Προς το περιεχόμενο

Adobe Creative Cloud Apps 100GB - 1 χρόνος 3,79€ με Revolut [ΤΕΛΟΣ]


boubaras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 337
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

17 λεπτά πριν, kormos είπε

Για την "αγορά"?

Όχι ρε συ, για το πως κάνουμε ai enhancement σε βίντεο από Premiere Pro. Θέλει πρόσθετο; Δεν το υποστηρίζει as is;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Όχι ρε συ, για το πως κάνουμε ai enhancement σε βίντεο από Premiere Pro. Θέλει πρόσθετο; Δεν το υποστηρίζει as is;

Το παρακάτω θες;

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, kormos είπε

Το παρακάτω θες;

 

Thanks. Περίπου. Μάλλον φταίω κι εγώ. Δεν το έθεσα τόσο σωστά. Πιο πολύ ψάχνω ai video enhancement και κυρίως upscaling. Αν είδα καλά σε αυτό δεν είναι τόσο εμφανής η διαφορά. Έχω δει σύγκριση 2 βίντεο που από 480px τα κάνουν 1080px ξέρω γω και είναι εντυπωσιακά. Θα ήθελα να το δοκιμάσω με κάτι παλιά footage δικά μου.

Επεξ/σία από DownUNDERground
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Thanks. Περίπου. Μάλλον φταίω κι εγώ. Δεν το έθεσα τόσο σωστά. Πιο πολύ ψάχνω ai video enhancement και κυρίως upscaling

https://letmegooglethat.com/?q=adobe+premiere+pro+ai+video+upscaling

 

Επεξ/σία από fagoura
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, fagoura είπε

Απευθύνομαι στην κοινότητα για να μας γράψει κάποιος αν ξέρει και έχει δοκιμάσει κάτι συγκεκριμένο.

Προφανώς τα έχω ψάξει και δε βγάζει κάτι ικανοποιητικό. Videos 2 χρόνων πριν λογικά δεν είναι ai video upscale όπως εννοούμε το AI με τα τελευταία δεδομένα.

 

Επεξ/σία από DownUNDERground
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Απευθύνομαι στην κοινότητα για να μας γράψει κάποιος αν ξέρει και έχει δοκιμάσει κάτι συγκεκριμένο.

Προφανώς τα έχω ψάξει και δε βγάζει κάτι ικανοποιητικό. Videos 2 χρόνων πριν λογικά δεν είναι ai video upscale όπως εννοούμε το AI με τα τελευταία δεδομένα.

Οκ, αλλα συνηθως πιο πολλα μαθαινεις ψαχνοντας στις ειδικες κοινοτητες παρα στις προσφορες.
Επισης, στα κριτηρια αναζητησης, βαζεις χρονικο οριζοντα αποτελεσματων (το υποστηριζουν ολες οι μεγαλες μηχανες αναζητησης) και βλεπεις μονο τα πιο φρεσκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για πειτε καμια αποψη, αν προκειται περι λαθους, γιατι εχουν αφησει αυτην την προσφορα να διαρκεσει τοσο πολυ?
Αν δεν ειναι λαθος, παλι περιεργο ειναι.

Επεξ/σία από nek4d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αποκλείεται να έρθει κάποιο mail που να ζητάει αποδεικτικά πχ ταυτότητα , βεβαίωση ότι είσαι εκπαιδευτικός κλπ.Πάντως προς το παρόν δουλεύει κανονικά και ας ελπίσουμε να παραμείνει έτσι για πολύ καιρο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, nek4d είπε

Για πειτε καμια αποψη, αν προκειται περι λαθους, γιατι εχουν αφησει αυτην την προσφορα να διαρκεσει τοσο πολυ?
Αν δεν ειναι λαθος, παλι περιεργο ειναι.

Γιατί απευθύνεται σε εκπαιδευτικούς μιας άλλης χώρας, σε άλλη ήπειρο και όχι σε εμάς, ίσως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
55 λεπτά πριν, fagoura είπε

Οκ, αλλα συνηθως πιο πολλα μαθαινεις ψαχνοντας στις ειδικες κοινοτητες παρα στις προσφορες.

Είχα ρωτήσει στο υποφόρουμ software αλλά δεν...

55 λεπτά πριν, fagoura είπε

Επισης, στα κριτηρια αναζητησης, βαζεις χρονικο οριζοντα αποτελεσματων (το υποστηριζουν ολες οι μεγαλες μηχανες αναζητησης) και βλεπεις μονο τα πιο φρεσκα.

Και αυτό το γνωρίζω.

Άμα όλα τα αφήνουμε στο γκουγκλάρισμα, τα φόρουμς σαν το insomnia τί θα κάνουν; Θα βγουν στη ζητιανιά;:lol:
Ας υπάρχει και καμια ανταλλαγή πληροφορίας μεταξύ ανθρώπων.

Επεξ/σία από DownUNDERground
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...