Προς το περιεχόμενο

Επιλογή boxnow για παραλαβη δέματος


Basilhs23___

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, gokuthelegend είπε

Έχει κανείς υπόψη αν σε Boxnow ή/και σε Skroutz Point, αν παραδίδουν και Κυριακές;

Boxnow 99% οχι.

Επεξ/σία από StamTheMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, GREGORYMO είπε

Βλέπω ότι αλλά διαθέσιμα lockers έχει το app και αλλά αν ψάξεις μέσω Google.

Ποιο είναι πιο 'σωστό' ?

Υπάρχει ένα BoxNow σε ένα σημείο που με εξυπηρετεί. Όσες φορές έχω κάνει παραγγελίες, κάποιες από αυτές τις φορές μου το βγάζει σαν επιλογή και κάποιες άλλες φορές όχι οπότε αναγκάζομαι και επιλέγω ένα άλλο BoxNow που είναι σε άλλο σημείο. Υποψιάζομαι ότι ενδεχομένως το συγκεκριμένο BoxNow να έχει γεμίσει με δέματα και να μην μπορεί να δεχτεί άλλα, οπότε μέχρι να πάει κάποιος ή κάποιοι να πάρουν τα δέματά τους και να αδειάσει κάπως να μην το εμφανίζει.

Επεξ/σία από gokuthelegend
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gokuthelegend είπε

Υπάρχει ένα BoxNow σε ένα σημείο που με εξυπηρετεί. Όσες φορές έχω κάνει παραγγελίες, κάποιες από αυτές τις φορές μου το βγάζει σαν επιλογή και κάποιες άλλες φορές όχι οπότε αναγκάζομαι και επιλέγω ένα άλλο BoxNow που είναι σε άλλο σημείο. Υποψιάζομαι ότι ενδεχομένως το συγκεκριμένο BoxNow να έχει γεμίσει με δέματα και να μην μπορεί να δεχτεί άλλα, οπότε μέχρι να πάει κάποιος ή κάποιοι να πάρουν τα δέματά τους και να αδειάσει κάπως να μην το εμφανίζει.

Μιλάω για την ίδια στιγμή.

Μπαίνω μέσω app και δείχνει κάποια και στο επόμενο λεπτό μέσω Google δείχνει άλλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GREGORYMO είπε

Μιλάω για την ίδια στιγμή.

Μπαίνω μέσω app και δείχνει κάποια και στο επόμενο λεπτό μέσω Google δείχνει άλλα!

Ενδεχομένως το Google Maps να μην ενημερώνεται σε πραγματικό χρόνο. Καλύτερα να ελέγχεις την επίσημη ιστοσελίδα του BoxNow.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα. Καλο Πάσχα σε ολους. 

Εκανα μια παραγγελια σημερα. Τους εγραψα να το στειλουν απο εβδομαδα γιατι θα λειπω απο το τοπο κατοικιας μου. Λες και δεν το εγραψα ηταν. Μου ηρθε email πως το στειλανε και αυριο θα ναι στην θυριδα του boxnow. 

Ειναι και με πληρωμή.  Μπορω να καθυστερησω την παραλαβη καπως ως την παρασκευη; 

Επεξ/σία από Liverpool89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Liverpool89 είπε

Καλησπερα. Καλο Πάσχα σε ολους. 

Εκανα μια παραγγελια σημερα. Τους εγραψα να το στειλουν απο εβδομαδα γιατι θα λειπω απο το τοπο κατοικιας μου. Λες και δεν το εγραψα ηταν. Μου ηρθε email πως το στειλανε και αυριο θα ναι στην θυριδα του boxnow. 

Ειναι και με πληρωμή.  Μπορω να καθυστερησω την παραλαβη καπως ως την παρασκευη; 

Καταρχήν αύριο είναι Μ. Σάββατο, σίγουρα θα γίνει παράδοση στο Box; Επίσης Κυριακή και Δευτέρα είναι αργία, και δεν είμαι σίγουρος για την Τρίτη. Περίμενε να δεις τι θα γίνει, και στην χειρότερη στείλε κάποιον δικό σου να το πάρει. Αν πάντως δεν έρθει αύριο και έρθει την Τρίτη ή την Τετάρτη τότε οριακά μπορείς να πας την Παρασκευή και να το πάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, gokuthelegend είπε

Καταρχήν αύριο είναι Μ. Σάββατο, σίγουρα θα γίνει παράδοση στο Box; Επίσης Κυριακή και Δευτέρα είναι αργία, και δεν είμαι σίγουρος για την Τρίτη. Περίμενε να δεις τι θα γίνει, και στην χειρότερη στείλε κάποιον δικό σου να το πάρει. Αν πάντως δεν έρθει αύριο και έρθει την Τρίτη ή την Τετάρτη τότε οριακά μπορείς να πας την Παρασκευή και να το πάρεις.

Μου ηρθε μαιλ. Οτι εκτινωμενη παραλαβη αυριο. 

Αυριο κανονικα ειναι εργάσιμη για καποιους. Νομίζω υπαρχει δυνατοτητα αναβολης παραδοσης; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Liverpool89 είπε

Μου ηρθε μαιλ. Οτι εκτινωμενη παραλαβη αυριο. 

Αυριο κανονικα ειναι εργάσιμη για καποιους. Νομίζω υπαρχει δυνατοτητα αναβολης παραδοσης; 

Άλλο το "εκτιμώμενη" και άλλο το να έρθει σίγουρα. Για δυνατότητα αναβολής δεν είμαι σίγουρος, αλλά ας απαντήσει και κανείς άλλος που μπορεί να ξέρει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Liverpool89 είπε

Νομίζω υπαρχει δυνατοτητα αναβολης παραδοσης; 

Υπαρχει δυνατοτητα παρατασης του χρονου που θα μεινει το δεμα στη θυριδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...