Προς το περιεχόμενο

Adobe Creative Cloud Apps 100GB - 1 χρόνος 3,79€ με Revolut [ΤΕΛΟΣ]


boubaras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 333
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

παιδια μια γρήγορη ερώτηση, αυτο το suite συμπεριλαμβάνει τις νέες AI δυνατότητες του photoshop?

εχω μια πολυ πολυ παλια εκδοση απο τον θειο ισα ισα να κάνω βασικα edit..και θελω να πειραματιστώ με το AI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, APPLEGEEK είπε

τι ποσον σας βγαζει εσας?

 

image.png.868cb5598d8b7f1583ebd5dc0c0bdd4d.png

 

image.png.f29895d3bd188774049a6e874bd60127.png

Και εμένα το ίδιο κόστος μου βγάζει. Επιπρόσθετα στο ελληνικό παίζει παρόμοια προσφορά στα 37,19€ ,.

https://www.adobe.com/gr_el/ χωρίς Revolut, και καμία άλλη διαδικασία. Για 15€ το χρόνο διαφορά και να υπάρξει και καμια κόμπλα μέσα στην χρονιά δεν ξέρω αν αξίζει η διαδικασία.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, john21gr είπε

Και εμένα το ίδιο κόστος μου βγάζει. Επιπρόσθετα στο ελληνικό παίζει παρόμοια προσφορά στα 37,19€ ,.

https://www.adobe.com/gr_el/ χωρίς Revolut, και καμία άλλη διαδικασία. Για 15€ το χρόνο διαφορά και να υπάρξει και καμια κόμπλα μέσα στην χρονιά δεν ξέρω αν αξίζει η διαδικασία.

Στο ελληνικό νομίζω λέει 37,19€ τον μήνα...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, grayden είπε

Η Revolut έχει μια λειτουργία να μπλοκάρει μελλοντικές πληρωμές όταν πρόκειται για συνδρομή.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!ΜΕ ΕΣΩΣΕΣ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΑ ΑΚΡΗ!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το έκανα και πράγματι δουλεύει.Ευχαριστούμε πολύ, Αν μπορεί κάποιος να εξηγήσει και την διαδικασία ακύρωσης για μελλοντικές πληρωμές...

Επεξ/σία από leonhonda
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ το έκανα μόλις αλλά δεν δουλεψε με όλες τις Ρεβολουτ που δοκίμασα μου εβγαζε transaction failed

Update: Ξαναδοκίμασα με email που υπήρχε adobe account κ όντως δούλεψε

Επεξ/σία από geopapa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, geopapa said:

Έχω απορίες.. LBP 356,400 στο xe.com είναι 21.84€. Πως χρέωσε μόνο 3.81?

Αν συνεχίσεις την συνδρομή θα χρεώσει πάλι τα ίδια για τον επόμενο χρόνο;

Αυτό έχω απορία κι εγώ. Το θέμα είναι οτι πήρε όντως ,μόνο 3,81 ευρω. Το έκανα με virtual καρτα της Πειραιως και πέτυχε. Την φορτίζω με το ποσό που θέλω και δεν ανησυχώ για την επομενη χρεωση κτλ. Για να δουμε, απο τον επομενο χρόνο πόσο θα κοστίζει.

Οπως και να'χει...μύρια ευχαριστώ στον TS!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, leonhonda είπε

Το έκανα και πράγματι δουλεύει.Ευχαριστούμε πολύ, Αν μπορεί κάποιος να εξηγήσει και την διαδικασία ακύρωσης για μελλοντικές πληρωμές...

Πατας πάνω στην χρέωση της adobe > διαχείριση πληρωμής συνδρομής > μπλοκάρισμα. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 minutes ago, gameleon said:

Αυτό έχω απορία κι εγώ. Το θέμα είναι οτι πήρε όντως ,μόνο 3,81 ευρω. Το έκανα με virtual καρτα της Πειραιως και πέτυχε. Την φορτίζω με το ποσό που θέλω και δεν ανησυχώ για την επομενη χρεωση κτλ. Για να δουμε, απο τον επομενο χρόνο πόσο θα κοστίζει.

Οπως και να'χει...μύρια ευχαριστώ στον TS!!

Βρήκα γιατι.. Ουσιαστικά χρησιμοποιεί διαφορετικό rate η visa/mastercard

 

"Lebanon's currency is pegged to the dollar - and it has been for many years. It is pegged at 15,000 LBP to 1 USD.

That means the official rate for GBP is about 0.000052 pence per 1 LBP.

However the unofficial rate of exchange is much different, and both VISA and Mastercard's rate of exchange is 0.000009. So nearly 6x fewer GBP for your LBP.

So that's why you're seeing Google report differently from what you're charged, as your bank will use VISA or Mastercard's rate."

 

Επεξ/σία από geopapa
  • Like 1
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...