Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 15 Pro Review


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
11 λεπτά πριν, dawnvibe είπε

Καλημέρα

Πραγματικά μου έφτιαξες την διάθεση

😂😂😂😂😂

Μα γι'αυτό είμαι εδώ! 

Α και οδηγώ ένα KIA ceed του 2010 ενώ ταυτόχρονα του έχω βάλει και Car Play για να παίζει με το iphone! Ντροπής πράματα... 😛 

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εντωμεταξυ το τιτανιο ειναι μολις το 7% του κινητου αλλα ολοι οι "reviewers" μας εχουν ζαλισει για το καταπληκτικο τιτανιο που κανει και ελαφρυτερα τα κινητα....

https://www.tweaktown.com/news/93429/heres-how-much-titanium-is-actually-in-the-iphone-15-pro-and-what-its-worth/index.html

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Mordred35 είπε

Εντωμεταξυ το τιτανιο ειναι μολις το 7% του κινητου αλλα ολοι οι "reviewers" μας εχουν ζαλισει για το καταπληκτικο τιτανιο που κανει και ελαφρυτερα τα κινητα....

https://www.tweaktown.com/news/93429/heres-how-much-titanium-is-actually-in-the-iphone-15-pro-and-what-its-worth/index.html

Marketing λεγετε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Mordred35 είπε

Εντωμεταξυ το τιτανιο ειναι μολις το 7% του κινητου αλλα ολοι οι "reviewers" μας εχουν ζαλισει για το καταπληκτικο τιτανιο που κανει και ελαφρυτερα τα κινητα....

https://www.tweaktown.com/news/93429/heres-how-much-titanium-is-actually-in-the-iphone-15-pro-and-what-its-worth/index.html

Τι άλλο θες να είναι από τιτάνιο ; Η οθόνη ; Αφού μπρος πίσω έχεις γυαλί κ το γύρω γύρω τιτάνιο !! Τι άλλο να είναι δηλαδή ρίξε καμία ιδέα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Just_travel_everywhere είπε

Τι άλλο θες να είναι από τιτάνιο ; Η οθόνη ; Αφού μπρος πίσω έχεις γυαλί κ το γύρω γύρω τιτάνιο !! Τι άλλο να είναι δηλαδή ρίξε καμία ιδέα 

Ουτε καν διαβασες το αρθρο μετοχε της Apple ετσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Mordred35 είπε

Εντωμεταξυ το τιτανιο ειναι μολις το 7% του κινητου αλλα ολοι οι "reviewers" μας εχουν ζαλισει για το καταπληκτικο τιτανιο που κανει και ελαφρυτερα τα κινητα....

https://www.tweaktown.com/news/93429/heres-how-much-titanium-is-actually-in-the-iphone-15-pro-and-what-its-worth/index.html

Δυστυχως εσωτερικα ειναι αλουμινιο το γυρω γυρω εξωτερικα ειναι τιτανιο αυτος ειναι και 1 σοβαρος λογος που δεν θα εχει ιδια αντοχη σε βαθος χρονου οπως κ βλεπουμε σε διαφορα τεστ να σπαει χαραζεται πολύ ευκολοτερα απο τα 14.

Στα χαρτια το τιτανιο ειναι ακριβοτερο υλικο αρα αναβαθμιση στην πραξη ειναι υποβαθμιση ετσι οπως κολλησαν με το αλουμινιο το γυρω γυρω εσωτερικα.

2 ώρες πριν, Just_travel_everywhere είπε

Τι άλλο θες να είναι από τιτάνιο ; Η οθόνη ; Αφού μπρος πίσω έχεις γυαλί κ το γύρω γύρω τιτάνιο !! Τι άλλο να είναι δηλαδή ρίξε καμία ιδέα 

Το περιμετρικα μεσα (το γυρω γυρω απο μεσα) θελουμε κ αυτο να ειναι τιτανιο και οχι αλουμινιο............Επιπλεον παιζουν και αποχρωματισμοι στο τιτανιο (υπαρχουν αρκετες αναφορες και οχι 1-2) αλλα κ γρατζουνιες εμφανης κ οχι απλά μία βρωμια που φευγει με 1 πανί ευκολα.

