Προς το περιεχόμενο

Horizon Forbidden West: Complete Edition [PC]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 192
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4080 για 4κ 60 native και στο υψηλότερο preset είναι μια χαρά. Απόλυτα λογικές απαιτήσεις για ένα από τα πιο όμορφα open world παιχνίδια αυτή τη στιγμή. Και οι απαιτήσεις για cpu πολύ ενθαρρυντικες. Για να δούμε... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 hours ago, optimus prime said:

Eλπιζω το HDR να ειναι το ιδιο καλο με το πρωτο..

Παίζοντας το Forbidden West στο PS5 μπορώ να επιβεβαιώσω ότι το HDR είναι καταπληκτικό. Φαντάζομαι το ίδιο θα ισχύει και στο PC.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, D.Luffy said:

Παίζοντας το Forbidden West στο PS5 μπορώ να επιβεβαιώσω ότι το HDR είναι καταπληκτικό. Φαντάζομαι το ίδιο θα ισχύει και στο PC.

Kαι εγω το εχω στο ps5,το θεμα ειναι οτι στο pc πρεπει να το εχουν δουλεψει σωστα αυτοι της Nixxes.

Mεχρι τωρα στα δικα τους ports εχουν κανει καλη δουλεια,ελπιζω να συνεχισουν ετσι και με το Forbidden..

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα γράψει 2 κουβέντες για αυτό πέραν του dlc που δεν ασχολήθηκα.

Σε όποιον δεν άρεσε το πρώτο παιχνίδι/βαρέθηκε κλπ, δεν το προτείνω γιατί είναι μια από τα ίδια σε γενικές γραμμές και ένα Safe sequel. Σε όσους τους άρεσε το πρώτο παιχνίδι, προτείνω να του ρίξουν μια ματιά.

Πέραν αυτών, σίγουρα θα είναι από τα PC benchmark παιχνίδια που θα δούμε να ασχολούνται πολλοί, καθαρά λόγω οπτικού τομέα, όοπως και το πρώτο παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το παράτησα στο PS5 γιατί το βρήκα βαρετό και πολύ κάτω από το TW3. Το πρώτο το τερμάτισα ήταν κάτι πρωτοποριακό με τις μηχανές κλπ αλλά να ρίχνω πάλι μηχανές με βελάκια μου κάθεται κάπως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 minutes ago, Psycho_Warhead said:

Εγώ το παράτησα στο PS5 γιατί το βρήκα βαρετό και πολύ κάτω από το TW3. Το πρώτο το τερμάτισα ήταν κάτι πρωτοποριακό με τις μηχανές κλπ αλλά να ρίχνω πάλι μηχανές με βελάκια μου κάθεται κάπως..

Το ιδιο και εγω στις 10 ωρες το παρατησα.. μου ειχε φανει ενα κακο copy paste του πρωτου..  Απο γραφικα ομως προβλεπω να τα σπαει πλεον στο πισι , ενω ηδη σε OLED  στο ps5  ηταν οπτασια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

Προσωπικα μου αρεσε περισσοτερο απο το πρωτο

Είναι σε όλα ανώτερο, με το πιο ποικίλο χάρτη σε open-world, αλλα το woke κομμάτι με κούρασε από ένα σημείο και μετά. Το DLC το βρήκα αδιάφορο, καλύτερο ήταν του πρώτου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό με αυτό το game είναι ότι είχε αρκετά θεματάκια στο launch του ps5 με crashes και bugged menus/quests. Ώσπου να τα διορθώσουν και να το  συμμαζέψουν, μέσα στην επόμενη βδομάδα βγήκε το Elden Ring και αντίο ζωή.🤣 Όπως ήταν έτσι μου έχει μείνει από τότε στο ps5...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...