Προς το περιεχόμενο

Το Disney+ χάνει συνδρομητές για δεύτερο συνεχόμενο τρίμηνο, αυτή τη φορά 4 εκατ. συνδρομητές


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

50 λεπτά πριν, filip123go είπε

Είχα πάρει την προσφορά που είχε βγάλει για ένα χρόνο. 

Παίζει να έχω πάνω από 3μηνο να μπω. Δεν μου έχει κινήσει τίποτα το ενδιαφέρον. Βέβαια από φίλους που έχουν παιδιά, μου λένε ότι τους έχει βολέψει.

Όταν τελειώσει ο χρόνος δεν νομίζω να το ανανεώσω.

Ναι και γω έτσι έλεγα αλλά ξεκινήσαμε να βλέπουμε x-files και έχει πάρα πολλά επεισόδια.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, tegonikos είπε

Προσωπικά μόλις διάβασα το παρακάτω κατα την προβολή του αγαπημένου μου Aladdin (αρνητικό αντίκτυπο ο Aladdin, τράβηξα τα μαλλιά μου..) αποφάσισα να μην ασχοληθώ με την disney ξανά, κάπου έχει χάσει τη μπάλα με αυτή την woke κουλτούρα..

339548502_1192820168089852_294842908635092179_n.jpg.40f830d592751acd07efb8b9c33599ac.jpg

Όντως; Έφυγε uninstall...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, MrRush είπε

Είναι woke δηλαδή να μην έχεις την κόρη σου για πάντρεμα/πούλημα ε; Οκ, το Aladdin τότε που γράφτηκε αυτά ήταν πραγματικότητα, τώρα όμως δεν είναι νορμάλ που ο Σουλτάνος είχε την Yasmin για πάντρεμα με το στανιό.

Και τωρα ετσι κανουν οι Βασιλικες οικογενειες, δεν εχει αλαξει κατι.

Το HBO εχει βγαλει τις καλυτερες σειρες στην ιστορια της τηλεορασης, κριμα που το πηρε η Disney.

θέλει να δώσει προτεραιότητα στα Marvel και Star Wars. Τα δυο franchise που εχει σιχαθει ο κοσμος να βλεπει. Αλλα θα μου πεις εχει και καποιος κινητρο να τους παει κατι καινουργιο; οχι, γιατι αμα δεν εχει woke υποχρεωτικα, το απορρίπτουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, MrRush είπε

Είναι woke δηλαδή να μην έχεις την κόρη σου για πάντρεμα/πούλημα ε; Οκ, το Aladdin τότε που γράφτηκε αυτά ήταν πραγματικότητα, τώρα όμως δεν είναι νορμάλ που ο Σουλτάνος είχε την Yasmin για πάντρεμα με το στανιό.

 Ένας ακόμα wokester που προσπαθεί να δικαιολογήσει τα αδικαιολόγητα...Παραμύθι είναι φίλε...Στην πραγματική ζωή ούτε πουλάει την κόρη του κανας χαλίφης ούτε μαγικά χάλια υπάρχουν...

 

Βάλτε στο μπλέντερ το πιτούρο που έχετε για μυαλό και σκεφτείτε ορισμένα παραμύθια όπως: Η χιονάτη και οι 7 νάνοι, Η πεντάμορφη και το τέρας, Η Σταχτοπούτα κτλ...

  • Like 17
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tegonikos είπε

Προσωπικά μόλις διάβασα το παρακάτω κατα την προβολή του αγαπημένου μου Aladdin (αρνητικό αντίκτυπο ο Aladdin, τράβηξα τα μαλλιά μου..) αποφάσισα να μην ασχοληθώ με την disney ξανά, κάπου έχει χάσει τη μπάλα με αυτή την woke κουλτούρα..

339548502_1192820168089852_294842908635092179_n.jpg.40f830d592751acd07efb8b9c33599ac.jpg

Βάλε seflix να κάνεις την anti-woke επανάστασή σου και εσύ...

1 ώρα πριν, tegonikos είπε

Προσωπικά μόλις διάβασα το παρακάτω κατα την προβολή του αγαπημένου μου Aladdin (αρνητικό αντίκτυπο ο Aladdin, τράβηξα τα μαλλιά μου..) αποφάσισα να μην ασχοληθώ με την disney ξανά, κάπου έχει χάσει τη μπάλα με αυτή την woke κουλτούρα..

339548502_1192820168089852_294842908635092179_n.jpg.40f830d592751acd07efb8b9c33599ac.jpg

Βάλε seflix να κάνεις την anti-woke επανάστασή σου και εσύ...

  • Confused 4
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, KostasKri said:

Όντως; Έφυγε uninstall...