Επειδη ειναι σχετικα νωρις,

τωρα ολα αυτα θα τα δουμε μετα απο μερικους μηνες ποσο θα αντεχει αναλυτικα κ οχι στα πρωτα unboxing/αναφορες/προβληματα.....

Εικόνα

Εικόνα

 

ΕικόναΕικόνα

Επεξ/σία από aces
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, giorgakis96 είπε

Αν απενεργοποιήσεις το 5g και το έχεις σε 4g δεν θα αυξηθεί και η διάρκεια τής μπαταρίας? 

Το εκανα στο 13 pro max και ειδα σημαντικη διαφορα στη διαρκεια μπαταριας. Η ταχυτητα στο ιντερνετ με τη νοβα ηταν η ιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 minutes ago, Georgekarou said:

 Θεωρειται οτι το κινητο ειναι value for money?

Το έχουν συγκρίνει εδώ με το 15 https://www.cnet.com/tech/mobile/is-the-apple-iphone-15-pro-worth-it-compared-iphone-15-heres-our-take/

Εκτός αμ θες να πας σε περσινό που λογικά θα είναι πιο vfm ανάλογα με το τι θες από το κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, aces είπε

Δυστυχως εσωτερικα ειναι αλουμινιο το γυρω γυρω εξωτερικα ειναι τιτανιο αυτος ειναι και 1 σοβαρος λογος που δεν θα εχει ιδια αντοχη σε βαθος χρονου οπως κ βλεπουμε σε διαφορα τεστ να σπαει χαραζεται πολύ ευκολοτερα απο τα 14.

Στα χαρτια το τιτανιο ειναι ακριβοτερο υλικο αρα αναβαθμιση στην πραξη ειναι υποβαθμιση ετσι οπως κολλησαν με το αλουμινιο το γυρω γυρω εσωτερικα.

Το περιμετρικα μεσα (το γυρω γυρω απο μεσα) θελουμε κ αυτο να ειναι τιτανιο και οχι αλουμινιο............Επιπλεον παιζουν και αποχρωματισμοι στο τιτανιο (υπαρχουν αρκετες αναφορες και οχι 1-2) αλλα κ γρατζουνιες εμφανης κ οχι απλά μία βρωμια που φευγει με 1 πανί ευκολα.

Επειδη ειναι σχετικα νωρις,

τωρα ολα αυτα θα τα δουμε μετα απο μερικους μηνες ποσο θα αντεχει αναλυτικα κ οχι στα πρωτα unboxing/αναφορες/προβληματα.....

Εικόνα

Εικόνα

 

ΕικόναΕικόνα

Δυο έχω σπίτι μου και συνολικά 3 πέρασαν από τα χέρια μου και λευκός και τιτάνιο τίποτα απολύτως άψογα όλα . Και παρότι τα έχω όλη μέρα στο χέρι μου ούτε Από χρωματισμούς ούτε τίποτα. Άψογο το υλικό που χρησιμοποιούνε Και παρότι δεν φοράω καμιά θήκη στο κινητό δεν έχουν την παραμικρή γρατζουνιά. Τώρα το αν εσωτερικά είναι τιτάνειο ή όχι νομίζω ότι είναι απλά θέμα ψυχολογικό και τίποτα άλλο δε με διαφέρει τι είναι μέσα με διαφέρει η συνολική εικόνα του η ποιότητα το βάρος και τίποτα άλλο όλα τα υπόλοιπα είναι να είχαμε να λέγαμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Just_travel_everywhere είπε

