Προς το περιεχόμενο

Τέρμα η έκπτωση e-bill από VODAFONE (από Οκτώβρη)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
54 λεπτά πριν, EchiDNA είπε

Ε τότε να ζητήσουμε όλοι έντυπο λογαριασμό ξανά.

Αυτό εννοείται. 

Επεξ/σία από 1comment
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δικαίωμα να φύγεις εφόσον δεν γράφεται στους όρους που υπογράψαμε στο συμβόλαιο ? Για ένα ευρώ να μου πεις ? Ναι για ένα ευρώ γιατί δεν είμαι κάν ικανοποιημένος κ δεν τους δίνω ευρώ παραπάνω με το έτσι θέλω ..

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, 1comment είπε

Αυτό εννοείται. Ξαναλέω όμως ότι για υφιστάμενους πελάτες δεν καταργείται η έκπτωση. Μόνο με λήξη συμβολαίου. Στην κοσμοτε καταργείται για όλους. 

Για όλους καταργείται, στην πρώτη ανακοίνωση (15 Σεπτεμβρίου) ήταν για νέους πελάτες
Στη νέα ανακοίνωση (22 Σεπτεμβρίου) είναι για όλους τους υφιστάμενους συνδρομητές υπηρεσιών σταθερής και Vodafone TV.
Link: https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/digital-press-office/anakoinoseis/20230922-anakoinosi-diakopis-parochis-ekptosis-e-bill-amp-timologiakes-allages/

  

2 λεπτά πριν, MontzOlee είπε

Έχεις δικαίωμα να φύγεις εφόσον δεν γράφεται στους όρους που υπογράψαμε στο συμβόλαιο ? Για ένα ευρώ να μου πεις ? Ναι για ένα ευρώ γιατί δεν είμαι κάν ικανοποιημένος κ δεν τους δίνω ευρώ παραπάνω με το έτσι θέλω ..

Ναι, έχεις, το γράφει και στην ανακοίνωση.

Επεξ/σία από ioankav
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, ioankav είπε

Για όλους καταργείται, στην πρώτη ανακοίνωση (15 Σεπτεμβρίου) ήταν για νέους πελάτες
Στη νέα ανακοίνωση (22 Σεπτεμβρίου) είναι για όλους τους υφιστάμενους συνδρομητές υπηρεσιών σταθερής και Vodafone TV.
Link: https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/digital-press-office/anakoinoseis/20230922-anakoinosi-diakopis-parochis-ekptosis-e-bill-amp-timologiakes-allages/

Εντωμεταξύ μόλις μίλησα με κοσμοτέ. Αυτή ήταν η απάντηση για έντυπο λογ/σμο. Ο έντυπος λογαριασμός είναι αποκλειστικά κάθε δυο μήνες.

Με λίγα λόγια σε πάνε σε διπλάσιο πάγιο αν θες να πάρεις χαρτί με λογ/σμο. Καλό το κόλπο τους. Αραγε το χει κανει και η βονταφον;

Επεξ/σία από 1comment
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, ioankav είπε

Για όλους καταργείται, στην πρώτη ανακοίνωση (15 Σεπτεμβρίου) ήταν για νέους πελάτες
Στη νέα ανακοίνωση (22 Σεπτεμβρίου) είναι για όλους τους υφιστάμενους συνδρομητές υπηρεσιών σταθερής και Vodafone TV.
Link: https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/digital-press-office/anakoinoseis/20230922-anakoinosi-diakopis-parochis-ekptosis-e-bill-amp-timologiakes-allages/

  

Ναι, έχεις, το γράφει και στην ανακοίνωση.

Ισχύει και σε cosmote αυτό ? Να δω απο που θα πρωτοφύγω 😭

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει μεγαλυτερο καρτελ απο τις τηλεπικοινωνιες. Το εχουν αποδειξει εκατονταδες φορες πανω απο εικοσι χρονια.

οτι κανει η μία το κάνει και η άλλη. Κανένας ανταγωνισμός

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, thermaikos4 είπε

δεν υπαρχει μεγαλυτερο καρτελ απο τις τηλεπικοινωνιες. Το εχουν αποδειξει εκατονταδες φορες πανω απο εικοσι χρονια.

οτι κανει η μία το κάνει και η άλλη. Κανένας ανταγωνισμός

και το τραγικό οτι EETT όχι μόνο δε βάζει χέρι αλλά στηρίζει το καρτέλ με την πρόσφατη δυνατότητα αυξήσεων τιμών εντός συμβολαίου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπό την αλλη μεριά ομως, για να είμαστε και λιγο ρεαλιστές, τα τελευταία 2-3 χρόνια όλα τα αγαθά και οι υπηρεσίες έχουν ανέβει πάνω από 10% κατά μέσο όρο. Θα ήταν λιγο αφελές να πιστεύει κάποιος οτι δεν θα γινουν αυξήσεις και στις τηλεπικοινωνίες με τον ένα ή τον άλλο τρόπο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...