Προς το περιεχόμενο

Mini PC MINIS FORUM UM480 XT AMD Ryzen 7 4800H 179 € / 249 € / 269 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

37 minutes ago, g_mateo said:

Όσοι έχετε παραγγείλει, μετά από πόσες μέρες φιλοτιμούνται να κάνουν την αποστολή;

Παραγγελια & πληρωμη Παρ 6/10/2023 .
image.png
Ακομα δεν εχω λαβει tracking οποτε λογικα δεν εχει φτασει απο κινα ευρωπη .

 

image.png.ff5d86f168dc0c6fe2af076b8030f33b.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, villasg είπε

Παραγγελια & πληρωμη Παρ 6/10/2023 .
image.png
Ακομα δεν εχω λαβει tracking οποτε λογικα δεν εχει φτασει απο κινα ευρωπη .

 

image.png.ff5d86f168dc0c6fe2af076b8030f33b.png

Μίλησα στο live chat. Μου παν ότι δεν έχουν στοκ και περιμένουν να τους στείλουν από hong kong. Μόλις παραλάβουν Γερμανία θα γίνει η αποστολή και θα μας δώσουν tracking 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, sakks80 είπε

Μίλησα στο live chat. Μου παν ότι δεν έχουν στοκ και περιμένουν να τους στείλουν από hong kong. Μόλις παραλάβουν Γερμανία θα γίνει η αποστολή και θα μας δώσουν tracking 

Πωωω σοβαρά; Εγώ παρήγγειλα την Πέμπτη και δεν έχω λάβει ακόμα tracking number. Αλλά έλεγε αποστολή από αποθήκη Γερμανίας και όχι Χονγκ Κονγκ όταν το παρήγγειλα... 😕

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, alekara7 είπε

Πωωω σοβαρά; Εγώ παρήγγειλα την Πέμπτη και δεν έχω λάβει ακόμα tracking number. Αλλά έλεγε αποστολή από αποθήκη Γερμανίας και όχι Χονγκ Κονγκ όταν το παρήγγειλα... 😕

image.png.c5a8e359b880098f301194867a4c1adc.png

image.png.f8428e7dbf2e06ddf9af12f818a81dbe.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 13/10/2023 στις 7:37 ΜΜ, sakks80 είπε

Μίλησα στο live chat. Μου παν ότι δεν έχουν στοκ και περιμένουν να τους στείλουν από hong kong. Μόλις παραλάβουν Γερμανία θα γίνει η αποστολή και θα μας δώσουν tracking 

 

Στις 13/10/2023 στις 8:32 ΜΜ, alekara7 είπε

Εγώ παρήγγειλα την Πέμπτη και δεν έχω λάβει ακόμα tracking number

Εγω παρασκευή 6/10 και ακομα δεν εχει εμφανιστει κατι.....


Μαλλον κατα παραγγελια τα φτιαχνουν και τα στελνουν οι κινεζοι ...... να δουμε πως θα παει αυτο ...

Επεξ/σία από villasg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
19 ώρες πριν, g_mateo είπε

Είχαμε κάνα νέο;

Μίλησα σήμερα με το support.

Thank you for your email.
Your order has been shipped from Hong Kong and will arrive in Germany in about a week or so before it is sent to you. Your order was shipped from Hong Kong without a tracking number, you will receive the tracking number when the order is shipped from the German warehouse.
Best regards


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από όσο καταλαβαίνω η παρτίδα που πήγε στις αποθήκες τους μάλλον δεν φτάνει για να εξυπηρετηθούν όλες οι παραγγελίες, γιατί σε εμένα με παραγγελία 12/10 δεν φαίνεται να έχει φύγει ακόμη τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, quintus είπε

Από όσο καταλαβαίνω η παρτίδα που πήγε στις αποθήκες τους μάλλον δεν φτάνει για να εξυπηρετηθούν όλες οι παραγγελίες, γιατί σε εμένα με παραγγελία 12/10 δεν φαίνεται να έχει φύγει ακόμη τίποτα.

Εγω αυτο που καταλαβα ειναι οτι ειχαν καποια κομματια στην γερμανια , εφυγαν και απο εκει και περα εφτιχναν και εστελναν αναλογα τις παραγγελιες .....
Αμα δεις ο @papastr0umf παραγγειλε Γερμανια 5/10 ----> πηγε κινα --->16/10 παρελαβε η γερμανια και εδωσε τρακ
Εγω παραγγελια 6/10 ----> πηγε κινα --->3/11 παρελαβε η γερμανια και εδωσε τρακ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το κατάλαβα, ήδη από τις 6/10 δεν υπήρχε επαρκές στοκ και παρήγγειλαν από Κίνα.

 

Αυτό που είπα είναι ότι δεν έφτασε η παρτίδα που πήγε στη Γερμανία για όλους όσους εν τω μεταξύ παρήγγειλαν.

 

Απέχουν πολύ πάντως από τις '16-23 ημέρες' που υπόσχονται.

Επεξ/σία από quintus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, quintus είπε

Αυτό που είπα είναι ότι δεν έφτασε η παρτίδα που πήγε στη Γερμανία για όλους όσους εν τω μεταξύ παρήγγειλαν.

Γιαυτο σου οτι μαλλον ειναι καταστκευη μετα την παραγγελια ωστε να μην τους μενουν κομματια απουλητα καθως η τεχνολογια τρεχει και σε 1 μηνα θα βγαλουν νεο κομματι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...