Προς το περιεχόμενο

Προπαραγγελίες/Διαθεσιμότητες/Παραλαβές iPhone 15 Pro/ Pro Max v2


giorgoskgs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν βλέπω καμία εξέλιξη από Πλαίσιο .
Οχι τπτ άλλο μ ήρθαν και οι άλλες δυο θήκες σήμερα 😂

 

IMG_6819.jpeg

Επεξ/σία από giorgoskgs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 881
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

27 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Δεν βλέπω  κίνηση, ειτε όλοι παρέλαβαν, ειτε αυτή η εβδομάδα ήταν εντελώς νεκρή όσο αφορά παράδοσεις  και υπάρχει απογοήτευση στην ομάδα  😜

Προπαραγγελία 15/09 απο Κώτσο

Pro Max 256gb Natural Titanium.

Ακόμα είμαι σε αναμονή διαθεσιμότητας😴

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εργάζεται κανένας στο Public να μας πει τι ακριβώς συμβαίνει και υπάρχει τόσο τεράστια καθυστέρηση σε παραγγελίες από 15/9? Όπως και να το πάρεις μου είναι αδιανόητο να μην έχουν εξυπηρετηθεί παραγγελίες από Day One. Κάτι παίζει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, giorgoskgs είπε

Δεν βλέπω καμία εξέλιξη από Πλαίσιο .
Οχι τπτ άλλο μ ήρθαν και οι άλλες δυο θήκες σήμερα 😂

 

IMG_6819.jpeg

Η ημερομηνια της εξελιξης της παραγγελιας σου πως γινετε και ενημερωθηκε στις 24/10 χωρις να υπαρξει καμια εξελιξη?Εμενα απο τις 15/9 ειχε μεινει στασιμο. Το λες και εξελιξη σε σενα😂

7 λεπτά πριν, panoulhs007 είπε

Εργάζεται κανένας στο Public να μας πει τι ακριβώς συμβαίνει και υπάρχει τόσο τεράστια καθυστέρηση σε παραγγελίες από 15/9? Όπως και να το πάρεις μου είναι αδιανόητο να μην έχουν εξυπηρετηθεί παραγγελίες από Day One. Κάτι παίζει..

Δεν ειναι μονο το Public ολα τα ιδια ειναι. Ο φιλος 1-2 ποστ πιο πανω αν δεις περιμενει απο κωτσο 15/9 και καμια εξελιξη. Εγω μεχρι και εχθες πριν ακυρωσω περιμενα απο 15/9 πλαισιο καμια εξελιξη. Και απο Istorm θυμαμαι στο προηγουμενο Thread παραπονα για καθυστερησεις ειχαν. Ειναι γενικο το κακο, εχει γινει μπαχαλο.

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Η ημερομηνια της εξελιξης της παραγγελιας σου πως γινετε και ενημερωθηκε στις 24/10 χωρις να υπαρξει καμια εξελιξη?Εμενα απο τις 15/9 ειχε μεινει στασιμο. Το λες και εξελιξη σε σενα😂

 

Χαχαχαχα ναι έχεις δίκιο .Καθε φορά που τους παίρνω τηλέφωνο αλλάζει κ η ημερομηνία 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, giorgoskgs είπε

Χαχαχαχα ναι έχεις δίκιο .Καθε φορά που τους παίρνω τηλέφωνο αλλάζει κ η ημερομηνία 😂

Ειχα παρει τουλαχιστον 4-5 τηλεφωνα, ποτε δεν αλλαξε η ημερομηνια. Παρεμενε σταθερα κολλημενη στις 15/9😂

Τεσπα..

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, panoulhs007 είπε

Εργάζεται κανένας στο Public να μας πει τι ακριβώς συμβαίνει και υπάρχει τόσο τεράστια καθυστέρηση σε παραγγελίες από 15/9? Όπως και να το πάρεις μου είναι αδιανόητο να μην έχουν εξυπηρετηθεί παραγγελίες από Day One. Κάτι παίζει..

