Προς το περιεχόμενο

Huawei Watch 4 Pro Review


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, thanosc είπε

5atm σημαίνει βάθος 40μ και όχι 30μ.

Εκτός αν για λόγους ασφάλειας λένε 30μ για να μη το πας στα όρια.

 

κι εγώ αυτό σκέφτηκα στην αρχή όταν το έγραψα πιο πάνω, αλλά δεν μπορεί να είναι αυτό γιατί ποτέ δεν αναφέρονται τα πραγματικά όρια αντοχής στα φανερά νούμερα. Πάντα όλα όσα δημοσιοποιούνται έχουν μέσα τους υπολογισμένο τον εκάστοτε συντελεστή ασφάλειας και θεωρείται ότι μπορείς να φτάσεις μέχρι αυτό το νούμερο. Όταν λέει 5 ατμ οπότε, θεωρείται δεδομένο ότι μπορείς να το πας μέχρι 5 ατμ και σου εγγυούνται μέχρι αυτό το νούμερο αν πάθει κάτι. Τα μέτρα που λέει μετά θα έπρεπε να συνάδουν με τις 5 ατμ. Ίσως έγινε κάποιο λάθος από βιασύνη και προχειρότητα (δεν αποκλείεται κι αυτό), ή κάτι άλλο που μας διαφεύγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, orfeas26 είπε

Προσωπικά έχω το GT Runner, το πήρα 110€ .Το θεωρώ τρελό VFM.

Το ίδιο έχω και το είχα πάρει τότε 162 ευρώ. Εχει φοβερό παλμογράφο btw.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γίνεται κάνω χρήση του bluetooth για κλήσεις, χωρίς να χρησιμοποιήσω την e-sim, ώστε να παρατείνω την αυτονομία της μπαταρίας πάνω από  τις 4,30 ημέρες ; Ευχαριστώ. 

Επεξ/σία από sunsea
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πέραν των δυνατοτήτων του, του αν έχει Spotify ή αν δεν είναι ενεργοποιημένο το nfc του εκτός Κίνας, εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει το design του. Μοιάζει πολύ με το gt2 Pro , το οποίο όμως ούτε αυτό μου αρέσει. Θα προτιμούσα να έμοιαζε με τα gt2, gt3 . Είναι πιο όμορφα στην κάσα τους, με το στεφάνι που έχουν γύρω από την οθόνη τους, για εμένα πάντα. Θέμα γούστου βέβαια και μόνο. 

Θεωρώ ότι δεν έχει δική του " προσωπικότητα" , όπως τα gt2 , gt3 και απλά μοιάζει με κάποιο πιο " ογκώδες"  Samsung .

Επεξ/σία από jimagas99
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 23/6/2023 στις 1:25 ΜΜ, orfeas26 είπε

Πρέπει πάντα να είσαι σε θέση να αποδείξεις ποιός είσαι...δεν έχει σημασία η δραστηριότητα που κάνεις...άλλιως προσαγωγή 😉

Πάλι το κινητό το θεωρώ απαραίτητο... μπορεί να χρειαστεί να κάνω ή να δεχθώ ένα τηλεφώνημα.

Προσωπικά έχω το GT Runner, το πήρα 110€ .Το θεωρώ τρελό VFM.

Δεν έχει τύχει ποτέ εμένα προσωπικά να με σταματήσουν για αναγνώριση πεζο δεκαετίες ολόκληρες. Ποσο μάλλον αν πας για ένα τρέξιμο κτλ. Ακόμα κ βράδυ να βγω αποφεύγω να πάρω το κινητο κ οποιοδήποτε πορτοφόλι. Ο κίνδυνος να σε κλέψουν η να τα χάσεις αντισταθμιζει την απίθανη περίπτωση να σε σταματήσουν. Που ακόμα και αυτό να γίνει αν είσαι νορμάλ και δεν λες αερολογίες δεν θα ασχοληθούν γτ ειναι χάσιμο χρόνου. Στην χειρότερη να σε πάνε για αναγνωριση.1 φορα στα 100 χρονια.2 αντε 3.Το κινητο 300-1000ευρω και οτι κουβαλάς στο πορτοφόλι δεν αξίζει το ρίσκο.Garmin goat

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, maevious_ είπε

Δεν έχει τύχει ποτέ εμένα προσωπικά να με σταματήσουν για αναγνώριση πεζο δεκαετίες ολόκληρες. Ποσο μάλλον αν πας για ένα τρέξιμο κτλ. Ακόμα κ βράδυ να βγω αποφεύγω να πάρω το κινητο κ οποιοδήποτε πορτοφόλι. Ο κίνδυνος να σε κλέψουν η να τα χάσεις αντισταθμιζει την απίθανη περίπτωση να σε σταματήσουν. Που ακόμα και αυτό να γίνει αν είσαι νορμάλ και δεν λες αερολογίες δεν θα ασχοληθούν γτ ειναι χάσιμο χρόνου. Στην χειρότερη να σε πάνε για αναγνωριση.1 φορα στα 100 χρονια.2 αντε 3.Το κινητο 300-1000ευρω και οτι κουβαλάς στο πορτοφόλι δεν αξίζει το ρίσκο.Garmin goat

Για 650€ καθόλου goat

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...