Προς το περιεχόμενο

Δημόσια ΚΤΕΟ στην Αθήνα


George!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

31 minutes ago, basilis_k6 said:

για 30 ευρω και βεβαια αξιζει. ευχαριστω ts, δεν ηξερα οτι ειναι τοσο φθηνα τα δημοσια!

Δεν είναι τόσο φθηνά,  θα το πληρώσεις σε χρόνο και νεύρα  αν καταφέρεις να τους βρεις στο τηλέφωνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, basilis_k6 είπε

για 30 ευρω και βεβαια αξιζει. ευχαριστω ts, δεν ηξερα οτι ειναι τοσο φθηνα τα δημοσια!

Και αν έχεις κάποιος κάρτα ανεργίας είναι ακόμα φθηνότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 minutes ago, George! said:

Και αν έχεις κάποιος κάρτα ανεργίας είναι ακόμα φθηνότερα.

Φτάνει να σου απαντήσουν ώστε να κλείσεις ραντεβού και αυτό μέχρι το μεσημέρι δεν έχει απογευματινά ή ΣΚ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, basilis_k6 είπε

για 30 ευρω και βεβαια αξιζει. ευχαριστω ts, δεν ηξερα οτι ειναι τοσο φθηνα τα δημοσια!

32.50€ είναι σε δημόσιο ΚΤΕΟ δεν γνωρίζω αν υπάρχει έξτρα χρέωση για υγραέριο

Στα ιδιωτικά είναι 55€ και 65€ αν έχεις υγραέριο η διαφορά ειναι 22.50 και 32.50 αντίστοιχα 

49 λεπτά πριν, George! είπε

Και αν έχεις κάποιος κάρτα ανεργίας είναι ακόμα φθηνότερα.

25€ είναι με κάρτα ανεργίας άρα μόνο εκεί γλυτώνεις 30€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δημόσια ΚΤΕΟ (στο παρελθόν, δεν ξέρω τι γίνεται τώρα) ήταν και πιο "φιλικά" προς τα οχήματα που είχαν ανάγκη "φροντίδας" ;) (έναντι μικρής αμοιβής πάντα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, haris_216 είπε

Τα δημόσια ΚΤΕΟ (στο παρελθόν, δεν ξέρω τι γίνεται τώρα) ήταν και πιο "φιλικά" προς τα οχήματα που είχαν ανάγκη "φροντίδας" ;) (έναντι μικρής αμοιβής πάντα)

Ακόμα και εκεί η ιδιωτική πρωτοβουλία τα ξεπέρασε,και χωρίς αμοιβή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχα πάει χύμα στο κτεο του Χολαργού πριν απο 4-5 χρόνια. Δεν περίμενα πολύ και δεν ήταν ταλαιπωρία η όλη φάση.

Συμμετείχες και συ στη διαδικασία του ελέγχου - δεν ήταν τίποτα.

Δέχονταν μόνο μετρητά, με κάρτα δε μπορούσες να πληρώσεις.

Επεξ/σία από djcat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για ενημέρωση όσων μπορεί να ενδιαφέρονται, να πω ότι πέρασα από το δημόσιο ΚΤΕΟ Μάνδρας και μου είπαν οι δύο υπάλληλοι που υπήρχαν σε ένα γραφείο(μάλλον απλά για να υπάρχουν), ότι έχουν κλείσει εδώ και 14 χρόνια και ότι στην Αθήνα το μόνο δημόσιο ΚΤΕΟ που λειτουργεί είναι αυτό του Χολαργού. Τώρα κάτι ξεφτέρια πως αφήνουν τους τελευταίους μήνες αξιολογήσεις στην google για το δημόσιο κτεο Μάνδρας ένας Θεός ξέρει.

Επεξ/σία από George!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, George! είπε

Για ενημέρωση όσων μπορεί να ενδιαφέρονται, να πω ότι πέρασα από το δημόσιο ΚΤΕΟ Μάνδρας και μου είπαν οι δύο υπάλληλοι που υπήρχαν σε ένα γραφείο(μάλλον απλά για να υπάρχουν), ότι έχουν κλείσει εδώ και 14 χρόνια και ότι στην Αθήνα το μόνο δημόσιο ΚΤΕΟ που λειτουργεί είναι αυτό του Χολαργού. Τώρα κάτι ξεφτέρια πως αφήνουν τους τελευταίους μήνες αξιολογήσεις στην google για το δημόσιο κτεο Μάνδρας ένας Θεός ξέρει.

Ελπίζω να πήγες σε ένα ιδιωτικό και να ξεμπέρδεψες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και περνούσα κοντά από την περιοχή, όπως επίσης εννοείται ότι δεν είχα καμία όρεξη να διακτινιστώ στην άλλη άκρη της Αθήνας για να πάω στο μοναδικό δημόσιο κτεο χωρίς καν να ξέρω αν θέλει ραντεβού και χωρίς να είμαι εκεί κοντά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...
Στις 13/7/2023 στις 7:10 ΜΜ, George! είπε

Και αν έχεις κάποιος κάρτα ανεργίας είναι ακόμα φθηνότερα.

Έχω κάρτα ανεργίας. Μήπως όμως θα πρέπει να είναι η άδεια κυκλοφορίας στο δικό μου όνομα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 minutes ago, jins said:

Έχω κάρτα ανεργίας. Μήπως όμως θα πρέπει να είναι η άδεια κυκλοφορίας στο δικό μου όνομα; 

Ναι, 25% έκπτωση δίνεται αν είναι άνεργος ο ιδιοκτήτης, και όχι αυτός που θα το πάει για έλεγχο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...