σιγα, ειδες 5 αραδες γραμμενες για νομικους λογους και θα κανεις uninstall το disney+. Οσο ευαισθητους παρουσιαζετε τους woke,αλλο τοσο ειστε και σεις που σας κανουν trigger τετοιες ασημαντες αηδιες. Περιμενε 5 δευτερολεπτα και δες την ταινια σου σαν να μην συνεβη τιποτα. Πολυ δυσκολο ε;

  • Like 6
  • Thanks 2
  • Confused 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tegonikos είπε

Προσωπικά μόλις διάβασα το παρακάτω κατα την προβολή του αγαπημένου μου Aladdin (αρνητικό αντίκτυπο ο Aladdin, τράβηξα τα μαλλιά μου..) αποφάσισα να μην ασχοληθώ με την disney ξανά, κάπου έχει χάσει τη μπάλα με αυτή την woke κουλτούρα..

339548502_1192820168089852_294842908635092179_n.jpg.40f830d592751acd07efb8b9c33599ac.jpg

το ιδιο μου εβγαλε στο ΦΑΝΤΑΣΙΑ , στο ΦΑΝΤΑΣΙΑ !!!! 

Προκειται για εταιρια φανατικων πλεον , που μισουνε το ιδιο τους το περιεχομενο , μακριαααααα....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 minutes ago, Anaptiras2211 said:

σιγα ρε snowflake που ειδες 5 αραδες γραμμενες για νομικους λογους και θα κανεις uninstall το disney+. Οσο ευαισθητους παρουσιαζετε τους woke,αλλο τοσο ειστε και σεις που σας κανουν trigger τετοιες ασημαντες αηδιες. Περιμενε 5 δευτερολεπτα και δες την ταινια σου σαν να μην συνεβη τιποτα. Πολυ δυσκολο ε;

Για νομικούς λόγους; Γελάνε και οι πέτρες. 

Άκου κει νομικούς λόγους χαχαχαχαχα

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Ashvill είπε

Ναι και γω έτσι έλεγα αλλά ξεκινήσαμε να βλέπουμε x-files και έχει πάρα πολλά επεισόδια.

και γω για το x files το κραταω 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, papapontikas είπε

 

Βάλτε στο μπλέντερ το πιτούρο που έχετε για μυαλό και σκεφτείτε ορισμένα παραμύθια όπως: Η χιονάτη και οι 7 νάνοι, Η πεντάμορφη και το τέρας, Η Σταχτοπούτα κτλ...

Όπου αρκετές λεπτομέρειες από τις original ιστορίες αυτων δεν μας τις έλεγαν ούτε εμάς με τον ίδιο τρόπο, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα. 

Επεξ/σία από Basilhs23___
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 minutes ago, Anaptiras2211 said:

σιγα ειδες 5 αραδες γραμμενες για νομικους λογους και θα κανεις uninstall το disney+. Οσο ευαισθητους παρουσιαζετε τους woke,αλλο τοσο ειστε και σεις που σας κανουν trigger τετοιες ασημαντες αηδιες. Περιμενε 5 δευτερολεπτα και δες την ταινια σου σαν να μην συνεβη τιποτα. Πολυ δυσκολο ε;

ποιους νομικους λογου ρε αδερφε ? πληρωνεις για να δεις ενα περιεχομενο που στη τελικη τη χαρη τους κανεις και πληρωνεις καθως το πειρατευεις για πλακα ( απλα βαριεσαι να το κανεις ) και σου σπανε τα ουμπαλα στα πρωτα 5 second με τετοια disclaimer , βγαζωντας αυτο που σου πουλανε σκαρτο. 

Σαν να πας να φας παιδακια και να ρχετε το γκαρσονι και να σου λεει : παιδακια ? αυξανεις το κινδυνο εμφραγματος , εγκεφαλικου και καρκινου του παχεως εντερου . Δλδ εσυ τι θα εκανες τοτε, δεν θα τον διαλοστελνες?

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 minutes ago, Choronzoon said:

ποιους νομικους λογου ρε αδερφε ?  πληρωνεις για να δεις ενα περιεχομενο που στη τελικη τη χαρη τους κανεις και πληρωνεις καθως το πειρατευεις για πλακα ( απλα βαριεσαι να το κανεις ) και σου σπανε τα ουμπαλα στα πρωτα 5 second με τετοια disclaimer , βγαζωντας αυτο που σου πουλανε σκαρτο. 

Σαν να πας να φας παιδακια και να ρχετε το γκαρσονι και να σου λεει : παιδακια ? αυξανεις το κινδυνο εμφραγματος , εγκεφαλικου και καρκινου του παχεως εντερου . Δλδ εσυ τι θα εκανες τοτε, δεν θα τον διαλοστελνες?

Έχουν τέτοιες συνέπειες τα παιδάκια; Κρίμας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, tegonikos said:

Προσωπικά μόλις διάβασα το παρακάτω κατα την προβολή του αγαπημένου μου Aladdin (αρνητικό αντίκτυπο ο Aladdin, τράβηξα τα μαλλιά μου..) αποφάσισα να μην ασχοληθώ με την disney ξανά, κάπου έχει χάσει τη μπάλα με αυτή την woke κουλτούρα..

339548502_1192820168089852_294842908635092179_n.jpg.40f830d592751acd07efb8b9c33599ac.jpg

Γελοιότητες ολκής.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...