Προς το περιεχόμενο

Toyota C-HR II (2024)


Shadowjump

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

9 λεπτά πριν, kSiS είπε

Έχετε πληροφορίες για χρόνους παράδοσης; Μας είπαν για τέλη Φεβρουαρίου στο μοντέλο hybrid και όχι plugin (όχι προπαραγγελία) αλλά μου φαίνεται πολύ αισιόδοξο. 

Πολύ πιθανό. Οι προπαραγγελιες θα παραδοθουν μέχρι Ιανουάριο. Οπότε μετά ξεκινάνε οι υπόλοιποι. 

Για ποια έκδοση και κινητήρα πηγές; 

Επεξ/σία από Shadowjump
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 242
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, kSiS είπε

Έχετε πληροφορίες για χρόνους παράδοσης; Μας είπαν για τέλη Φεβρουαρίου στο μοντέλο hybrid και όχι plugin (όχι προπαραγγελία) αλλά μου φαίνεται πολύ αισιόδοξο. 

πριν 1 εβδομαδα που εκανα το TD και ρωτησα τον πωλητη μου ειχε πει για αρχες Φλεβαρη. Αλλα για τις CLUB & CHIC..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Shadowjump είπε

 

Πολύ πιθανό. Οι προπαραγγελιες θα παραδοθουν μέχρι Ιανουάριο. Οπότε μετά ξεκινάνε οι υπόλοιποι. 

Για ποια έκδοση και κινητήρα πηγές; 

1800 140hp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε εμένα το αυτοκίνητο. 3 μήνες και 10 μέρες η αναμονή. Δεν ήρθε στα χέρια μου, αλλά ξεκίνησε η διαδικασία για τις πινακίδες. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Shadowjump είπε

Μου ήρθε εμένα το αυτοκίνητο. 3 μήνες και 10 μέρες η αναμονή. Δεν ήρθε στα χέρια μου, αλλά ξεκίνησε η διαδικασία για τις πινακίδες. 

Καλως να παραλαβεις. Εννοειται φωτο οταν με το καλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλα και ασφαλη χιλιομετρα!

 

Εκδοση?  (ειδα πιο πανω οτι ειχες παραγγειλει CHIC) Βαλε και καμια αλλη φωτο. 

Απορια σοβαρη, υποστηριζει 360 view καμερας εν κινηση? 

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ποσο ομορφο!!!! Να το χαρεις .

Υ.Γ ειδα οτι 11 δεκεμβρη ειπες για τις πινακίδες και παρέλαβες χτες.. κανει τοσο πολυ καιρο ή καταλαβα λαθος (ζητω συγνωμη αν δεν καταλαβα)

Επεξ/σία από Ribopaido
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να στε καλά!

CLUB πήρα τελικά. Εγώ τα μπέρδεψα! 360 υποστηρίζει όταν κινείται, αλλά 360 στην Premiere edition. 44.000€. Η επόμενη έκδοση CHIC έχει έξτρα ηλεκτρικό πορτ μπαγαζ, 19αρες ζάντες αντι 18, ηλεκτρικό κάθισμα, θεραινομενο τιμόνι και καθίσματα και τα matrix headlights. Πήγαινε +3.500€ και δεν μπορουσα να δικαιολογησω στο κεφάλι μου αυτά τα έξτρα. Ήθελα και 18αρα ζάντα για να είναι και λίγο πιο άνετα στους ελληνικούς δρόμους. 

Δεν ξέρω αν είπαν παπατζιλικι από την αντιπροσωπία, όσον αφορά την παράδοση. Είπαν η Toyota Ελλάς αποφάσισε να γινουν οι παραδόσεις από το 24 και μετά για να είναι του 24 όλα τα αυτοκίνητα. 

Όταν παρέλαβα, μου είπαν ήταν το 11ο αυτοκίνητο που έχουν παραδώσει. 

Επεξ/σία από Shadowjump
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Shadowjump είπε

CLUB πήρα τελικά. Εγώ τα μπέρδεψα! 360 υποστηρίζει όταν κινείται, αλλά 360 στην Premiere edition. 44.000€. Η επόμενη έκδοση CHIC έχει έξτρα ηλεκτρικό πορτ μπαγαζ, 19αρες ζάντες αντι 18, ηλεκτρικό κάθισμα, θεραινομενο τιμόνι και καθίσματα και τα matrix headlights. Πήγαινε +3.500€ και δεν μπορουσα να δικαιολογησω στο κεφάλι μου αυτά τα έξτρα. Ήθελα και 18αρα ζάντα για να είναι και λίγο πιο άνετα στους ελληνικούς δρόμους. 

 

Αυτες ειναι οι σκεψεις μου και εμενα, απλα επειδη εκανα TD την CHIC και μετα ειδα την CLUB κατευθειαν το ματι μου επεσε σε 2 πραγματα που για μενα μετρησαν, 1ον τα καθισματα και 2ον το suede στις πορτες αντι για πλαστικο σκληρο (η οτι ειναι). Συν ολα τα υπολοιπα που αναφερεις. 

Ο εσωτερικος φωτισμος ειναι ασπρος ή μπλε στην CLUB?

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσπρος ευτυχώς. Δεν ήθελα μπλε με τίποτα. Αν δικαιολογείς τα έξτρα 3.5k τότε μην το σκέφτεσαι. Εγώ είχα να τα δώσω, αλλά προτιμω να τα φάω σε διακοπές που θα πάω με το αμάξι! 😛

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...