Προς το περιεχόμενο

[Laptop] LENOVO IdeaPad 3 15.6'' 299€ ΓΕΡΜΑΝΟΣ [ΤΕΛΟΣ]


manthos_27

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει αναβαθμίσει κανείς σε  windows 11 να μας πει εντυπώσις? Μου έχει βγάλει την αναβάθμιση διαθέσιμη αλλά το έχω ακόμα στα 10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 140
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 λεπτά πριν, Glikos είπε

Έχει αναβαθμίσει κανείς σε  windows 11 να μας πει εντυπώσις? Μου έχει βγάλει την αναβάθμιση διαθέσιμη αλλά το έχω ακόμα στα 10.

Το συγκεκριμένο έχει 11απο την αρχή, σίγουρα έχεις αυτό το μοντέλο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, sotos 1 είπε

Το συγκεκριμένο έχει 11απο την αρχή, σίγουρα έχεις αυτό το μοντέλο; 

My bad, τώρα πρόσεξα ότι αυτό έρχεται με τα 11. Το ίδιο μοντέλο έχω από άλλη προσφορά αλλά με διαφορετική ram/ssd και με τα windows 10. Αξίζει να μεταβώ στα 11? Πως σου φαίνεται εσένα, κυλάει ομαλά χωρίς κολλήματα κλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Glikos είπε

My bad, τώρα πρόσεξα ότι αυτό έρχεται με τα 11. Το ίδιο μοντέλο έχω από άλλη προσφορά αλλά με διαφορετική ram/ssd και με τα windows 10. Αξίζει να μεταβώ στα 11? Πως σου φαίνεται εσένα, κυλάει ομαλά χωρίς κολλήματα κλπ?

ναι παίζει μια χαρά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Glikos είπε

My bad, τώρα πρόσεξα ότι αυτό έρχεται με τα 11. Το ίδιο μοντέλο έχω από άλλη προσφορά αλλά με διαφορετική ram/ssd και με τα windows 10. Αξίζει να μεταβώ στα 11? Πως σου φαίνεται εσένα, κυλάει ομαλά χωρίς κολλήματα κλπ?

Αρκετές μέρες τώρα δουλεύει απροβλημάτιστα και είναι αναπάντεχα γρήγορο, κολλήματα ούτε καν δεν νομίζω ότι κάτι πρέπει να σε σταματάει για να βάλεις τα 11αρια

Επεξ/σία από sotos 1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, aGka8l είπε

ναι παίζει μια χαρά

 

1 λεπτό πριν, sotos 1 είπε

Αρκετές μέρες τώρα δουλεύει απροβλημάτιστα και είναι αναπάντεχα γρήγορο, κολλήματα ούτε καν δεν νομίζω ότι κάτι πρέπει να σε σταματάει για να βάλεις τα 11αρια

Thanks, noted..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...