Προς το περιεχόμενο

Αγορές από Temu, Αποστολές - Προβλήματα


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 296
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
12 λεπτά πριν, erikiorai είπε

Πως κάνω αλλαγή imei σε iphone 5s που το χω jelibreak να Τρικάλων το σύστημα του temu

H αλλαγη ΙΜΕΙ δεν ειναι νομιμη, οποτε οτιδηποτε γυρω απο αυτο απαγορευεται απο τους Ορους Χρησης του forum

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/3/2024 στις 1:25 ΜΜ, adi32 είπε

Για να παρουμε τα κουπονια ως νεοι χρηστες ποια ειναι η διαδικασια ?

Πρεπει να κανουμε λογαριασμο απο αλλο κινητο με αλλο gmail λογαριασμο ?

 

Στις 2/3/2024 στις 7:15 ΜΜ, stormrain είπε

Αυτο ακριβως. Οτιδηποτε αλλο στο μπλοκαρει η εφαρμογη.

Γιατί, με άλλο email provider δεν κάνει; Π.χ. Outlook/hotmail;

Έτσι όπως το γράφετε, είναι σαν να πρέπει να βάλεις μόνο gmail account στο Temu account, για να πάρεις κουπόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 ώρες πριν, GiOrGoSk21 είπε

Γιατί, με άλλο email provider δεν κάνει; Π.χ. Outlook/hotmail;

Έτσι όπως το γράφετε, είναι σαν να πρέπει να βάλεις μόνο gmail account στο Temu account, για να πάρεις κουπόνια.

Ναι ισως δεν ημουν σαφης πραγματι.

Για να συνοψισουμε, θελει: Νεα συσκευη και email μη συσχετισμενο με καποιο Temu account, ανεξαρτητως provider.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, erikiorai είπε

Πως κάνω αλλαγή imei σε iphone 5s που το χω jelibreak να Τρικάλων το σύστημα του temu

Imei=email? Τα Τρίκαλα που κολλάνε όμως? 🤔

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 15/2/2024 στις 3:51 ΜΜ, Lena97 είπε

Καλησπέρα στη παρέα! 

Ήθελα να ρωτήσω αν έχει τύχει σε κανέναν να του έρθει δέμα από temu με box now; Και όχι με το κλασσικό τρόπο στο σπίτι. Μάλιστα το άφησαν σε θυρίδα που είναι στην άλλη άκρη της Πόλης...... 

Κι σε εμένα το ίδιο μου έκαναν αλλά πήρα τηλέφωνο στην BoxNow και τους ζήτησα να το στείλουν σε μια κοντινή θυρίδα στο σπιτι μου και με εξυπηρέτησαν άμεσα. Μου άλλαξαν απευθείας την θυρίδα, την ώρα που μιλούσαμε και μου ήρθε και σχετικό μήνυμα για την αλλαγή στο viber.

Το τηλέφωνο τους είναι το 2111005304 και μετα η επιλογη 2. Απλά ισως χρειαστεί να περιμένετε λίγο στην αναμονή μέχρι να σας απαντήσουν.

Επεξ/σία από wew
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παρήγγειλα για πρώτη φορά από το Temu και το δέμα στάλθηκε με DPD στις 25/4. Όμως δεν βλέπω καμία κίνηση στην πρόοδο της αποστολής εκτός από το αρχικό "Shipment data received". Σας έχει τύχει κάτι τέτοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλο το forum !Έχω κάνει παραγγελία στο temu στις 27/4 και στις 28/4 στάλθηκε από τους όμως δεν έλαβα παραπάνω ενημέρωση και μου έβγαλε και την ειδοποίηση 3 ημέρες χωρίς ενημέρωση και το temu συνεργάζεται με την μεταφορική και τέτοια λέτε να χάθηκε η θα μου ενημερωθεί αργότερα πάντως γράφει ότι θα σταλεί με box now

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,

Κατέβασα την εφαρμογή για πρώτη φορά στο κινητό, έφτιαξα λογαριασμό για πρώτη φορά, αλλά για το κουπόνι των 100€ μου ρίχνει άκυρο με το ασαφές και γενικόλογο "Δεν πληροίτε τις προϋποθέσεις για αυτό το κουπόνι".

Έχει ιδέα κανείς τι μπορεί να έχει γίνει λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...