Δυο έχω σπίτι μου και συνολικά 3 πέρασαν από τα χέρια μου και λευκός και τιτάνιο τίποτα απολύτως άψογα όλα . Και παρότι τα έχω όλη μέρα στο χέρι μου ούτε Από χρωματισμούς ούτε τίποτα. Άψογο το υλικό που χρησιμοποιούνε Και παρότι δεν φοράω καμιά θήκη στο κινητό δεν έχουν την παραμικρή γρατζουνιά. Τώρα το αν εσωτερικά είναι τιτάνειο ή όχι νομίζω ότι είναι απλά θέμα ψυχολογικό και τίποτα άλλο δε με διαφέρει τι είναι μέσα με διαφέρει η συνολική εικόνα του η ποιότητα το βάρος και τίποτα άλλο όλα τα υπόλοιπα είναι να είχαμε να λέγαμε

Να βαλεις καποια προστασια & θηκη εστω μετα τον 1ο μηνα γιατι καλο το original αλλα χρειαζεται ειδικα που ειναι η κατασκευη ετσι κ δε θελει κ πολυ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, labr είπε

ερωτηση μια απο τα ιδια. θα δουλευει αυτην την φορα το hotspot ή θα πρεπει να περιμενουμε μεχρι το Iphone30;

δουλεύει κανονικά (iphone 11)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Just_travel_everywhere είπε

Δυο έχω σπίτι μου και συνολικά 3 πέρασαν από τα χέρια μου και λευκός και τιτάνιο τίποτα απολύτως άψογα όλα . Και παρότι τα έχω όλη μέρα στο χέρι μου ούτε Από χρωματισμούς ούτε τίποτα. Άψογο το υλικό που χρησιμοποιούνε Και παρότι δεν φοράω καμιά θήκη στο κινητό δεν έχουν την παραμικρή γρατζουνιά. Τώρα το αν εσωτερικά είναι τιτάνειο ή όχι νομίζω ότι είναι απλά θέμα ψυχολογικό και τίποτα άλλο δε με διαφέρει τι είναι μέσα με διαφέρει η συνολική εικόνα του η ποιότητα το βάρος και τίποτα άλλο όλα τα υπόλοιπα είναι να είχαμε να λέγαμε

Δεν σε ενδιαφερει αλλα πεταχτηκες να πεις την εξυπναδα σου οταν ειπαμε οτι δεν ειναι απο τιτανιο το κινητο παρα μονο το εξωτερικο περιβλημα....τυπικος φανμποι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, aces είπε

Να βαλεις καποια προστασια & θηκη εστω μετα τον 1ο μηνα γιατι καλο το original αλλα χρειαζεται ειδικα που ειναι η κατασκευη ετσι κ δε θελει κ πολυ....

Στη χώρα που βρίσκομαι ευτυχώς υπάρχει το Apple care οπότε και μπορώ με 29 € αλλάζω συσκευή άμα θέλω και κάθε μήνα μη σου πω

2 ώρες πριν, Mordred35 είπε

Δεν σε ενδιαφερει αλλα πεταχτηκες να πεις την εξυπναδα σου οταν ειπαμε οτι δεν ειναι απο τιτανιο το κινητο παρα μονο το εξωτερικο περιβλημα....τυπικος φανμποι.

Δεν σου είπα καμιά εξυπνάδα είναι η άποψή μου και αν νομίζεις ότι είμαι φανμποι Να σε ενημερώσω ότι έχω ταμπλετ Samsung πάρω την δοκίμασα της Apple και δεν μου άρεσε και το επέστρεψα. Οπότε δεν είμαι fun boy απλά λέω την αλήθεια. Αν δεν σου αρέσει μπορείς απλά να μην την διαβάζεις. Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Επίσης έχω περάσει από όλες τις ναυαρχίδες την Samsung και μέχρι το τελευταίο απ’ ότι θυμάμαι το βίντεο της συσκευής ήταν από το πια άθλια. – Σκουπίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...