol: 

Η αληθεια ειναι και εσυ γιατι το εκλεισες βρε παιδι μου; Ας το αφηνες ανοιχτο, τι σε πειραζε ; 😛 Πιθανον δεν εχουν ασχοληθεί με αυτο το  σεναριο αφου υπαρχουν πιο σημαντικα πραγματα να λυσουν. Στο μελλον θεωρω θα αλλαξει.

Κανονας : Δεν κλεινουμε ποτε λογαριασμο ειτε αφορα τραπεζα, ειτε υπηρεσια ειτε οτιδηποτε αλλο (ακόμα και sites) εφοσον δεν χρεωνομαστε για αυτο. Δεν ξερεις ποτε αν το χρειαστεις και δεν σε ενοχλει να υπαρχει. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Bitbit είπε

ενας γνωστός έχει παλιά ταυτότητα με χειρόγραφα τα στοιχεία. Υπάρχει περίπτωση να γίνει δεκτή;

Ας προχωρήσει τη διαδικασία, να το δει στην πράξη. Πέντε λεπτά υπόθεση είναι η διαδικασία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Bitbit είπε

ενας γνωστός έχει παλιά ταυτότητα με χειρόγραφα τα στοιχεία. Υπάρχει περίπτωση να γίνει δεκτή;

Κανονικά όχι, αλλά έχει να κάνει κυρίως και με τον "υπάλληλο"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

payzy αμέτρητα 5ευρα για όλη την παρέα! Μέχρι τις 11/02, για κάθε φίλο που προσκαλείς και κάνει εγγραφή στο payzy, κερδίζεις 5€ εσύ και 5€ ο φίλος σου! 

Όποιος ενδιαφέρεται pm me..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
6 hours ago, runner69 said:

Εχω πολλες συναλλαγες υπο εκκαθαριση απο τις αρχες Φλεβαρη. Φανταζομαι δεν ειμαι ο μονος.

Σωστά. Αν και όχι όλες αλλά έχω και εγώ 2 από πριν τις 5 και 9 Φλεβάρη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/2/2024 στις 2:02 ΠΜ, runner69 είπε

Εχω πολλες συναλλαγες υπο εκκαθαριση απο τις αρχες Φλεβαρη. Φανταζομαι δεν ειμαι ο μονος.

Ισχύει. Πολλές και για αρκετό καιρό. Δεν ξέρω τι συμβαίνει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/2/2024 στις 8:23 ΜΜ, CHRISpros είπε

Ισχύει. Πολλές και για αρκετό καιρό. Δεν ξέρω τι συμβαίνει. 

Τα ίδια και γω. Μάλλον θέμα της payzy είναι, αργεί σημαντικά η μεταφορά των χρημάτων διατραπεζικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίμενα μια επιστροφή χρημάτων, κάλεσα χθες στο κατάστημα και μου ανέφεραν ότι τα είχαν στείλει από τις 19/2. Έστειλα στο support της payzy και σήμερα μου τα εμφάνισαν. Έχετε το νου σας επομένως ότι και οι επιστρέφουν καθυστερούν σημαντικά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 minutes ago, stavros750 said:

Περίμενα μια επιστροφή χρημάτων, κάλεσα χθες στο κατάστημα και μου ανέφεραν ότι τα είχαν στείλει από τις 19/2. Έστειλα στο support της payzy και σήμερα μου τα εμφάνισαν. Έχετε το νου σας επομένως ότι και οι επιστρέφουν καθυστερούν σημαντικά. 

Το ίδιο και σε εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρομοίως μια αγορά από Σκρουτζ άργησε γύρω στις 2 βδομάδες να εκκαθαριστεί...άλλες πριν και μετά εκκαθαρίστηκαν>αποδόθηκε η επιστροφή κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...