Προς το περιεχόμενο

Adobe Creative Cloud Apps 100GB - 1 χρόνος 3,79€ με Revolut [ΤΕΛΟΣ]


boubaras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 337
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

59 λεπτά πριν, tiniakos είπε

Δουλεύουν και τα αντίστοιχα mobile προγράμματα σε Android κινητά με αυτή τη συνδρομή; 

Δεν υπάρχει διάκριση σε iOS ή Android.

Ισχύει γενικά ότι υπάρχει διαθέσιμο και σε κινητά.

 

45 λεπτά πριν, nek4d είπε

Για πειτε καμια αποψη, αν προκειται περι λαθους, γιατι εχουν αφησει αυτην την προσφορα να διαρκεσει τοσο πολυ?
Αν δεν ειναι λαθος, παλι περιεργο ειναι.

Γιατί να κάτσει κάποιος να ασχοληθεί με αυτό τώρα;

 

32 λεπτά πριν, vagmouk είπε

Δεν αποκλείεται να έρθει κάποιο mail που να ζητάει αποδεικτικά πχ ταυτότητα , βεβαίωση ότι είσαι εκπαιδευτικός κλπ.Πάντως προς το παρόν δουλεύει κανονικά και ας ελπίσουμε να παραμείνει έτσι για πολύ καιρο.

 

Το πολύ πολύ να γίνει ακύρωση και επιστροφή χρημάτων.

 

6 λεπτά πριν, gorge18 είπε

Κατα λαθος το εκανα σα μαθητης και περασε

Αν είσαι δάσκαλος να το κάνεις πάλι, σωστά! 🙃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εκανα και γω παίζει σούπερ! Μια ερώτηση προς γνώστες: Μου ζητάει directX 12 για να έχει HW acceleration. Η αρχαία πλέον GTX 670 που έχω δεν το υποστηρίζει και έχω βρει μια RX480 φθηνά για μικρο upgrade αποκλειστικά για αυτή τη χρήση. Θα είμαι ΟΚ (και με το ai) ή έχετε να προτείνετε καποια πιο value λύση? Eυχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, gameleon είπε

Αυτό έχω απορία κι εγώ. Το θέμα είναι οτι πήρε όντως ,μόνο 3,81 ευρω. Το έκανα με virtual καρτα της Πειραιως και πέτυχε. Την φορτίζω με το ποσό που θέλω και δεν ανησυχώ για την επομενη χρεωση κτλ. Για να δουμε, απο τον επομενο χρόνο πόσο θα κοστίζει.

Οπως και να'χει...μύρια ευχαριστώ στον TS!!

Στο πλαισιο του CVV που η virtual της Πειραιως δεν εχει τιποτα, τι εβαλες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 minutes ago, apple32 said:

Το εκανα και γω παίζει σούπερ! Μια ερώτηση προς γνώστες: Μου ζητάει directX 12 για να έχει HW acceleration. Η αρχαία πλέον GTX 670 που έχω δεν το υποστηρίζει και έχω βρει μια RX480 φθηνά για μικρο upgrade αποκλειστικά για αυτή τη χρήση. Θα είμαι ΟΚ (και με το ai) ή έχετε να προτείνετε καποια πιο value λύση? Eυχαριστώ!

Στα preferences --> technology previews έχει ένα checkbox 'Older GPU mode' που κάνει fallback σε dx11, συνεπώς θα έχεις επιτάχυνση ακόμα και στην 670.

Γενικά (και ειδικά) για ai, δεν κοιτάς κάρτες τύπου rx480. Μπορεί να έχει (οριακά) αρκετή μνήμη αλλά δίνει μια υποτυπώδη υποστήριξη για ai acceleration μέσω κάποιου wrapper για opencl.

Πρακτικά, κάποια πράγματα ίσως τα κάνει σχετικά πιο γρήγορα από τη cpu, κάποια δεν θα τα κάνει καθόλου (π.χ πολλά neural filters θα κολλάνε εντελώς ή θα σέρνονται σε μεγάλες εικόνες). Για ai θέλεις οπωσδήποτε cuda/tensor cores και αυτοί βρίσκονται μόνο σε nvidia κάρτες από rtx 2060 και άνω.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν τα δουλεύω θα το πάρω για ένα χρόνο αφού είναι πρακτικά δωρεάν, έχει και apps για το κινητό και cloud storage και αν είναι για ανανέωση στην ίδια τιμή(δύσκολο) ίσως να το κρατήσω.

 

Σχετικά με courses αν έχει κανείς να προτείνει κάτι.

Έχει κανένα καλό tutorial για photoshop και premier youtube ή από Udemy;

Αν είναι για paid course δεν με πειράζει αρκεί να μην είναι μικρό, να είναι φθηνό (μέχρι 15€), να μαθαίνεις πράγματα κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έκανα κι εγώ με ρεβολούτ, την κανονική και πέρασε! Ευχαριστώ πολύ! Μια και ο υπλογιστής είναι αρχαίος, παίζω με τα web apps για την ώρα. Να ρωτήσω κάτι είναι νόμιμο να πουλήσουμε ότι φτιάξουμε με τα προγράμματα ή είναι μόνο καλό για εκμάθηση; Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, p4n0s86 said:

Γιατί απευθύνεται σε εκπαιδευτικούς μιας άλλης χώρας, σε άλλη ήπειρο και όχι σε εμάς, ίσως;

Αυτο ειναι το μονο που δεν παιζει, ξερουν πολυ καλα ποιοι και πως εγγραφονται (γι αυτο και δεν χρειαζεται ουτε καν vpn), ξερουν οτι η προσφορα εχει αναρτηθει με χιλιαδες likes στα μεγαλυτερα σαιτ προσφορων της Ευρωπης και εχει παρει φωτια, σιγουρα και παγκοσμια θα εχει αναρτηθει, δεν ειναι μακακες, την αφηνουν ακομη να τρεχει, καποιος λογος θα υπαρχει, τεσπα, θα φανει στην πορεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εμένα μου ρίχνει άκυρο με revolut. Και με καινούργια εικονική και με παλιά, όπως και με την φυσική κάρτα. Και από υπολογιστή και από κινητό. Και από private window.

Επεξ/σία από dj_takis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμάστε με άλλο browser, για κάποιο λόγο σε μένα με Chrome δεν πέρναγε με τίποτα (με διάφορες καρτες δοκίμασα) και με Safari τα κατάφερα με την πρώτη. Ίσως κάποιο ξεχασμένο cookie, ποιός ξέρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, NewUser1 είπε

Δοκιμάστε με άλλο browser, για κάποιο λόγο σε μένα με Chrome δεν πέρναγε με τίποτα (με διάφορες καρτες δοκίμασα) και με Safari τα κατάφερα με την πρώτη. Ίσως κάποιο ξεχασμένο cookie, ποιός ξέρει...

Προσπαθούσα με Opera αλλά τίποτα. Άλλαξα σε Edge και επίσης τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...