Προς το περιεχόμενο

Mini PC MINIS FORUM UM480 XT AMD Ryzen 7 4800H 179 € / 249 € / 269 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρέλαβα σήμερα. Ποιοτικό φαίνεται. Το άνοιξα έβαλα σκληρό και ram και τώρα κάνω εγκατάσταση Windows.Μεσα η συσκευασία είχε έξτρα βίδες, βάση γραφείου,hdmi cable και μια έξτρα βάση που βιδωνει πίσω στην οθόνη αν θες να το τοποθετήσεις εκεί.  

Το τροφοδοτικό είναι 65watt

Επεξ/σία από sakks80
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 145
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα πάντως με παραγγελία 12/10 και tracking number 10/11, φαίνεται να είναι ακόμη στη Γερμανία. Υπερβολική καθυστέρηση, με πρήζει και ο μικρός και με το δίκιο του. Νever again.

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, sakks80 είπε

Θα αγοράσω μάλλον ένα 120 watt. 15 euro έχουν 

υποψιν παιρνει 5.5 Χ 2.5 –άλλα βυσματα δεν ταιριαζουν, τετοια για παραδειγμα είναι των Asus (μεχρι 3ετιας πισω) αλλα και όχι μονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, villasg είπε

υποψιν παιρνει 5.5 Χ 2.5 –άλλα βυσματα δεν ταιριαζουν, τετοια για παραδειγμα είναι των Asus (μεχρι 3ετιας πισω) αλλα και όχι μονο.

Έχει κάτι τροφοδοτικά με διαφορετικές εξόδους και κουμπώνεις αυτή που ταιριάζει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, thanos75x είπε

Καλησπέρα, δοκίμασε κανείς από εσάς που παραλάβατε (γιατί εγώ ακόμη το περιμένω) να βάλει windows 10;

Windows 11 pro έβαλα. Πέρασα μετά τους drivers που κατέβασα από την σελίδα τους . Όλα δουλεύουν ρολόι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, giannisdy είπε

Θα έχουμε θέμα με την απόδοση δηλαδή αν χρησιμοποιήσουμε τον 65άρη?

οχι αλλα αμα το παιξεις φουλ το μηχανακι θα εχεις .
Εξηγω επειδη εχει ξεκλειδωτο bios πολλοι θα "παιξουν" 
Επιτρεπει ακομη και overclocking στη ram πχ από 3200 σε 3600 κλπ, θερμοκρασιες κλπ κλπ κλπ 
Με το 65W του, undervolted ο 4800Η παει καπου 10.500 στο Cinebench

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον μετα απο λιγη χρηση του 32 GB / 512 GB μονο καλα λογια , γρηγορο αθόρυβο ομορφο .

Εγω το σεταρα στα GR με τα win που ειχε μεσα αλλα δεν αρεσε στον αλλο χρηστη ( ηθελε καθαρα ελληνικα win ) Οποτε πηρα ενα virgin backup με acronis να εχω το αρχικο setap
Μετα περασα με φορματ win11 καθαρη εγκατασταση .
Το μονο κουφο οτι κατα την εγκατασταση δεν "εβλεπε" το Wifi  μετα το σεταρισμα των win11 μπηκαν οι drivers απο το Site τους και ολα καλα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...