Όπως λέει κ ο φίλος από πάνω ισχύει για όλα τα καταστήματα η κατάσταση .Χθες ρώτησα ένα γνωστό στον Κώτσο τι παίζει κ μου είπε ότι δεν έχουν έρθει για (256) και ότι έχουν 3μηνο αναμονή .Τι να πω κ εμένα δε μου μοιάζει λογικό γιατι με εξαίρεση τα μπλε τα υπόλοιπα χρώματα σε 256 δεν έχουν κινηθεί ειδικά το nati

1 λεπτό πριν, Pwpwpw είπε

Ειχα παρει τουλαχιστον 4-5 τηλεφωνα, ποτε δεν αλλαξε η ημερομηνια. Παρεμενε σταθερα κολλημενη στις 15/9😂

Τεσπα..

Ναι κ εγώ δεν ξέρω γιατι μου το αλλάζουν κάθε φορά .Και την τελευταία φορά που μίλησα μαζί τους πήρα να ρωτήσω επειδή γράφει αναμονή για επικοινωνία .Τεσπα δεν βγάζεις άκρη ,ότι κάτσει 😂

IMG_6820.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, teol20 είπε

Και εγώ σας γράφω από το 15 ΡΜ ΝaTi και είμαι εδώ για υποστήριξη. Αν έρθει κάποια ειδοποίηση από Πλαίσιο ή iStorm εδω Θεσσαλονίκη για παραλαβή θα ενημέρωσω εδώ να το παραλάβει κάποιος από εσάς! :D

Αυτό για τη Θεσσαλονίκη θα το εκτιμήσω ιδιαίτερα μιας και ακόμα περιμένω 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απ'ότι φαίνεται η Vodafone έχει παραλαβές κάθε 2 εβδομάδες.

6/11 αναμένεται νέα παρτίδα Μπλε 256gb και 20/11 τα NaTi 256.

Ακόμα χωρίς ενημέρωση στα Άσπρα κοίτα να δεις που κατάντησε το πιο σπάνιο χρώμα (στο Ελλαδισταν τουλάχιστον). 🤣

Επεξ/σία από Vyrron
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Yosoyphilipp είπε

Istorm 20/9 PM NaTi κανενα νεο ακομα...

Screenshot (167).png

Εδω δεν εχουμε παραλαβει εμεις το ιδιιο κινητο απο τις 15/09 στο πρωτο 10λεπτο. Εσυ στις 20/10 λογικα θα πας για τα Χριστουγεννα. Δεν εχουνν παραλαβει αυτο το κινητο και αρκετοι στο ISTORM ουτε του πρωτου 5λεπτου με προπαραγγελιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με το Πλαίσιο που μίλησα  τώρα δεν γνωρίζουν όγκο και χωρητικότητες/χρώματα που θα παραλάβουν και ρίχνουν το φταίξιμο στην παραγωγή .Κοινώς οι Κινέζοι φταίνε για όλα 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15/9 17:01 Κωτσόβολος Natural pro max 256 ! Δεν έχουν καν εικόνα ποτέ θα παραλάβουν , είπαν ότι μπορεί σε μια εβδομάδα να παραλάβουν κάποια natural για αυτούς της πρώτης ημέρας. Ο καθένας λέει και κάτι άλλο κάθε μέρα, εγω βρήκα με refresh ένα 512 natural και υπήρχε όντως όποτε το τσίμπησα και ακύρωσα τη παραγγελία για να παραλάβει κάποιος άλλος νωρίτερα !  Καλές παραλαβές σε όλους 💓

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, giorgoskgs είπε

Σύμφωνα με το Πλαίσιο που μίλησα  τώρα δεν γνωρίζουν όγκο και χωρητικότητες/χρώματα που θα παραλάβουν και ρίχνουν το φταίξιμο στην παραγωγή .Κοινώς οι Κινέζοι φταίνε για όλα 😂

Εκτος απο ολα αυτα που λες, εμενα μου λεγανε οτι δεν γνωριζαν ουτε καν την ημερομηνια που περιμενουν την επομενη παραλαβη και οτι δεν εχουν τετοια ενημερωση απο τον προμηθευτη

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...